Фахівці розповіли, які діти мають підвищений ризик психічних розладів

Adoption
Date
  • 1511 Переглядів
Діти, народжені в зимові місяці, можуть бути більш схильними до розвитку певних психічних розладів. До такого висновку дійшли дослідники, які проаналізували записи 3,5 мільйона пацієнтів з Тайваню та інших країн.

7402_5a_.jpg (30.93 Kb)


Цей метааналіз пропонує нові уявлення про вплив сезону народження на психологічне здоров’я, а також надає психіатрам важливі підказки про механізми, які можуть призвести до цих розладів.

Люди, дати народження яких змусили їх піти в школу в більш юному віці, стикалися з вищими показниками інтелектуальної недостатності, аутизму, дефіциту уваги та гіперактивності, у порівнянні з тими, хто народився в інші місяці. Вони мали на 13% більше шансів на розвиток інтелектуальної вади або СДУГ (синдром дефіциту уважності та гіперактивності), ніж загальна популяція.

Коли ж дослідники у певному класі порівняли наймолодшу групу дітей з найстаршою, диспропорція ще більше зросла. У наймолодшої групи ризик розвитку СДУГ був на 26% вищим та на 21% більшою виявилася небезпека інтелектуальних обмежень, ніж у найстаршої групи.

"Я думаю, що стрес від раннього досвіду життя дітей у школі в основному спричиняє більшу частоту психічних розладів у тих, хто має відносно молодий вік", – сказав перший автор дослідження Чі-Вей Хсу.

Зважаючи на неабиякий рівень деяких психічних розладів серед дітей, які рано йдуть у школу, науковець вважає, що уряди мали б переглянути свою систему освіти для підтримки молодших школярів.

"У сукупності поточні дані свідчать про те, що люди, народжені в той самий місяць, мають подібну біологічну вразливість до певної групи психічних розладів або психіатричних симптомів", – резюмували автори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, діти народжені взимку


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Чому батькам не варто сваритися, коли дитина поруч?

Сімейні справи | 10:30, 26.02.2024

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік буде гарним батьком

Мама | 07:40, 23.02.2024

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним батьком буде ваш супутник досить складно. І тим не менше, існують ознаки, які допоможуть вам зрозум

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: