Чому відбувається підтікання амніотичної рідини?

Adoption
Date
  • 798 Переглядів
Ось що вам потрібно знати про підтікання амніотичної рідини під час вагітності, включаючи симптоми, на які слід звернути увагу, і коли звернутися до лікаря.

9776_vyibor-vracha.jpg (34. Kb)

Що таке підтікання амніотичної рідини або передчасний розрив плодових оболонок?
Передчасний розрив плодових оболонок — це термін, який лікарі використовують, коли мембранний мішок, що утримує вашу дитину та навколоплідні води, розривається після 37 тижнів вагітності, але до того, як ви фактично почнете пологи.

Що таке передчасний передчасний розрив оболонок?
Передчасний передчасний розрив плодових оболонок — це коли розрив плодових оболонок і витікання амніотичної рідини відбувається до 37 тижня вагітності.

Симптоми підтікання навколоплідних вод
Основним симптомом підтікання вод, на який слід звернути увагу, є витікання або фонтанування рідини з піхви. Ви можете визначити, чи витікають у вас навколоплідні води, а не сеча, пройшовши тест:

Якщо він не пахне аміаком, швидше за все, це навколоплідні води. Якщо він має запах аміаку, це, ймовірно, сеча.
Якщо він має трохи солодкуватий запах, це, ймовірно, амніотична рідина.
Якщо він пахне неприємно, можливо, навколоплідні води інфіковані.
Якщо у вас справді відійшли води, ви помітите, що витікає більше рідини, коли ви лежите, ніж коли ви стоїте, сидите або ходите. Це тому, що коли ви перебуваєте у вертикальному положенні, голова вашої дитини блокує цервікальний отвір і утримує більшість амніотичної рідини всередині.

Маєте сумніви щодо рідини, яка виходить? Зателефонуйте своєму лікареві, щоб бути в безпеці.

Причини підтікання навколоплідних вод
У більшості випадків підтікання амніотичної рідини - розрив плодового міхура є лише прелюдією до початку пологів протягом наступних 24 годин.

Кому загрожує передчасний розрив плодових оболонок?
У вас може бути підвищений ризик передчасного передчасного розриву оболонок, якщо ви:

Палите під час вагітності.
У вас хронічна вагінальна кровотеча під час вагітності.
У минулому був ранній розрив плодової оболонки.
Є бактеріальний вагіноз.
Є певні ЗПСШ.
Є відшарування плаценти.

Як часто відбувається підтікання навколоплідних вод під час вагітності?
Не так вже й часто води відходять перед пологами. Витік навколоплідних вод після 37 тижнів, відбувається десь між 8 і 15 відсотками вагітностей.

Витікання амніотичної рідини набагато рідше зустрічається приблизно у 3% вагітностей. Але це більш серйозно, оскільки супроводжується ризиком передчасних пологів і пологів до 37 тижнів.

Ризики підтікання амніотичної рідини
Можливі медичні проблеми включають:

Передчасні пологи.
Інфікування амніотичної рідини.
Випадання або здавлення пуповини, якщо голова вашої дитини ще не втягнута в ваш таз.

Що робити, якщо підтікають навколоплідні води?
Якщо ви думаєте, що у вас підтікають навколоплідні води на будь-якому етапі вагітності (або навіть якщо ви підозрюєте, що це може бути, але не впевнені), зателефонуйте своєму лікареві. Він може допомогти вам з’ясувати, чи справді у вас відійшли води, і які подальші кроки потрібно зробити.

Якщо ваші плодові оболонки розриваються, а ваш термін не менше 37 тижнів, пологи, ймовірно, почнуться самі по собі протягом 24 годин. Якщо перейми не починаються самі по собі, ваш лікар, ймовірно, спровокує пологи. У будь-якому випадку, ви, швидше за все, скоро зустрінете свою дитину!

Якщо у вас витікає навколоплідна рідина і ваші плодові оболонки розриваються раніше ніж на 37 тижні, і ваш лікар вирішить, що ще занадто рано для безпечного пологів, ви, швидше за все, отримаєте антибіотики, щоб запобігти інфекції, і, можливо, знадобиться госпіталізація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відбувається, підтікання амніотичної рідини, амніотична рідина, мама, сайт для мам, вагітність, пологи, рідини, підтікання, розрив, оболонок, навколоплідні води, передчасні пологи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: