Фрази, які не варто говорити матері, яка годує дитину сумішшю

Adoption
Date
  • 688 Переглядів
У світі, де постійно з'являються дослідження про те, як все натуральне і природне в сотні разів корисніше для дітей, матерям, що народили шляхом кесаревого розтину або дітей, що годують сумішшю, доводиться нелегко.

5302_vse-o-grudnom-vskarlmyvanyy-grudne-vygodovuvannya-malyuka-2-604x.jpg (36.18 Kb)

Оточуючі люди не завжди бувають делікатними, а тому батьки нерідко стикаються із завуальованим (або не дуже) засудженням, недоречними питаннями чи просто косими поглядами.

Ми зібрали список фраз, які не варто говорити жінці, що годує дитину сумішшю. Ніколи.

1. Хіба ти не знаєш, що грудне вигодовування найкраще? Так, так, так, ми всі знаємо, що грудне вигодовування нескінченно корисне для дитини, як ремінь безпеки в автомобілі. Але якщо ваша машина зламалася і просто стоїть на узбіччі, абсолютно марна? Ви що, просто залишите свою дитину сидіти пристебнутою і підете? Або ви візьмете його з собою, щоб знайти допомогу та безпечне місце для вас обох?

2. Чому ти не годуєш грудьми? Вибачте, але причини, через які матері не годую грудьми, є особистими і не стосуються інших.

3. ГВ далося мені так легко та природно. Рано чи пізно подруга, сусідка чи знайома, яка бачила, як хтось годуєте пляшкою, ділилася своїм досвідом грудного вигодовування. І всі це проходило так легко! Так природно! Так, стоп! Це її ГВ, а не ваше, чи іншої подруги, вас це не стосується. І якщо вам говорять таке, можете спокійно говорити, що свої розповіді нехай залишить при собі.

4. Складно встановити зв'язок із малюком, коли годуєш його сумішшю. Звичайно ж, грудне вигодовування дає матері унікальну можливість встановити сильний зв'язок із дитиною. Але коли ви обіймаєтеся зі своїм малюком, відчуваєте м'якість його шкіри на своїй шкірі, зв'язок між вами теж стає тільки міцнішим. Так що у вас все добре.

5. Так, сумішшю годувати простіше, я розумію, чому ти це обрала. Ви дійсно думаєте, що матері вирішують не годувати грудьми, щоби полегшити собі життя? В житті з немовлям немає нічого легкого.

6. Ну ти бодай груди зберегла! І знову бінго, ви вгадали причину, з якої мами вирішили годувати сумішшю. Груди втрачають свою форму навіть після того, як вони наповнилися молоком. Тому не варто говорити про збереження краси!

7. Просто зневажливий погляд, без слів. Якщо ви не хочете годувати свою дитину сумішшю – це ваш вибір. Але чужі діти - це не ваша дитина. Так що прибережіть свої злісні погляди для людей, які листуються за кермом.

8. Діти, яких годували грудним молоком, виростають розумнішими та здоровішими. Є мільйон досліджень, які підтверджують користь грудного вигодовування. Але одне недавнє дослідження довело, що діти, яких годують грудьми, не розумніші, ніж діти, яких годують сумішшю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, сумішшю, вигодовування, говорити, годування грудьми, годувати дитину, матері, годують, суміш, дитяча суміш, ГВ, недоречні поради мамам, поради мамам, поради, психологія, не треба порад


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової си

Чи можна висмикувати сиве волосся?

Здоров'я | 09:30, 23.05.2024

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової сивої волосини на тому ж місці?

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної

Як покращити стосунки зі «складними» батьками?

Сімейні справи | 06:20, 23.05.2024

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної поведінки. Але налагодити з ними стосунки можна, якщо дотримуватися кількох кроків.

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом ж

Шлюбний контракт: зрада чи раціональне рішення?

Сімейні справи | 01:20, 23.05.2024

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом життя, а також врегулювати певні питання.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Молодим мамам радять відмежовуватись від всього негативного. І не дарма: адже стре може призвести до скорочення кількості грудного молока, а то й взаг

Чи справді стрес впливає на грудне вигодовування?

Мама | 06:20, 22.05.2024

Молодим мамам радять відмежовуватись від всього негативного. І не дарма: адже стре може призвести до скорочення кількості грудного молока, а то й взагалі до його зникнення на певний термін, або назавжди. Так вважалось раніше. Та чи насправді стрес і

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: