Іграшки для розвитку дитини

Adoption
Date
  • 370 Переглядів
Щоб дитина розвивалася, їй необхідно навчитися багатьох важливих навичок, від цього буде залежати, як малюк ходить, бігає, сидить і стоїть, як тримати маленькі предмети тощо. Іграшки покращують розвиток вашої дитини, допоможуть позитивно використовувати енергію, спілкуватися з оточуючими та навчити дитя розробляти емоції.

Батьки повинні брати участь в іграх з дітьми, щоб заохотити їх і щоб були зацікавленими, розвивали логічне мислення та мали корисний досвід.
5172_igrashki.jpeg (29.68 Kb)Зверніть увагу на рухові навички - це навички, які дуже важливі, відповідають за спритність, рівновагу та рухи. Ваша дитина повинна застосовувати до роботи великі групи м'язів, щоб покращувати рухи, біг, стояти і сидіти та інше. Маючи хорошу моторику, дитина отримає належну координацію рук і ніг та гарний баланс.

Також можете придбати м’ячі чи кульки різних форм і розмірів. Наприклад, порожні кульки, м’які, пластмасові, вони відмінно підходять для розвитку майстерності, особливо якщо ваша дитина прагне бути більш активною. Завжди переконуйтесь, що м'ячі, кульки та інші іграшки безпечні для дитини, вони не повинні бути надто маленькими, щоб малюк не міг їх проковтнути.

Корисним буде і дитячий тунель, який підходить для побудови координації та рівноваги. Ви можете знайти нейлоновий тунель, створений спеціально для дітлахів, а також кубики з буквами, малюнками, кольорами, які впливають на мислення, зазвичай такі іграшки можна придбати у дитячому магазині або інтернеті, наприклад, ditya.com.ua. Заохочуйте дитину повзати через тунель, малюк так теж починає розвиватися.

Інший варіант - розвинути вашу дитину можна маленькими тактильними іграшками, варто, щоб вони мали декілька кольорів, з різними текстурами. Щоб дитина могла доторкнутися, відчути на дотик і розпізнавати кольори.

Розглянемо, ще такий варіант, як велосипед. Невеликий триколісний велосипед, розроблений для маленьких дітей, є ідеальним для розвитку рухових навичок. Спочатку краще купіть триколісний велосипед без педалей, оскільки це змусить вашу дитину використовувати ноги, щоб відштовхуватися, їздити туди-назад. Практика катання на велосипеді також може підготувати дитину до балансування на справжньому велосипеді. Переконайтеся, що велосипед міцний, перш ніж дозволити вашій дитині їздити на ньому. Велосипед найкраще підходить дітям від двох років і старшим. Він допоможе вашій дитині будувати свої навички координації та рівновагу.

Також, коли малюк підріс, то не забувайте про книги. Читайте йому, розглядайте разом картинки, вчіть його букв. Спочатку купуйте книги, де більше малюнків, щоб дитина могла розглядати, сприймати, коли вона навчиться по трохи читати, то варто придбати книжки товстіші, і щоб було більше тексту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, іграшки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, взуття, яке ми носимо в дитинстві, впливає на наші фізичні здатності в майбутньому. До такого висновку прийшли вчені з Йенского університ

Взуття впливає на фізичні здібності дітей

Дитина | 15:30, 17.10.2018

Виявляється, взуття, яке ми носимо в дитинстві, впливає на наші фізичні здатності в майбутньому. До такого висновку прийшли вчені з Йенского університету (Німеччина), провівши дослідження.

Чому від розвитку моторики рук залежить мова дитини? Моторний і мовний центри в головному мозку знаходяться вкрай близько: стимуляція моторного центру

5 корисних іграшок, які розвивають моторику

Розвиток дитини | 12:30, 16.10.2018

Чому від розвитку моторики рук залежить мова дитини? Моторний і мовний центри в головному мозку знаходяться вкрай близько: стимуляція моторного центру призводить до розвитку мови.

Зарубіжні психологи розкрили процес роботи пам'яті у дітей і підлітків.

Як влаштована робоча пам'ять у дітей?

Дитина | 14:00, 15.10.2018

Зарубіжні психологи розкрили процес роботи пам'яті у дітей і підлітків.

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує

Як навчити дитину одягатися самостійно?

Сімейні справи | 15:30, 12.10.2018

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує шкарпетки і вивертає на лицьову сторону колготки. Не варто кидатися відразу ж на допомогу, дозвольт

Сьогодні суспільство висуває до жіночої краси особливі вимоги. І головне серед них - це стрункість. Реклами, фітнес-тренери, успішні бізнес-леді, ліка

Причини анорексії у підлітків

Школярі | 12:30, 12.10.2018

Сьогодні суспільство висуває до жіночої краси особливі вимоги. І головне серед них - це стрункість. Реклами, фітнес-тренери, успішні бізнес-леді, лікарі - всі навколо твердять про те, що зайві кілограми - це зло. При цьому товстими часто називають на

Вік з 4 до 5 років надзвичайно цікавий і дуже відповідальний період, з точки зору розвитку дитини. Це час закінчення першої в житті дитячої кризи (кри

Розвиток дитини 4-5 років

Дитина | 17:00, 11.10.2018

Вік з 4 до 5 років надзвичайно цікавий і дуже відповідальний період, з точки зору розвитку дитини. Це час закінчення першої в житті дитячої кризи (криза 3 років) і початку активного інтелектуального, психологічного, емоційного і фізичного розвитку.

Фахівці науково підтвердили, що мозок дітей здатний приймати більш правильні і логічні рішення.

Діти роблять більш зважені рішення

Дитина | 12:30, 11.10.2018

Фахівці науково підтвердили, що мозок дітей здатний приймати більш правильні і логічні рішення.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: