Іграшки для розвитку дитини

Adoption
Date
  • 73 Переглядів
Щоб дитина розвивалася, їй необхідно навчитися багатьох важливих навичок, від цього буде залежати, як малюк ходить, бігає, сидить і стоїть, як тримати маленькі предмети тощо. Іграшки покращують розвиток вашої дитини, допоможуть позитивно використовувати енергію, спілкуватися з оточуючими та навчити дитя розробляти емоції.

Батьки повинні брати участь в іграх з дітьми, щоб заохотити їх і щоб були зацікавленими, розвивали логічне мислення та мали корисний досвід.
5172_igrashki.jpeg (29.68 Kb)Зверніть увагу на рухові навички - це навички, які дуже важливі, відповідають за спритність, рівновагу та рухи. Ваша дитина повинна застосовувати до роботи великі групи м'язів, щоб покращувати рухи, біг, стояти і сидіти та інше. Маючи хорошу моторику, дитина отримає належну координацію рук і ніг та гарний баланс.

Також можете придбати м’ячі чи кульки різних форм і розмірів. Наприклад, порожні кульки, м’які, пластмасові, вони відмінно підходять для розвитку майстерності, особливо якщо ваша дитина прагне бути більш активною. Завжди переконуйтесь, що м'ячі, кульки та інші іграшки безпечні для дитини, вони не повинні бути надто маленькими, щоб малюк не міг їх проковтнути.

Корисним буде і дитячий тунель, який підходить для побудови координації та рівноваги. Ви можете знайти нейлоновий тунель, створений спеціально для дітлахів, а також кубики з буквами, малюнками, кольорами, які впливають на мислення, зазвичай такі іграшки можна придбати у дитячому магазині або інтернеті, наприклад, ditya.com.ua. Заохочуйте дитину повзати через тунель, малюк так теж починає розвиватися.

Інший варіант - розвинути вашу дитину можна маленькими тактильними іграшками, варто, щоб вони мали декілька кольорів, з різними текстурами. Щоб дитина могла доторкнутися, відчути на дотик і розпізнавати кольори.

Розглянемо, ще такий варіант, як велосипед. Невеликий триколісний велосипед, розроблений для маленьких дітей, є ідеальним для розвитку рухових навичок. Спочатку краще купіть триколісний велосипед без педалей, оскільки це змусить вашу дитину використовувати ноги, щоб відштовхуватися, їздити туди-назад. Практика катання на велосипеді також може підготувати дитину до балансування на справжньому велосипеді. Переконайтеся, що велосипед міцний, перш ніж дозволити вашій дитині їздити на ньому. Велосипед найкраще підходить дітям від двох років і старшим. Він допоможе вашій дитині будувати свої навички координації та рівновагу.

Також, коли малюк підріс, то не забувайте про книги. Читайте йому, розглядайте разом картинки, вчіть його букв. Спочатку купуйте книги, де більше малюнків, щоб дитина могла розглядати, сприймати, коли вона навчиться по трохи читати, то варто придбати книжки товстіші, і щоб було більше тексту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, іграшки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Нехай діти розуміють, що боятися - це нормально, що нічого ганебного в цих емоціях немає. Однак нездорові страхи треба обов'язково опрацьовувати. У ма

Як допомогти дитині впоратися зі страхами?

Дитина | 12:30, 15.01.2018

Нехай діти розуміють, що боятися - це нормально, що нічого ганебного в цих емоціях немає. Однак нездорові страхи треба обов'язково опрацьовувати. У матеріалі ви знайдете кілька порад, як робити це правильно.

Зростання людини залежить від декількох факторів: генетичних, гормональних, метаболічних, зовнішніх причин і багатьох інших процесів.

Причини затримки росту у дітей

Дитина | 14:00, 09.01.2018

Зростання людини залежить від декількох факторів: генетичних, гормональних, метаболічних, зовнішніх причин і багатьох інших процесів.

Чим частіше батьки практикують ігри з дітьми, які потребують неабиякої фізичної активності, тим нижчий ризик розвитку у дитини тривожних станів. До та

Дражнити дітей заради захисту від майбутніх депресій

Сімейні справи | 10:00, 30.12.2017

Чим частіше батьки практикують ігри з дітьми, які потребують неабиякої фізичної активності, тим нижчий ризик розвитку у дитини тривожних станів. До такого висновку прийшли експерти з Австралії та Нідерландів.

Фантазію, креативність і взагалі талант дитини потрібно виробляти з малечку, аби малюк розвивався успішним.

Як можна розвинути креативність у дітей?

Дитина | 14:00, 28.12.2017

Фантазію, креативність і взагалі талант дитини потрібно виробляти з малечку, аби малюк розвивався успішним.

Варто визнати, що нинішня обстановка куди більш безпечна, ніж те середовище, в якому росли діти 90-х, проте часто можна почути думку, що саме зараз ді

Чому дітям необхідні ризиковані ігри?

Розвиток дитини | 12:30, 28.12.2017

Варто визнати, що нинішня обстановка куди більш безпечна, ніж те середовище, в якому росли діти 90-х, проте часто можна почути думку, що саме зараз діти піддаються більш високому ризику, ніж це було покоління назад.

Чи допоможе дітям домашнє навчання? Чи отримають вони відповідні знання від такого навчання? У матеріалі ми розповімо про переваги і недоліки незвичай

Домашнє навчання: за чи проти

Школярі | 12:30, 27.12.2017

Чи допоможе дітям домашнє навчання? Чи отримають вони відповідні знання від такого навчання? У матеріалі ми розповімо про переваги і недоліки незвичайного навчання на дому.

Щоб дитина розвивалася, їй необхідно навчитися багатьох важливих навичок, від цього буде залежати, як малюк ходить, бігає, сидить і стоїть, як тримати

Іграшки для розвитку дитини

Розвиток дитини | 15:22, 25.12.2017

Щоб дитина розвивалася, їй необхідно навчитися багатьох важливих навичок, від цього буде залежати, як малюк ходить, бігає, сидить і стоїть, як тримати маленькі предмети тощо. Іграшки покращують розвиток вашої дитини, допоможуть позитивно використовув

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: