Небезпека для здоров’я ароматизованих освіжувачів повітря

Adoption
Date
  • 706 Переглядів
На ринку існує багато видів ароматичних освіжувачів повітря. Деякі випускають аромати безперервно, а інші розпилюють ароматні випари в певний час. Вони бувають у формі гелю та рідини; деякі виділяють запах, коли виріб освітлюється. Їх можна використовувати, щоб замаскувати небажані запахи або додати кімнаті улюблений аромат. Однак освіжувачі повітря містять багато хімічних речовин, які потенційно можуть спричинити проблеми зі здоров’ям.

1283_aromatizator-1.jpg (26.42 Kb)

Можливі вроджені дефекти
Деякі види ароматизованих освіжувачів повітря містять хімічні речовини, які називаються фталатами, які виділяються в повітря під час використання освіжувача. Вагітні жінки, які піддаються впливу цих хімікатів, можуть народити немовлят із вродженими дефектами. Вплив фталатів може змінити рівень гормонів, що може зашкодити плоду. Фталати також можуть змінювати рівень гормонів у чоловіків, що призводить до репродуктивних проблем. Оскільки фталати містяться в багатьох предметах домашнього вжитку, існує небезпека сильного впливу кількох типів. З часом це може призвести до накопичення небезпечних рівнів в організмі.

Головні болі та шлунково-кишкові симптоми
Для людей, чутливих до запахів, навіть легкі запахи або низький вплив можуть спричинити різноманітні проблеми зі здоров’ям. Це включає головний біль, сплутаність свідомості, запаморочення, діарею, втому, депресію, тривогу, нудоту та проблеми з диханням.

Реакції можуть варіюватися від легких до важких. Деякі продукти з позначкою «без запаху» можуть містити хімічні речовини для маскування запаху, що може бути не менш небезпечним.

Астма та алергічні реакції
Багато ароматизованих продуктів, таких як освіжувачі повітря, містять хімічні речовини, відомі як летючі органічні сполуки. У людей з алергією та астмою вплив цих продуктів може спровокувати напад. Це може призвести до хрипів, болю в грудях, стиснення та задишки.

Пошкодження нервів і органів
Багато освіжувачів повітря діють, пригнічуючи чутливість нервів, які допомагають вловлювати запахи. Оскільки освіжувачі повітря лише маскують запахи, а насправді не освіжають повітря, можливо, краще уникати їх використання, особливо якщо в домочадців є якісь основні захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, повітря, освіжувачі, хімічні, вплив, продуктів, речовини, проблеми, ароматизовані


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні

Чому у сучасних жінок місячні частіші, ніж у попередніх поколінь?

Мама | 10:30, 25.05.2024

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні "приходять" раніше, ніж раз в 28 днів. Чому так відбувається?

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, щ

Чи сприяє використання смартфонів розвитку чоловічого безпліддя?

Безпліддя | 09:30, 25.05.2024

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, що гаджет може нести небезпеку не лише на самопочуття, а й для продовження роду.

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Чому болить голова після червоного вина?

Здоров'я | 08:30, 25.05.2024

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи т

Чому в сучасних дітей так швидко псуються зуби?

Дитина | 00:30, 25.05.2024

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи так це насправді?

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: