Відповідь дитини на вакцину пов’язана зі способом пологів

Adoption
Date
  • 280 Переглядів
Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

9944_privivka-ot-rotavirusa.jpg (25.63 Kb)

Було виявлено, що діти, народжені природним шляхом, мають більш високий рівень антитіл, ніж діти, народжені за допомогою кесаревого розтину після прийому ін'єкцій, які захищають від бактерій, що викликають легеневі інфекції та менінгіт.

Експерти кажуть, що отримані результати можуть допомогти обговорювати питання про кесарів розтин між майбутніми матерями та їхніми лікарями, а також сформувати дизайн більш адаптованих програм вакцинації.

Дослідники вивчали взаємозв’язок між кишковими мікробами та рівнем антитіл після вакцинації в когорті з 120 немовлят, які були вакциновані на 8 і 12 тижні проти легеневих інфекцій і менінгіту.

Дослідники відстежували розвиток мікробіома кишечника — спільноти мікробів, яка живе в нашому тілі — на першому році життя дитини та її імунну відповідь на вакцини, перевіряючи зразки слини у віці 12 і 18 місяців.

Дослідження було проведено командою з Единбурзького університету, лікарні Spaarne та університетського медичного центру в Утрехті та Національного інституту громадського здоров’я та навколишнього середовища в Нідерландах.

У 101 дитини, перевіреної на антитіла в результаті вакцини, яка захищає від легеневих інфекцій, дослідники виявили подвоєний рівень антитіл у немовлят, народжених природним шляхом, порівняно з тими, хто народився за допомогою кесаревого розтину.

Грудне вигодовування було пов’язане з у 3,5 рази вищим рівнем антитіл порівняно з дітьми, які перебували на штучному вигодовуванні і народилися природним шляхом.

Рівень антитіл у результаті вакцини, що захищає від менінгіту, перевірили у 66 немовлят. Експерти виявили, що рівень антитіл у немовлят, народжених природним шляхом, незалежно від грудного вигодовування, був у 1,7 рази вищий, ніж у дітей, народжених через кесарів розтин.

Кишковий мікробіом закладається при народженні, швидко розвивається протягом перших кількох місяців життя, і на нього переважно впливають спосіб пологів, грудне вигодовування та прийом антибіотиків.

Команда виявила чіткий зв'язок між мікробами в кишечнику цих немовлят і рівнем антитіл.

Наприклад, серед багатьох бактерій у кишечнику високі рівні двох, зокрема, біфідобактерій та кишкової палички, пов’язані з високою відповіддю антитіл на вакцину, яка захищає від легеневих інфекцій.

Високий рівень E. Coli також був пов’язаний із високою відповіддю антитіл на вакцину, яка захищає від менінгіту.

Дитина отримує бактерії Bifidobacterium та E.coli через природне народження, і жіноче молоко потрібне для забезпечення цукром, щоб ці бактерії процвітали.

Команда прийшла до висновку, що мікробіом немовлят у ранньому віці сприяє реакції імунної системи на вакцини та встановлює рівень захисту від певних інфекцій у дитинстві.

Графіки вакцинації також можуть бути скориговані залежно від способу пологів або аналізу мікробіома дитини в майбутньому, кажуть експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Відповідь, дитини на вакцину, пов’язана з, способом пологів, спосіб, пологи, вакцинація, імунітет, мікробіом, бактерії, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, дієта, антитіла, немовлята, рівень, вакцини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Згідно з дослідженням вчених Університету Східної Фінляндії, існує зв’язок між вищим рівнем вітаміну D у сироватці крові та нижчим рівнем холестерину

Високий рівень вітаміну D пов'язаний зі зниженням рівня холестерину у дітей

Вітаміни | 23:00, 30.03.2023

Згідно з дослідженням вчених Університету Східної Фінляндії, існує зв’язок між вищим рівнем вітаміну D у сироватці крові та нижчим рівнем холестерину в плазмі дітей молодшого шкільного віку.

Молочниця – це стан, який виникає, коли природні дріжджові грибки в організмі активно ростуть, і порушується баланс флори. Це може статися будь-де на

Молочниця у підлітків

Дитина | 08:30, 30.03.2023

Молочниця – це стан, який виникає, коли природні дріжджові грибки в організмі активно ростуть, і порушується баланс флори. Це може статися будь-де на тілі, але найчастіше у вологих областях, таких як рот і статеві органи. Молочниця може виникнути нав

Кукурудза - це одна з найбільш популярних овочевих культур у світі. Містить багато вітамінів та мінералів, які є корисними для дітей та дорослих. Одна

Чим шкідлива консервована кукурудза для дітей?

Дитина | 01:30, 29.03.2023

Кукурудза - це одна з найбільш популярних овочевих культур у світі. Містить багато вітамінів та мінералів, які є корисними для дітей та дорослих. Однак консервована кукурудза може мати певні шкідливі ефекти для дітей.

Батькам дітей після двох років краще почати поступово відмовлятися від використання підгузків, оскільки це загрожує досить серйозними захворюваннями о

Чому дітям після двох років підгузки не рекомендовані?

Дитина | 08:00, 27.03.2023

Батькам дітей після двох років краще почати поступово відмовлятися від використання підгузків, оскільки це загрожує досить серйозними захворюваннями органів сечостатевої системи дитини. Про це більш детально розповіла лікар-нефролог Львівської обласн

Психолог Іван Бачурін на майданчику медичного онлайн-ресурсу Бережи себе розповів, як помітити симптоми ПТСР у дитини.

Психолог пояснив, як помітити симптоми ПТСР у дитини

Психологія | 07:00, 27.03.2023

Психолог Іван Бачурін на майданчику медичного онлайн-ресурсу Бережи себе розповів, як помітити симптоми ПТСР у дитини.

Команда вчених Медичного університету Мічигану в США під час дослідження з’ясувала, що відволікати дитину гаджетами шкідливо для її психіки. Повідомля

Вчені: Боротися з істерикою дитини за допомогою гаджетів небезпечно для її психіки

Дитина | 05:00, 27.03.2023

Команда вчених Медичного університету Мічигану в США під час дослідження з’ясувала, що відволікати дитину гаджетами шкідливо для її психіки. Повідомляється, що в експерименті взяли участь 422 батьки, які звикли відволікати своїх дітей за допомогою пл

У вас є багато питань, які можна виникнути, коли ви приносите дитину з пологового, але одне з найбільш важливих - це коли вперше потрібно піти до педі

Коли вперше прийти до педіатра з новонародженою дитиною?

Мама | 23:00, 26.03.2023

У вас є багато питань, які можна виникнути, коли ви приносите дитину з пологового, але одне з найбільш важливих - це коли вперше потрібно піти до педіатра?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: