Коли віддавати дитину до школи

Adoption
Date
  • 1449 Переглядів
1986_pressmaster_-_kak_podgotovit_rebenka__k_shkole.jpg (33.68 Kb)

З 5, 6 чи 7 років?


Доволі часто, коли запитуєш дошкільнят "А ти хочеш до школи?", ми чуємо позитивну відповідь, однак, самі дітки далеко не завжди розуміють різницю між школою та дитячим садочком. А потім розчаровуються і категорично відмовляються йти до школи.

Які фактори потрібно врахувати батькам, щоб не помилитися у своєму рішенні віддати шестирічну дитину до школи?


Психологічне навантаження чекає дитину, яка є єдиною в сім'ї. Як правило, її навчальним вихованням займаються відразу кілька людей. На сімейній раді об'єктом обговорення стане кожна помарка і виправлення. Вимоги до малюка такого віку дуже великі з боку батьків. Нерідко батьки хочуть віддати свого малюка до гімназії або в ліцей, а знаходяться такі навчальні заклади, як правило, далеченько від місця проживання. Крім важких навантажень, малюк ризикує швидше фізично втомлюватися і від довгих подорожей по дорозі в школу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Меню відмінника


Низький рівень готовності до навчання і несприятливий психологічний клімат у сім'ї - фактори, які вказують на те, що варто зачекати. У першому випадку мається на увазі, що дитина ще не достатньо нагулялася і тяга до теоретичних знань ще не з'явилася. Дитинство таких діток потрібно продовжити як мінімум на рік. Особливо важко даватися навчання буде тим діткам, батьки яких в цей момент в процесі розлучення. Помилковим переконанням є прийняття рішення віддати дитину швидше в школу, щоб відволікти від домашніх проблем. Така ситуація не дозволить дитині в повній мірі виконувати домашні завдання.

Шкільний режим навчання вимагає від дитини не лише розумового напруження, а й чималих фізичних сил. Не впоратися з таким навантаженням ризикують діти, які часто хворіють. Наслідками таких проблем можуть стати неуспішність і періодичні лікарняні, після яких шкільну програму доведеться наздоганяти самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчання, школа, дитина, вік, поради, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Кілька додаткових причин не давати малюку гаджети

Смартфони призупиняють ментальний розвиток дитини

Розвиток дитини | 12:00, 12.10.2019

Кілька додаткових причин не давати малюку гаджети

Від чого залежить цілеспрямованість дитини?

У яких матусь підростають активні діти

Розвиток дитини | 07:40, 18.09.2019

Від чого залежить цілеспрямованість дитини?

Прості поради для батьків, які хвилюються про мовлення малюків

Шість способів розвинути мовлення у дитини

Розвиток дитини | 19:15, 13.09.2019

Прості поради для батьків, які хвилюються про мовлення малюків

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: