Глюкозна вода для немовлят

Adoption
Date
  • 87 Переглядів
Глюкоза важлива для організму дитини для отримання енергії та розвитку мозку. У новонародженого рівень глюкози в крові був переданий йому від матері до народження. Організм підтримує ці рівні, розщеплюючи їжу та перетворюючи її на глюкозу для забезпечення енергією.

8220_kakuyu-vodu-davat-detyam-filtrovannuyu-ili-kipyachenuyu-850x450.jpg (22.2 Kb)

Здорова дитина не потребує води з глюкозою, але низький рівень глюкози можна відкоригувати збільшенням споживання їжі або водного розчину глюкози.

Низький рівень цукру в крові
Немовлята, яким загрожує низький рівень цукру в крові, так звана гіпоглікемія, - це діти, народжені матерями з діабетом; діти, народжені із захворюваннями, які викликають труднощі з переробкою глюкози; і діти, яким стає холодно, що створює навантаження на організм.

Відсутність лікування гіпоглікемії може спричинити пошкодження мозку та судоми. Часто рівень глюкози в крові перевіряють після народження. Деякі лікарі використовують воду з глюкозою як форму лікування гіпоглікемії.

Розчин попередньо приготований і готовий до годування, і в багатьох лікарняних дитячих кімнатах є під рукою глюкозна вода для лікування гіпоглікемії. Протоколи використання води з глюкозою відрізняються залежно від установи.

Грудне вигодовування
Деякі немовлята на грудному вигодовуванні можуть відчувати труднощі з захопленням грудей або можуть бути сонливими після народження.

Іноді дають воду з глюкозою для запобігання гіпоглікемії, поки дитина не почне годувати грудьми. Деякі педіатри кажуть, що давати дитині воду з глюкозою під час навчання грудного вигодовування протипоказано для профілактики гіпоглікемії. Глюкозна вода підвищує рівень глюкози в крові, що може завадити дитині почати смоктати груди, тому що дитина почувається ситою.

Лікування жовтяниці
Жовтяниця виникає через кілька днів після народження, коли речовина під назвою білірубін, побічний продукт синтезу еритроцитів, накопичується в крові. Через це шкіра і білки очей жовтіють.

Жовтяницю лікують світлотерапією та збільшенням годування для сприяння виведенню білірубіну.

Вода з глюкозою раніше була звичайною формою лікування для промивання травної системи дитини. Проте вчені кажуть, що використання води з глюкозою неефективно для цієї мети і немовлята повинні спочатку отримувати суміші для зниження рівня білірубіну.

Введення глюкозної води
Хоча вода з глюкозою може бути протипоказана за деяких обставин, вона також може бути простою формою лікування для стабілізації рівня глюкози. Лікар може призначити певну кількість глюкозної води з подальшим аналізом крові для перевірки рівня глюкози.

Доношені немовлята можуть пити воду з глюкозою в пляшечці, оскільки вона готується для цієї мети.

Недоношеним дітям може знадобитися введення глюкозної води через назогастральний зонд. Глюкозна вода вводиться безпосередньо в шлунок, щоб почати всмоктування в кров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: глюкозна вода, для немовлят, глюкоза, вода, немовлята, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, дієта, рівень глюкози, гіпоглікемія, лікування, годування грудьми, молоко, цукор, рівень цукру


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дит

Чи є нежить протипоказанням для відвідування садочка чи школи? Пояснює МОЗ

Дитина | 08:00, 04.02.2023

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дитина вакцинована відповідно до календаря профілактичних щеплень і навіть має додаткові щеплення, вона

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці,

Чому діти скаржаться на біль в ногах?

Дитина | 12:00, 03.02.2023

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці, литці). Явище виникає саме в стані спокою малюка, і попередньо дитина могла довго гуляти.

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе ї

Поради щодо фізичної активності для дітей 5-11 років

Дитина | 00:30, 02.02.2023

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе їм бути здоровими!

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди оде

Заходи, які ви можете зробити після сексуального насильства

Консультації | 23:00, 01.02.2023

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди одержувача.

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Найпопулярніші страхи дітей

Дитина | 12:00, 01.02.2023

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є ч

Сон з батьками: це добре чи погано?

Сімейні справи | 10:00, 01.02.2023

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є чимало аргументів за і проти сну малечі разом із батьками. Кожній сім’ї варто вибрати для себе пріори

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати

Що можна їсти дитині, якщо в неї діарея?

Дитина | 08:00, 01.02.2023

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати маленьким дітям у період хвороби новий вид їжі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: