Як допомогти дитині стати відмінником

Adoption
Date
  • 5286 Переглядів
Головна відмінність між відмінниками і просто учнями полягає в тому, що відмінники завжди йдуть на крок попереду. Вони — улюбленці вчителів, до них звертаються за допомогою, вони беруть участь в олімпіадах і отримують нагороди за свої старання. "Наша мама" розкаже, як допомогти Вашій дитині стати відмінником.
Як стати відмінницею або відмінником? Перш за все, треба вирішити, хоче цього Ваша дитина чи ні. Відмінник — це не тільки привілей, але й обов’язки. Якщо відмінник з якихось причин зменшує темп і «скочується» на четвірки, то йому відразу ж з усіх сторін пред’являють претензії. Часто відмінники працюють набагато більше своїх однокласників, беруть додаткові завдання і вивчають складніші підручники.

Проте, позитивних сторін відмінного навчання набагато більше, ніж негативних. Крім загальної уваги і поваги вчителів, відмінники мають усі шанси домогтися поставлених цілей в житті. Кого беруть на роботу — «среднечка» або хорошого фахівця? Хто виграє гранти та стипендії для навчання в найпрестижніших навчальних закладах? Звичайно ті, хто досяг успіху в якійсь області. Відмінні оцінки — показник того, що учень або студент розбирається в певному предметі.

На запитання, як стати відмінницею в школі, існує одна відповідь: вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Потрібно розуміти, що самі собою «п’ятірки» не з’являться. Коли вчитель побачить, що учень працює, старається і виконує всі завдання, то він, учитель, буде ставити оцінки вищі. Чим більше Ваша дитина буде займатися, тим краще вона буде розуміти те, що вивчає. Як результат, в щоденнику появлятся добрі та відмінні оцінки.

Щоб почати вчитися краще, необхідно слідувати декільком правилам:

Якщо дитина щось не розуміє, обов’язково нехай питає вчителя або своїх однокласників. Вчителі завжди готові допомогти тим, хто хоче вчитися. Потрібно пам’ятати, що один пробіл у знаннях, коли учень щось не розуміє, може потім привести до загального нерозуміння теми. В даному випадку, відмінних оцінок не бачити.

Нехай більше приділяє часу навчанню і домашнім завданням. Якщо вона все будеш робити ретельно, то набагато легше буде справлятися із завданнями на уроках.

Потрібно менше проводити часу за комп’ютерними іграми. Комп’ютер та комп’ютерні ігри віднімають багато сил.

Допомагайте своїм дітям. Адже, Ви, батьки знаєте, що вчитися треба добре, тому завжди знайдете, як допомогти дитині. Іноді, дітям варто звернутися до репетиторів, які як раз і допомагають школяреві поліпшити свої результати.

Часто буває так, що необхідно підняти результати тільки в якомусь одному предметі. Наприклад, як стати відмінницею з математики? Для цього потрібно серйозно підійти до вирішення домашніх завдань і уважно слухати вчителя в школі на уроках математики, вчити формули, вирішувати кілька раз завдання. Тут, як і скрізь, працює правило: вчитися і тільки вчитися.

Хоча, не варто забувати і про відпочинок. Якщо постійно вчитися і «світу білого не бачити», то можна і, навпаки, знизити свої результати. Навчання без відпочинку гарантує перевтому, розсіяну увагу і загальну втому. В такому стані навіть просто відвідувати уроки дуже складно, що говорити про те, щоб стати відмінницею в класі?

Нарешті, найголовніше — це поставити собі мету домогтися найкращих результатів, стати відповідальнішими і розвинути свої здібності. Тоді в майбутньому відкриються всі дороги, і можна буде вибирати, яким шляхом піти. Відмінне навчання — запорука успіху!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчання, дитина, школа, успіх, уроки, поради, батьки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки хотіли би бачити, як їхні діти ростуть і вчаться писати впевнено, грамотно й до того ж отримують задоволення від використання писемного мовленн

Якщо дитина не любить писати, що робити?

Дитина | 12:00, 19.02.2023

Батьки хотіли би бачити, як їхні діти ростуть і вчаться писати впевнено, грамотно й до того ж отримують задоволення від використання писемного мовлення. У цьому немає нічого неможливого! У дітей все відбувається динамічно, і часто їх незацікавленість

Деяким дітям читання здається дуже важким, виснажливим і зовсім не веселим заняттям. Тому, щоб зацікавити дитину читанням, батькам необхідно проявити

6 способів зробити читання цікавим для дитини

Дитина | 10:00, 19.02.2023

Деяким дітям читання здається дуже важким, виснажливим і зовсім не веселим заняттям. Тому, щоб зацікавити дитину читанням, батькам необхідно проявити винахідливість, а також звернутись до досвіду інших батьків і педагогів, який допоможе досягти бажан

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Чи псується зір у дитини, якщо вона сидить за комп’ютером в окулярах?

Дитина | 05:00, 30.01.2023

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щ

Яку іноземну мову найлегше вчити дитині?

Навчання | 12:00, 29.01.2023

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щоб зрозуміти, вивчення якої мови буде даватися дитині легше і з більшим успіхом.

Європейські фахівці провели експеримент, який показав, що може вплинути на успішність дітей.

Що впливає на успішність дітей?

Навчання | 05:00, 29.01.2023

Європейські фахівці провели експеримент, який показав, що може вплинути на успішність дітей.

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчити

Чому батькам потрібно звертати увагу на дитячі малюнки?

Психологія | 08:00, 28.01.2023

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчитися читати витвори вашої малечі?

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не ті

Як розвинути уважність у школяра?

Дитина | 10:00, 25.01.2023

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не тільки сидіти, але ще і уважно слухати вчителя. Що ж робити?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: