Чи можна вагітним жінкам пити ультрапастеризоване молоко?

Adoption
Date
  • 674 Переглядів
Вживання молока та молочних продуктів під час вагітності допомагає забезпечити необхідну кількість кальцію для правильного росту плода. Вагітним потрібно близько 1000 мг кальцію на день. Як пастеризовані, так і ультрапастеризовані молочні продукти забезпечують здоровий спосіб отримання цього важливого мінералу.

1799_dab610eb7c94d084b2bef62d91a093f2.jpg (11.11 Kb)

Кальцій
Під час вагітності вам і вашій дитині потрібен кальцій для росту та підтримки міцних зубів і кісток. Цей мінерал також відіграє важливу роль у підтримці здоров’я ваших нервів, м’язів і кровоносної системи. Багато молочних продуктів збагачено вітаміном D, ще однією важливою поживною речовиною, необхідною для правильного розвитку кісток вашої дитини.

Пастеризація
Вагітним жінкам слід вживати лише пастеризовані молочні продукти. Пастеризація - це процес, який знищує мікроби, які іноді присутні в молоці. Цей процес передбачає нагрівання молока до мінімальної температури 70 градусів протягом 15 секунд. Щоб молоко та інші молочні продукти вважалися належним чином пастеризованими, їх обробка та упаковка також повинні відповідати певним санітарним вимогам.

Ультрапастеризоване молоко
Ультрапастеризоване молоко робить процес знезараження ще одним кроком вперед, забезпечуючи більш високу температуру, яка досягає мінімум 130 градусів протягом мінімум двох секунд. Суворіші вимоги до упаковки також призводять до більш стерильного продукту. На відміну від звичайного пастеризованого молока, яке зберігається до 21 дня після обробки, ультрапастеризоване молоко може зберігатися до 90 днів після обробки, якщо контейнер залишається закритим. Однак після відкриття ультрапастеризованого молочного продукту ви повинні використати його протягом 10 днів.

Запобіжні заходи
Не зберігайте відкритий контейнер з ультрапастеризованим молоком у холодильнику довше 10 днів. Споживання приблизно трьох порцій молочних продуктів на день, включаючи низку інших продуктів, може допомогти вам задовольнити ваші потреби в харчуванні під час вагітності. Якщо у вас непереносимість лактози, попросіть свого лікаря приймати добавки кальцію або робити замінники їжі, які допоможуть вам отримати достатню кількість кальцію під час вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, молоко, кальцію, продуктів, молочні, продукти, вагітності, процес, вагітним, протягом, пастеризоване, ультрапастеризоване, профілактика


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: