Проблеми зі сном у дітей призводять до психічних проблем зі здоров'ям

Adoption
Date
  • 1117 Переглядів
Діти, які мають проблеми зі сном, швидше за все, схильні до розвитку проблем психічного здоров'я, попереджають вчені з Тель-Авівського університету. Вони кажуть, що порушений сон у дітей може бути ознакою психічних проблем, включаючи занепокоєння, депресію, шизофренію і аутизм.

8821_1.jpeg (59.69 Kb)

Фахівці розглянули кілька наукових досліджень і вважають, що сон може бути ключем до розуміння того, як у людей розвиваються психічні захворювання. Безсоння, порушення сну і нічні кошмари пов'язані з більшою ймовірністю розвитку проблем психічного здоров'я в більш пізньому дитинстві чи в зрілому віці, відзначають експерти, тому проблеми зі сном, які, як правило, починаються в ранньому віці, можуть призводити до розвитку психопатології. Так, одне з досліджень показало, що проблеми зі сном під час підліткового віку часто передують розвитку депресії - отже, раннє виявлення проблем зі сном може бути вельми корисним. Крім того, легше мати справу з проблемами сну, ніж з психічними захворюваннями, вважають вчені.

Автори також зазначають, що кошмари і нічні страхи у дітей можуть бути пов'язані з більш пізнім розвитком психотичних епізодів, таких як шизофренія. Діти, яким ставиться діагноз манії або біполярного розладу, також зазвичай мають неякісний і нетривалий сон. Фахівці також припускають, що нічні кошмари можуть бути незалежним фактором схильності до самогубства в юності.

Таким чином, відносини між сном і психічними захворюваннями є складними -втрата сну може погіршити або викликати психічне захворювання. У той час як проблеми зі сном є загальними серед дітей, поліпшення сну також допомагає поліпшити інші аспекти психічного здоров'я, зокрема, збільшити у дитини почуття безпеки, знизити дратівливість і плач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, дитина, сон, проблеми зі сном, безсоння, анепокоєння, депресія, шизофренія, аутизм


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Як мамі впоратися з емоційним вигоранням?

Мама | 00:30, 24.11.2023

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стре

Вчені назвали простий спосіб подолати вплив хронічного стресу

Психологія | 16:14, 22.11.2023

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стресу допомагає захистити вашу пам'ять.

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Чому дитину потрібно часто обіймати?

Сімейні справи | 07:30, 18.11.2023

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості

Люди закохуються двічі за життя, - дослідження

Сімейні справи | 02:00, 17.11.2023

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості романтичних стосунків людей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: