Коли любов мами стає небезпечною для дитини?

Adoption
Date
  • 93 Переглядів
Проблеми в стосунках матері та дитини починаються тоді, коли душа жінки наповнена егоїзмом, гординею, прагненням нав’язувати свої бажання дитині, реалізовуючись через неї. Щасливе материнство бере початок у щасливому коханні чоловіка і жінки. Надмірна материнська любов, опіка, піклування … можуть бути смертельно небезпечними, як для матері, так і для її дітей. Бо то ді любов мами стає кліткою для дитини.

8059_1.jpg (26.23 Kb)


Отруйна любов
Сприйняття дитини, як своєї власності, жорстке нав’язування їй своїх планів, свого бачення її майбутнього і її життя, не відпускання її від своєї «спідниці» – це хіба не прояви найпотужнішої дисгармонії в розумінні того, ким є батьки, і в зокрема мати, для свого чада?

Коли «мати, що допомагає», стає «матір’ю, що опікає, матір’ю, що контролює», починаються біди в житті всіх людей з її оточення.

Любов зі спотвореннями
На сьогодні так склалося, що в суспільстві розуміння важливості гармонії батьківських відносин, мудрості розкритої жіночності, яка формує в будинку атмосферу любові, поступово відійшло на другий план. І коли загубилися знання про те, що головне призначення сім’ї — створення ґрунту для особистого і духовного зростання всіх її членів, тоді всі акценти в спільному проживанні людей перемістилися на матеріальний достаток і продовження роду. І проявилася дисгармонія — як глибока тріщина в сімейних відносинах, через яку витікає енергія сім’ї.

Зараз у багатьох сім’ях з появою дитини вся увага, і головне, любов, жінки фокусують тільки на ній. А чоловік опиняється за бортом. Він виключається з поля любові партнерки. Тобто дитина стає ніби якимось третім, що стягує на себе всі сили матері та руйнує пару.

І тоді починаються проблеми. Чоловік, втрачаючи підтримку, зазнає невдач в роботі, його справи не ладяться; і деякі чоловіки шукають собі нові захоплення на стороні.

Ну, а дитина виявляється «під прицілом» нічим і ніким необмеженої надмірної материнської любові та опіки.

Надмірна любов
Проблеми в стосунках матері та дитини починаються тоді, коли душа жінки наповнена егоїзмом, гординею, прагненням нав’язувати свої бажання дитині, реалізовуючись через неї. Власне любові-то місця в її душевному світі вже й не залишається. Не встигнувши стати по-справжньому жіночною, жінка стає матір’ю, з внутрішніми, глибоко захованими претензіями, роздратуванням, незадоволеністю.

Нерідко таких матерів можна впізнати по типовому для них використанню займенника «ми» щодо себе та дитини, причому упродовж тривалого часу: «ми поїли», «ми вирішили», «ми будемо поступати» … Це повне енергетичне злиття зі своїм чадом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, дитина, виховання, турбота, материнство, мама і дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Післяпологовий живіт — це стан передньої черевної стінки в жінки після пологів, що характеризується зниженим тонусом м'язів, надлишком підшкірної жиро

Як прибрати живіт після пологів?

Післяпологовий період | 08:20, 02.12.2023

Післяпологовий живіт — це стан передньої черевної стінки в жінки після пологів, що характеризується зниженим тонусом м'язів, надлишком підшкірної жирової клітковини та розтягуванням шкіри. Живіт на першому тижні після пологів ще виглядає округлим, і

Комбіновані оральні контрацептиви (КОК) — це протизаплідні таблетки, які містять у собі комбінацію з двох стероїдних гормонів (естрогену та прогестеро

Чого очікувати після початку прийому гормональних контрацептивів?

Мама | 07:30, 02.12.2023

Комбіновані оральні контрацептиви (КОК) — це протизаплідні таблетки, які містять у собі комбінацію з двох стероїдних гормонів (естрогену та прогестерону). Існують також монокомпонентні гормональні таблетки, що містять тільки прогестин (міні-пілі). Та

Сексуальне виховання — це процес систематичного поетапного впливу на психіку та поведінку дитини з метою формування у неї певної активної свідомої поз

Сексуальне виховання: як говорити з дитиною про секс?

Виховання | 02:00, 02.12.2023

Сексуальне виховання — це процес систематичного поетапного впливу на психіку та поведінку дитини з метою формування у неї певної активної свідомої позиції у сфері статевих відносин та здорового, турботливого ставлення до власної сексуальності та пова

Вагітність, потреба немовлят постійно бути на руках, грудне вигодовування, відсутність відпочинку, стрес – все це може викликати біль у спині.

Як полегшити біль у спині: поради новоспеченим мамам

Мама | 08:20, 01.12.2023

Вагітність, потреба немовлят постійно бути на руках, грудне вигодовування, відсутність відпочинку, стрес – все це може викликати біль у спині.

Лікар-сексолог Євген Кульгавчук розповів, скільки сексу потрібно, щоб підтримувати здоров'я.

Лікарі розповіли, скільки сексу потрібно для здоров'я

Секс | 06:20, 01.12.2023

Лікар-сексолог Євген Кульгавчук розповів, скільки сексу потрібно, щоб підтримувати здоров'я.

Болі, за якими стоять так звані гострі причини, тривають коротше тих, які обумовлені хронічними процесами. Однак і ці гострі болі можуть тривати тижня

10 причин болю внизу живота у мами

Здоров'я | 08:20, 30.11.2023

Болі, за якими стоять так звані гострі причини, тривають коротше тих, які обумовлені хронічними процесами. Однак і ці гострі болі можуть тривати тижнями. Викликати їх можуть наступні явища.

За словами медиків, зефір не повинен повною мірою замінити решту їжі, а стати частиною раціону. До його складу входить агар-агар, багатий на йод і сел

Чому мамі потрібно їсти зефір?

Харчування | 06:20, 30.11.2023

За словами медиків, зефір не повинен повною мірою замінити решту їжі, а стати частиною раціону. До його складу входить агар-агар, багатий на йод і селен, так як цю добавку виготовляють з морських водоростей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: