Як сказати йому, що він стане татом?

Adoption
Date
  • 285 Переглядів
Виявлення, що ви вагітні, може стати несподіванкою і викликати різні емоції. Незалежно від того, чи хотіли ви завагітніти, чи ні, це може бути шоком! Тепер дайте собі час, який вам потрібен, щоб пристосуватися до вашої нової реальності. Зараз у вашому житті з’явилася нова маленька людська істота, і це досить велике значення.

0809_foto.jpg (50. Kb)


Як визначити, коли саме час поділитися новиною з батьком дитини
Можливо, ніколи не буде «ідеального» часу, але може бути час, який є кращим за інші; наприклад, коли він розслаблений, коли у нього є час, щоб усвідомити новини. Не вибирайте, коли грає його улюблена команда, чи після особливо напруженого дня на роботі, і точно не в розпал сімейної кризи.

Якщо він з нетерпінням очікував стати батьком, можливо, ви захочете щось підготувати, щоб зробити новину особливою. Ви тільки один раз повідомите татові цю новину про цю дитину, тож розважайтеся! Торти, спеціальна вечеря, повітряні кулі, або спеціальна листівка – все це перевірені і вірні способи повідомити татові новини!

Якщо ви не впевнені, наскільки з ентузіазмом батько сприйме новину, знайдіть додатковий час, щоб спланувати, як, коли і де ви поділитеся новиною. Можливо, ви захочете дати татові час, щоб подумки підготуватися до важливих новин. Ви можете зробити це, давши йому зрозуміти, що ви хочете з ним поговорити, а потім підтвердивши, коли і де відбудеться це обговорення. Вирішіть, що вам найбільше комфортно.

Це важлива новина, яка вимагає відкритого та чесного спілкування
Використання смс або електронної пошти, ймовірно, не найкращий спосіб поділитися з ним цією новиною. Навіть якщо є особливі обставини, наприклад, він перебуває за межами країни для тривалої робочої поїздки або роботи, ви можете використовувати відеочат віч-на-віч, наприклад Viber, Skype або Google Hangouts. Таким чином ви зможете бачити один одного, що допомагає зменшити непорозуміння. Нехай він побачить ваш ентузіазм і рішучість!

Ділимося новинами
Коли настав час поділитися новинами, можна трохи нервувати. Можливо, ви відчуваєте і нервове напруження, і збудженість. Все гаразд. Це велика справа! Зробіть глибокий вдих і будьте чесними та відкритими.

Якщо ви не впевнені, як він може відреагувати, використовуйте прямі твердження, які чітко передають реальність, з якою ви стикаєтесь: «Я хотіла поговорити з тобою, тому що маю повідомити важливі новини. Я вагітна. У нас буде дитина…», а потім скажіть йому, коли настане ваш орієнтовний термін пологів або приблизний місяць, за який ви вважаєте, що у вас пологи.

Якщо здається, що батько має проблеми з розумінням (іноді тати трішки пригнічені цією новиною!), ви можете продовжити: «Твій син чи дочка народиться трохи менше ніж через дев’ять місяців». Повідомте йому, що він батько, а не те, що він буде батьком (тому що він вже є), і вам знадобиться, щоб він взяв відповідальність за цю дитину і підтримав вас зараз, а не пізніше.

Йому може знадобитися час, щоб зрозуміти цю новину, як і вам, коли ви дізналися, що вагітні!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, батько, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, новини, новиною, можете, зробити, батьком, поділитися, дитину, наприклад


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: