Мігрень і зміни погоди: в чому полягає зв’язок?

Adoption
Date
  • 497 Переглядів
Дослідники точно не знають, що викликає у деяких людей напади мігрені. Можуть бути залучені гени, зміни в мозку або зміни рівня хімічних речовин мозку.

Але зрозуміло, що деякі речі викликають напади мігрені. Особливі продукти харчування, гормональні зміни та стрес є одними з найбільш часто цитованих тригерів мігрені. Погода також може бути фактором.

9388_migren-1.jpg (42.23 Kb)

Зв'язок між погодою і мігренню
За словами дослідників Тайвані, до половини людей, які страждають на мігрень, стверджують, що зміни погоди можуть спровокувати їх напади.

Шторми, екстремальні температури та зміни барометричного тиску можуть сприяти цим нападам, змінюючи рівень серотоніну та інших хімічних речовин мозку.

Дослідження про зв’язок мігрені з погодою були неоднозначними, частково тому, що їх важко вивчити. Зміни погоди можуть викликати різні реакції, тому дослідникам важко звузити одну з причин.

Не всі реагують на кожну зміну погоди однаково.

Спека викликає напади мігрені у деяких людей, тоді як інші отримують напади, коли температура падає. Деякі люди більш чутливі, ніж інші, до змін температури та вологості.

У деяких випадках багато різних факторів об’єднуються і можуть викликати напад мігрені. Наприклад, ви можете отримати напад у вологі дні, але тільки якщо ви голодні.

Зміни вологості
Може бути зв’язок між вологістю, температурою та мігренню, але він не завжди є послідовним.

Загалом, більш висока вологість і температура, здається, викликають напади мігрені. Раптові зміни вологості або температури - вгору або вниз - також можуть бути фактором.

Дослідження з біометеорології виявили збільшення відвідувань відділення невідкладної допомоги з приводу мігрені в теплі та вологі дні.

Інше дослідження з 2015 року показало збільшення кількості звернень у відділення невідкладної допомоги у спекотні та сухі дні.

Однією з причин збільшення нападів мігрені під час спекотної або сухої погоди може бути зневоднення, яке є визнаним тригером мігрені.

Зміни температури
Температура сама по собі також може призвести до нападів мігрені.

Ваша реакція на температуру може відігравати роль у її здатності викликати мігрень. У дослідженнях люди, які були чутливі до температури, частіше отримували напади мігрені взимку.

Люди, які не були чутливі до температури, мали більше нападів влітку, але в меншій мірі.

Бурі
Дослідження 2013 року показало, що блискавка пов’язана з головним болем у людей, які страждають мігренню. Проте було незрозуміло, чому це сталося.

Шторми як тригер мігрені може бути пов’язаний зі змінами тиску повітря. Зниження барометричного (повітряного) тиску зазвичай вказує на прийдешню бурю і асоціюється з мігренню.

Автори дослідження рекомендували людям з мігренню бути готовим до прийому ліків, коли прогнозуються циклони.

Сухі умови
За даними Американського фонду з питань мігрені, холодне і сухе повітря взимку може призвести до зневоднення і призвести до нападів мігрені.

Запилене середовище
Зв'язок між пилом і мігренню, ймовірно, пов'язана з алергією.

Дослідження 2017 року виявили, що люди з позитивним тестом на певну алергію, включаючи пил, частіше мали напади мігрені.

Загалом, дослідження 2016 року показують, що мігрень іноді може бути пов’язана з алергічним ринітом, станом, коли ваше тіло реагує на певні алергени. Запалення у відповідь на алергени може бути однією з причин цих нападів мігрені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мігрень, вітер, погода, риніт, алергія, тиск, шторм, буря, самопочуття


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Як зробити перекус у школу для дитини корисним?

Дитяче харчування | 14:50, 25.05.2024

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

7 причин, чому може закладати вуха і що з цим робити?

Здоров'я | 12:10, 25.05.2024

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І

Чоловікам треба проводити самообстеження яєчок: як це робити?

Тато | 11:20, 25.05.2024

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І дарма.

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні

Чому у сучасних жінок місячні частіші, ніж у попередніх поколінь?

Мама | 10:30, 25.05.2024

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні "приходять" раніше, ніж раз в 28 днів. Чому так відбувається?

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, щ

Чи сприяє використання смартфонів розвитку чоловічого безпліддя?

Безпліддя | 09:30, 25.05.2024

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, що гаджет може нести небезпеку не лише на самопочуття, а й для продовження роду.

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Чому болить голова після червоного вина?

Здоров'я | 08:30, 25.05.2024

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи т

Чому в сучасних дітей так швидко псуються зуби?

Дитина | 00:30, 25.05.2024

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: