Недоліки тривалого грудного вигодовування

Adoption
Date
  • 360 Переглядів
Більшість молодих мам чули про користь грудного вигодовування. Окрім того, що грудне вигодовування допомагає вам налагодити зв’язок із немовлям, воно є потужним засобом захисту вашої дитини від хвороб, особливо протягом перших шести місяців. Грудне молоко містить поживні речовини для росту та антитіла для боротьби з хворобами.

9003_w_0.png (2.22 Kb)

Незважаючи на численні переваги, деякі матері вважають, що тривале грудне вигодовування врешті-решт має деякі недоліки, включаючи обмеження в графіку та способі життя матері, залежність дитини від грудей, біль від перших зубів, критичну громадську думку та вплив на менструальний цикл. З цих та інших причин деякі матері вирішують відлучати своїх дітей через певний проміжок часу.

Відсутність свободи
Грудне вигодовування - це величезне зобов'язання. Матері, які годують груддю, прийняли виклик в обмін на всі потенційні переваги для здоров’я своїх немовлят.

Але через деякий час грудне вигодовування може почати перешкоджати способу життя матері та розкладу поза тим, що здається керованим. Планування годування вашої дитини, підбірка сеансів зціджування, носіння бюстгальтерів і прокладок для годування, пам’ятка про те, щоб упакувати чохол для годування та всі інші незручні елементи грудного вигодовування можуть зрештою вплинути на рішення матері відлучити дитину від грудей.

Деякі матері не змогли відвідати заходи або мали труднощі з поверненням на роботу. Деяким довелося змінити свій раціон або стежити за продуктами, які вони використовують для шкіри.

Деякі просто виявляють, що їхня дитина настільки залежна від грудей, що не хоче брати пляшечку від іншої особи. Важливо пам’ятати, що будь-яке грудне вигодовування принесло користь вашій дитині. Отже, якщо ви відчуваєте, що готові відновити певну незалежність у своєму житті, ви можете вирішити припинити годувати грудьми.

Біль
Біль є ще одним недоліком тривалого грудного вигодовування для деяких матерів. Незважаючи на те, що догляд за грудьми є досвідом любові, зв’язку для багатьох жінок, він також може бути складним для тих, хто відчуває фізичні труднощі. Від болю в сосках до тріщин і порізів, нагрубання, закупорки проток, маститу, молочниці та спазму судин, грудне вигодовування може спричинити різноманітні хворобливі стани, які зрештою змушують матерів відлучати своїх немовлят. Біль часто є результатом поганої засувки. Але навіть після того, як жінки вирішили проблеми із замиканням, вони можуть виявити, що дискомфорт продовжується. Жінки, які годують грудьми після перших шести місяців, також виявляють, що у їхніх дітей починають рости зуби. Діти можуть кусатися під час годування, що може стати нестерпним і змусити матір припинити грудне вигодовування.

Безпліддя
У деяких матерів може не бути місячних тижнями, місяцями або навіть роками, поки вони ще годують грудьми. Навіть якщо місячні відновляться, вони можуть бути нерегулярними, якщо мати продовжує годувати грудьми. Деякі жінки можуть вважати це перевагою, але інші, особливо ті, які хочуть швидко завагітніти, можуть захотіти, щоб їхній регулярний менструальний цикл відновився. Високий рівень пролактину (гормону, який викликає лактацію) має багато спільного з тривалим припиненням овуляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Недоліки, тривале грудне вигодовування, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вигодовування, грудне, матері, годування грудьми


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики рекомендують годувати дитину грудним молоком до першого року життя малюка. Та трапляється, що діти не хочуть відмовлятися від цього тісного кон

Як завершити грудне вигодовування без шкоди для мами і дитини?

Післяпологовий період | 12:10, 31.05.2024

Медики рекомендують годувати дитину грудним молоком до першого року життя малюка. Та трапляється, що діти не хочуть відмовлятися від цього тісного контакту з мамою. Як відлучити дитину від грудей у такому випадку, щоб це не було стресово?

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його

Як зберегти зціджене грудне молоко під час вимкнення електроенергії?

Дитяче харчування | 12:10, 26.05.2024

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його давати немовляті?

Наш спойлер: можна їсти все! Якщо дитинка здорова. І не варто слухати бабусь, які прагнуть посадити молоду маму на пісну гречку і бульйон.

Морепродукти, шоколад, цитрусові: що можна їсти мамі на ГВ?

Післяпологовий період | 10:30, 26.05.2024

Наш спойлер: можна їсти все! Якщо дитинка здорова. І не варто слухати бабусь, які прагнуть посадити молоду маму на пісну гречку і бульйон.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Молодим мамам радять відмежовуватись від всього негативного. І не дарма: адже стре може призвести до скорочення кількості грудного молока, а то й взаг

Чи справді стрес впливає на грудне вигодовування?

Мама | 06:20, 22.05.2024

Молодим мамам радять відмежовуватись від всього негативного. І не дарма: адже стре може призвести до скорочення кількості грудного молока, а то й взагалі до його зникнення на певний термін, або назавжди. Так вважалось раніше. Та чи насправді стрес і

Американські науковці змінили свої погляди на грудне вигодовування. Тепер матерям, у яких виявили ВІЛ, можна годувати немовлят своїм молоком. За умови

Матерям з ВІЛ дозволили годувати грудьми

Післяпологовий період | 01:20, 22.05.2024

Американські науковці змінили свої погляди на грудне вигодовування. Тепер матерям, у яких виявили ВІЛ, можна годувати немовлят своїм молоком. За умови, якщо вони приймають ліки, які ефективно пригнічують вірус.

Якщо щомісяця перед менструацією у вас виникають сильний головний біль, а також біль в попереку чи внизу живота, є постійні коливання настрою та загал

Жінки з менструальними болями більш схильні до післяпологової депресії

Мама | 16:13, 21.05.2024

Якщо щомісяця перед менструацією у вас виникають сильний головний біль, а також біль в попереку чи внизу живота, є постійні коливання настрою та загальна слабкість, і ви плануєте вагітніть, тоді маєте бути готовими до того, що після народження дитини

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: