Як допомогти дитині пережити невдачі в навчанні?

Adoption
Date
  • 76 Переглядів
Погана успішність дуже часто стає проблемним питанням для сім'ї. Дитина може переживати стрес через те, що не справляється з кількістю завдань, рівнем їх складності і навантаженням в цілому.

Невдачі у навчанні дитиниПсихологи розповіли, що в такому випадку робити батькам.

1. Навчіть дитину розуміти свої програші і при цьому спокійно їх сприймати. Експерти запевняють , що з віком у нього буде виходити все краще і краще. Тому на перших етапах важливо пояснити дитині, що бурю негативних емоцій, які виникають через невдач і поразок, можна і потрібно контролювати.

2. Не акцентуйте увагу на невдачах. Кожній дитині необхідно знати, що батьки люблять його і вірять в його сили. І що на ці почуття ніяк не впливають його промахи і погані оцінки. Якщо у дитини виникли такі переживання, заспокойте його, поговоривши про це.

3. Переживання не завжди пов'язані саме з фактом поразки. Іноді батьки просто переносять частину своїх переживань, які сильніше, ніж переживання дитини, на нього самого. Або ж небажання прийняти свою невдачу у дитини пов'язане з іншими його внутрішніми проблемами і комплексами. В обох випадках батькам потрібно постаратися розібратися з цим за допомогою відкритого і доброзичливого діалогу з дитиною.

4. Розмовляти про це з дитиною потрібно максимально делікатно. Необережно підібрані слова можуть тільки ще більше поранити дитину. Дитина може неправильно вас зрозуміти, і тоді почнеться процес розчарування в собі, в оточуючих і в вас. Тому серйозно продумайте те, що ви хочете сказати дитині, щоб їй допомогти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчання, навдачі, діти, поради, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як знати, яка саме недуга в дитини, якщо її просто висипало?

Кір, краснуха, вітряна віспа у дитини: відмінності захворювань

Хвороби | 12:00, 02.03.2021

Як знати, яка саме недуга в дитини, якщо її просто висипало?

Щоб відвідування лікарського кабінету проходили спокійно і для малюка, і для його мами, необхідно заздалегідь подбати про це.

Як підготувати дитину до відвідування поліклініки?

Дитина | 10:00, 02.03.2021

Щоб відвідування лікарського кабінету проходили спокійно і для малюка, і для його мами, необхідно заздалегідь подбати про це.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Чому діти не розуміють математику?

Дитина | 06:20, 02.03.2021

Фахівці розповіли, чому дітям важко даються точні науки.

Дефіцит заліза: перші симптоми

Мама | 10:30, 01.03.2021

Одним із симптомів дефіциту заліза в організмі може бути дивний гастрономічний потяг до речей, що не належать до їжі.

Червоні родимки: чи варто непокоїтись?

Мама | 14:00, 28.02.2021

Ангіоми насправді не є родимками.

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть б

Як маленькі діти переносять переліт

Дитина | 05:00, 28.02.2021

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть бути досить шумними під час польоту.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: