ТОП-10 причин еректильної дисфункції

Adoption
Date
  • 422 Переглядів
Якщо у вас коли-небудь були проблеми з отриманням або збереженням ерекції, ви не самотні. Однак існує різниця між часом, щоб отримати ерекцію та еректильною дисфункцією (ЕД).

2238_98db3bdecaed52923e9422c30edd1c37.jpg (27.14 Kb)

Це нормально, коли чоловіки час від часу відчувають нездатність досягти ерекції, але якщо ви не можете отримати та підтримувати ерекцію, достатню для сексу більше половини часу, можливо, настав час поговорити зі своїм лікарем про еректильну дисфункцію.

За даними Urology Care Foundation, чоловіки можуть мати здорову сексуальну функцію навіть після 80 років. Однак ЕД є складною проблемою, і багато речей можуть впливати на стан. Для того, щоб відбулася ерекція, має функціонувати належним чином цілий ряд факторів: кровоносні судини, нерви, емоції та рівень гормонів.

Деякі поширені причини ЕД:

1. Високий кров'яний тиск і хвороби серця. Високий кров’яний тиск і серцеві захворювання мають спільного ворога – звуження артерій, викликане накопиченням зубного нальоту. Оскільки артерії стають вужчими, це призводить до поганого кровотоку по всьому тілу, в тому числі до пеніса під час спроби отримати ерекцію. Насправді ЕД часто є ранньою ознакою високого кров’яного тиску та серцевих захворювань.

2. Надмірна вага або ожиріння. Здоровий індекс маси тіла (ІМТ) знаходиться в діапазоні від 20 до 25, надмірна вага становить від 26 до 29, а медичне ожиріння досягається при ІМТ 30. Дослідження, опубліковане в Annals of Internal Medicine, показало, що чоловіки з ІМТ 28 або більше мали на 30% підвищення ризику ЕД. Окреме дослідження, опубліковане в JAMA, показало, що 31% чоловіків із ожирінням і ЕД змогли відновити сексуальну функцію шляхом схуднення та збільшення фізичної активності.

3. Ліки. ЕД є побічним ефектом багатьох ліків. За даними Американської академії сімейної практики, ліки, які можуть спричинити або погіршити ЕД, включають антидепресанти, антигістамінні препарати та ліки від печії, бета-блокатори, які використовуються для високого кров’яного тиску, діуретики, знеболюючі тощо. Переконайтеся, що будь-які ліки, які ви приймаєте, не впливають на ерекцію, обговоріть це зі своїм лікарем. У деяких випадках ви можете перейти на інший препарат, щоб побачити, чи покращиться ваша ЕД.

4. Цукровий діабет. Дослідження, опубліковане в журналі Diabetes Care, показало, що 58% чоловіків з діабетом повідомили про часту або періодичну ЕД. Це може статися, якщо рівень цукру в крові погано контролюється і є пошкодження кровоносних судин або нервів. Інші основні проблеми зі здоров’ям, такі як високий кров’яний тиск або ожиріння, також можуть бути фактором для хворих на діабет.

5. Вживання тютюну. Обсерваційне дослідження старіння чоловіків у Массачусетсі, яке вивчало чоловіків віком від 40 до 69 років, показало, що ті, хто курить сигарети, майже подвоїли ризик помірної або повної ЕД протягом наступних 10 років. На щастя, відмова від куріння зараз може знизити ризик ЕД і потенційно зменшити ризик безлічі інших захворювань, включаючи багато видів раку.

6. Депресія. Кілька досліджень пов’язують депресію та ЕД. Відповідно до дослідження, опублікованого в Journal of Urology, депресія підвищує ризик ЕД, а наявність ЕД збільшує ризик депресії. Може розвинутися порочне коло. Крім того, стрес, тривога або конфлікт із партнером також можуть вплинути на еректильну функцію та бажання мати секс. Часто консультування пар і сексуальна терапія можуть бути дуже ефективними.

7. Низький рівень тестостерону. Тестостерон є основним статевим гормоном у чоловіків. Якщо рівень тестостерону падає нижче нормального діапазону, результатом може бути нездатність отримати та зберегти ерекцію. Відповідно до вказівок Американської урологічної асоціації, чоловіки, у яких в анамнезі була незрозуміла анемія, втрата щільності кісткової тканини, діабет, хіміотерапія, пряма або розсіяна променева терапія яєчок, ВІЛ або історія хронічного вживання наркотиків, знаходяться в групі ризику низького ризику. тестостерон. Симптоми низького рівня тестостерону включають зниження енергії, зниження витривалості, зміни зору, депресію, зниження мотивації, погану концентрацію, погіршення пам’яті, дратівливість, зниження статевого потягу та зміни еректильної функції. Захворювання може бути діагностовано лікарем за допомогою аналізу крові та, якщо необхідно, може бути призначено заміну тестостерону.

8. Бездіяльність. Проспективне дослідження, опубліковане в The American Journal of Medicine, виявило, що відсутність фізичної активності є незалежним фактором ризику розвитку ЕД. Якщо фізичні вправи ще не є частиною вашого розпорядку дня, піші прогулянки — гарний початок.

9. Червоне м'ясо та оброблене м'ясо. Недавнє дослідження, опубліковане в JAMA Network Open, вивчило дієти понад 21 000 чоловіків і виявило, що ті, хто дотримувався середземноморської дієти , мали найнижчий ризик ЕД у всіх вікових групах. Чим більше чоловіки їдять червоного та обробленого м’яса, тим більший у них ризик ЕД.

10. Обструктивне апное сну. Обструктивне апное уві сні – це розлад дихання уві сні, що характеризується циклом зупинки дихання під час сну, короткочасного пробудження, а потім знову засинання та повторної зупинки дихання, до сотень разів протягом ночі. Цей розлад заважає якісному сну і пов’язаний із кількома захворюваннями, включаючи зміни настрою, діабет, високий кров’яний тиск і збільшення ваги. Це також може сприяти ЕД. У дослідженні, опублікованому в журналі Sleep Medicine, 75% чоловіків з ЕД і обструктивним апное сну змогли повернути назад свою ЕД після одного місяця лікування апное сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ТОП-10, причини еректильної дисфункції, ерекція, чоловік, чоловіки, знижена ерекція, дослідження, рівень гормонів, ліки, їжа, діабет, вправи, апное, депресія, стрес, куріння, ожиріння, вага, тиск, серце, хвороби, хвороби серця


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої зді

Як сформувати у своєї дитини нормальну самооцінку?

Психологія | 01:20, 21.02.2024

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої здібності та таланти. Дітям з низькою самооцінкою часто доводиться зіштовхуватися з труднощами у навчан

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Ось чому так важливо обіймати свою дитину щодня

Дитина | 14:50, 20.02.2024

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там в

Як не треба поводитися батькам на дитячому майданчику?

Сімейні справи | 06:20, 20.02.2024

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там вони розігрують спектакль.

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи,

Даруйте дітям не іграшки, а враження — дослідники

Дитина | 14:50, 19.02.2024

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи, щоб у неї було все, чого душа забажає, це може призвести до абсолютно протилежного ефекту.

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо за

Ознаки, що ви росли у токсичній сім'ї

Сімейні справи | 12:10, 19.02.2024

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо залежать від того, як складалася взаємодія з батьком. Відносини з матір'ю — це майбутні відносини з со

Виростити дитину гідною людиною — непросте завдання, якщо ви не готувалися до батьківства заздалегідь. Бажано читати тематичну літературу і частіше сп

Лайфхаки, які допоможуть батькам домогтися від дітей слухняності

Виховання | 11:20, 19.02.2024

Виростити дитину гідною людиною — непросте завдання, якщо ви не готувалися до батьківства заздалегідь. Бажано читати тематичну літературу і частіше спілкуватися з іншими мамами й татами, щоб розуміти, у які моменти варто підстелити соломку. Спробуйте

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: