Як побороти дитячий страх виступу перед публікою

Adoption
Date
  • 227 Переглядів
Що можуть зробити батьки?

2284_345.jpg (42.23 Kb)


Першочергове завдання мами і тата, в яких малюк має схожу фобію - зрозуміти її причину. Викличте малюка на довірливу розмову, попробуйте зрозуміти, що штовхає маля до страху.

Проаналізуй свою поведінку. Як ти спілкуєшся з дитиною вдома? Чи завжди вислуховуєш її? Даєш можливість самовиразитися? Навіть дурні і порожні (на твій погляд) розмови дитини заслуговують твоєї уваги! І чим частіше ти відмахується від малюка, посилаючись на нескінченні справи, тим вище ймовірність виникнення у нього страху публіки.

Можливо, хтось із дітей в дитячому садку або школі дражнить твого синочка чи доньку, кривляється і ображає його, а твоя дитина постояти за себе ще не може. Можливо, малюк і хоче бути об'єктом уваги публіки, але не може бути відключений від зовнішніх подразників і отримати від цього задоволення. Коли причина буде встановлена ​​- дій. Коректуй своє ставлення до дитини і вирішуй конфліктні ситуації, що виникли поза домом - поки що це в твоїй компетенції.

Розкажи дитині про те, що в дитинстві ти теж змушена була виступати на публіці. Якщо тобі це подобалося, то постарайся описати як можна яскравіше ті свої відчуття, розкажи, як ти чекала можливості вийти на сцену і заволодіти увагою глядачів, як раділа їх посмішкам і оплесків, як пишалася тобою твої батьки. А якщо ти в дитинстві так само, як він, боялася публіки - признайся дитині в цьому, але обов'язково заверши свою розповідь повчальним висновком: наприклад, про те, що, коли ти виросла, зрозуміла, що багато втратила, відмовляючись від виступів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: