Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?, Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні, 5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті, Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?, Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?, Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Рина, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Одарка, Як називають дітей українці у 2023 році?, Чи справді середземноморська дієта знижує ризик розвитку деменції?, Стало відомо, як у Львові називають дітей з початку війни, Перші Джевелін і Джавеліна: Як називають дітей під час війни?, Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році, Як називали дітей у 2021 році, Коли обираєш ім'я для дитини, на що орієнтуватися?, Не називайте дівчаток цими іменами, якщо не хочете зіпсувати дитині життя, Не називайте хлопчиків цими трьома іменами, Чоловічиі імена-обереги: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим, Як назвати дівчинку, яка народилася восени?...
5АБВГДЕЄЖЗ
ІЙКЛМНОПРС
ТУФХЦЧШЮЯ

Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році

Adoption
Date
  • 1774 Переглядів
Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про те, як найчастіше називали малюків 2021.

0956_6.jpg (29.38 Kb)


Унісекс

Зі слів заступника редактора The Bump Неххала Аггарвала, з року в рік спостерігається тенденція на вибір гендерно-нейтральних імен. Це пов'язано з тим, що в світі активно розширюється уявлення про гендер. Експерти визначили, що найпопулярнішими унісекс іменами стали: Алекс, Андреа, Кай, Джейден і Лука.

Імена, пов'язані з природою

Фахівець пояснює тренд на вибір імені, пов'язаного з природою, пандемією коронавірусу. Нібито люди почали проводити більше часу на свіжому повітрі і це надихнуло їх на те, щоб давати дітям імена, пов'язані з природніми явищами.

Вінтажні імена

В The Bump провели дослідження і виявили, що популярність почали набирати імена, якими називали малюків в 19 столітті. Зокрема, це Ненсі, Кейтлін, Маргарет, Мартін та інші.

Сильні імена

"Те, що хочуть всі батьки – виховати впевнену в собі людину з неабиякою силою духу", – сказав Неххала. Вважається, що ім'я дане при народженні наділяє свого володаря певними рисами характеру. Саме через це традиційно дорослі люди обирають для дитини щось з глибоким змістом, таке як Арія, Емма, Аліса, Ксав’єр, Майло чи Емітт.

Імена, які несуть в собі радість

Зі слів експертів, людям в останні роки необхідна віра в майбутнє і позитивний настрій, тому вони обирають такі імена для дітей, які в собі несуть світло та щастя. Наприклад, Хлоя, Елвін, Міра, Айзак чи Фелікс.

Космічні імена

Космічні відкриття та новітні винаходи надихають батьків на те, щоб називати спадкоємців на честь зірок, планет, комет і тд. Популярними "космічними іменами" є Скай, Луна, Оріон, Венера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імена для хлопчиків, імена для дівчаток, популярні імена, як назвати дитину, імена для дітей, популярні імена 2022 року


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як ви, мабуть, вже знаєте, з 1 вересня розпочався новий церковний рік, Україна перейшла на новий стиль - і всі іменини змістилися на 13 днів. Тож усім

Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?

Вибираємо Ім'я | 09:00, 21.09.2023

Як ви, мабуть, вже знаєте, з 1 вересня розпочався новий церковний рік, Україна перейшла на новий стиль - і всі іменини змістилися на 13 днів. Тож усім варто дізнатися, коли тепер ваші рідні святкують свої іменини. А якщо ви ще й майбутні (або вже нов

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми

Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?

Вибираємо Ім'я | 06:10, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми "йдемо" за новим стилем). Тож й іменини усі посунулися на 13 днів. Тож давайте дізнаватися разом, хто святкує

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, або хочете більше дізнатися про рідкісні українські імена для хлопчиків та дівчаток, для вас наша стаття.

Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?

Вибираємо Ім'я | 00:35, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, або хочете більше дізнатися про рідкісні українські імена для хлопчиків та дівчаток, для вас наша стаття.


Значення: бажана, вперта або пані; морська.

Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися

Вибираємо Ім'я | 07:00, 15.09.2023

Значення: бажана, вперта або пані; морська.


Як зазначають у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, в місті Києві найпопулярнішими іменами, які зберігають першість у рейти

Як називають дітей українці у 2023 році?

Дитина | 12:00, 26.08.2023

Як зазначають у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, в місті Києві найпопулярнішими іменами, які зберігають першість у рейтингу імен, кілька років поспіль є Софія, Марія, Марк та Артем.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: