Іграшки для розвитку дитини

Adoption
Date
  • 286 Переглядів
Щоб дитина розвивалася, їй необхідно навчитися багатьох важливих навичок, від цього буде залежати, як малюк ходить, бігає, сидить і стоїть, як тримати маленькі предмети тощо. Іграшки покращують розвиток вашої дитини, допоможуть позитивно використовувати енергію, спілкуватися з оточуючими та навчити дитя розробляти емоції.

Батьки повинні брати участь в іграх з дітьми, щоб заохотити їх і щоб були зацікавленими, розвивали логічне мислення та мали корисний досвід.
5172_igrashki.jpeg (29.68 Kb)


Зверніть увагу на рухові навички - це навички, які дуже важливі, відповідають за спритність, рівновагу та рухи. Ваша дитина повинна застосовувати до роботи великі групи м'язів, щоб покращувати рухи, біг, стояти і сидіти та інше. Маючи хорошу моторику, дитина отримає належну координацію рук і ніг та гарний баланс.

Також можете придбати м’ячі чи кульки різних форм і розмірів. Наприклад, порожні кульки, м’які, пластмасові, вони відмінно підходять для розвитку майстерності, особливо якщо ваша дитина прагне бути більш активною. Завжди переконуйтесь, що м'ячі, кульки та інші іграшки безпечні для дитини, вони не повинні бути надто маленькими, щоб малюк не міг їх проковтнути.

Корисним буде і дитячий тунель, який підходить для побудови координації та рівноваги. Ви можете знайти нейлоновий тунель, створений спеціально для дітлахів, а також кубики з буквами, малюнками, кольорами, які впливають на мислення, зазвичай такі іграшки можна придбати у дитячому магазині або інтернеті, наприклад, ditya.com.ua. Заохочуйте дитину повзати через тунель, малюк так теж починає розвиватися.

Інший варіант - розвинути вашу дитину можна маленькими тактильними іграшками, варто, щоб вони мали декілька кольорів, з різними текстурами. Щоб дитина могла доторкнутися, відчути на дотик і розпізнавати кольори.

Розглянемо, ще такий варіант, як велосипед. Невеликий триколісний велосипед, розроблений для маленьких дітей, є ідеальним для розвитку рухових навичок. Спочатку краще купіть триколісний велосипед без педалей, оскільки це змусить вашу дитину використовувати ноги, щоб відштовхуватися, їздити туди-назад. Практика катання на велосипеді також може підготувати дитину до балансування на справжньому велосипеді. Переконайтеся, що велосипед міцний, перш ніж дозволити вашій дитині їздити на ньому. Велосипед найкраще підходить дітям від двох років і старшим. Він допоможе вашій дитині будувати свої навички координації та рівновагу.

Також, коли малюк підріс, то не забувайте про книги. Читайте йому, розглядайте разом картинки, вчіть його букв. Спочатку купуйте книги, де більше малюнків, щоб дитина могла розглядати, сприймати, коли вона навчиться по трохи читати, то варто придбати книжки товстіші, і щоб було більше тексту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, іграшки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Психологи кажуть, що важливий не тільки розмір самого малюнка, а й розмір окремо взятих деталей.

Психологія дитячого малюнка: деталі мають значення

Психологія | 14:00, 16.07.2018

Психологи кажуть, що важливий не тільки розмір самого малюнка, а й розмір окремо взятих деталей.

Як навчити дитину допомагати і виконувати обов'язки по дому - читайте далі.

Як виховати в дитині помічника?

Дитина | 15:30, 12.07.2018

Як навчити дитину допомагати і виконувати обов'язки по дому - читайте далі.

За допомогою таких наборів, дитина навчається малювати, в'язати, розвивати фантазію.

Дитячі набори для творчості й рукоділля

Дитина | 15:30, 11.07.2018

За допомогою таких наборів, дитина навчається малювати, в'язати, розвивати фантазію.

Розвиток творчого і логічного мислення, потрібен будь-якій дитині. Тому пропонуємо вам розглянути декілька варіантів для розвитку дитини в ігровій фор

Розвиваючі іграшки для дітей віком 6-10 років

Розвиток дитини | 14:00, 11.07.2018

Розвиток творчого і логічного мислення, потрібен будь-якій дитині. Тому пропонуємо вам розглянути декілька варіантів для розвитку дитини в ігровій формі.

Широке поширення читання колись розвинуло нашу уяву і здатність до зосередження уваги. Розвиток інтернету і сучасних технологій, які доступні дітям з

Діти вміють швидко аналізувати інформацію

Дитина | 12:30, 11.07.2018

Широке поширення читання колись розвинуло нашу уяву і здатність до зосередження уваги. Розвиток інтернету і сучасних технологій, які доступні дітям з малого віку (за деякими дослідженнями, багато хто вже до трьох років мають власний гаджет), змінюють

Якщо ігрова залежність - це розлад, то у житини повинні бути певні симптоми. Не варто плутати сильне захоплення іграми з справжнім захворюванням. На ж

Як відрізнити захоплення іграми від справжньої ігрової залежності?

Сімейні справи | 15:30, 09.07.2018

Якщо ігрова залежність - це розлад, то у житини повинні бути певні симптоми. Не варто плутати сильне захоплення іграми з справжнім захворюванням. На жаль, іноді батьки, переживаючи за свою дитину, не відрізняючи одне від іншого.

Відомо, що серед хлопчиків такі порушення розвитку нервової системи, як розлади аутистичного спектру і синдром дефіциту уваги і гіперреактивності, зус

Чому хлопчики частіше страждають від порушень розвитку?

Дитина | 14:00, 06.07.2018

Відомо, що серед хлопчиків такі порушення розвитку нервової системи, як розлади аутистичного спектру і синдром дефіциту уваги і гіперреактивності, зустрічаються набагато частіше, ніж серед дівчаток.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: