10 ''не можна'', якщо хочете отримати роботу своєї мрії: поради ейчара

Adoption
Date
  • 904 Переглядів
Кожна людина має компанію мрії, куди хочеться піти працювати. Там чудові умови праці, чудовий офіс та зарплата. Ви вже закидали їх резюме, а відповіді немає. Або сходили на співбесіду, але вам так і не передзвонили. Що заважає отримати роботу мрії? Перевірте список 10 речей, які не можна робити, якщо хочете отримати круту посаду.

5413_1608379-robota-u-kozyatini-kogo-shukayut-robotodavtsi.jpeg (27. Kb)


Ці «ляпи» під час пошуку роботи заважають багатьом прекрасним співробітникам отримати ідеальну посаду. Дотримуючись рекомендацій рекрутерів, ви зможете позбавитися звичок, які не дають вам шансу працювати в компанії мрії.

1.Писати велике чи маленьке резюме
У резюме є обов'язкові пункти, які необхідно заповнити. Перша помилка під час написання резюме, коли претендент заповнює тільки їх. Нудне резюме не викликає інтересу у роботодавця, швидше за все він вас не помітить. Друга помилка – довге резюме. Директори з підбору персоналу просто не мають часу читати всі ваші заслуги. Відмовтеся від використання слів: «креативний», «творчий», «замотивований», «навчений», «комунікабельний», «рекомендації надаю на запит». А ці дієслова "впровадив", "організував", "зменшив витрати", "підвищив дохід" - замініть на конкретику: коли, де, скільки.

2.Не писати супровідний лист
Саме за супровідним листом роботодавець вирішує: читати чи резюме ні? Тому його слід писати обов'язково. Перед написанням вивчіть стиль комунікації у компанії. Обов'язково перевірте листа на помилки.

3.Відгукуватись на всі вакансії
Бажаєте здобути посаду мрії, а не просто роботу? Тоді не надсилайте на всі вакансії резюме. Визначте собі топ-компанії вашої мрії і шанси туди потрапити. Якщо ви не хочете працювати абияк, тоді вам не потрібно витрачати час на марні співбесіди.

4.Не цікавитись новинами компанії
Ви можете вивчити інформацію про діяльність компанії, але якщо ви мрієте працювати, то доведеться заглибитися в новини. Фахівці радять передплатити блог компанії, щоб тримати руку на пульсі. Ви можете використовувати плагін Google Alerts, який сповістить вас про новини на сайті.

5.Постіти все поспіль у соцмережі
Якщо ви маєте сумнів, що контент на ваших сторінках у соцмережах може вплинути на рішення роботодавця, краще почистіть сторінку. Рекрутери звертають увагу на те, що ви постите, а 69% рекрутерів готові відмовити відмінному фахівцю просто через неналежний контент.

6.Не готуватися до співбесіди
На початку співбесіди вкажіть посаду, на якій хочете працювати. Приблизно так: «Я хочу працювати на посаді...». Так ви продемонструєте свою впевнену позицію. Не розповідайте про загальну спеціалізацію компанії, де працювали, розкажіть про свої обов'язки. Професійні досягнення вказуйте у конкретних цифрах. Досвід роботи слід розповідати з останнього місця роботи, просуваючись до першого.

7.Вибирати невдалий час інтерв'ю
Рекрутери кажуть, що невдалий час співбесіди: рано-вранці і наприкінці робочого дня. Найкраще зустрітися з 10:00 до 14:00. Невдалими днями вважають п'ятницю та короткі передсвяткові дні.

8.Не контролювати емоції
У будь-якому випадку ви будете нервувати під час співбесіди. Намагайтеся заспокоїтися, щоб контролювати свої емоції. Зайве сором'язливість чи надмірна балакучість зіграють вам не на руку. Якщо ви на межі, уявіть, що рекрутер – голий, а ви єдиний в одязі.

9.Використовувати слова-паразити
«Типу», «начебто», «короче», «млинець» - забудьте. Використання слів-паразитів погіршить ваш імідж. Відстежте їх до співбесіди. Як? За допомогою диктофону.

10.Не продумувати свій образ
Перед співбесідою слід вивчити дрес-код установи. Буде дивно, якщо на посаду помічника депутата ви прийдете в кедах або в креативну агенцію – у суворому діловому костюмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, резюме, компанії, працювати, співбесіди, посаду, хочете, отримати, роботи, просто, саморозвиток, робота, де шукати роботу, як знайти роботу, як знайти роботу мамі в декреті, як отримати роботу, досвід


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік буде гарним батьком

Мама | 07:40, 23.02.2024

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним батьком буде ваш супутник досить складно. І тим не менше, існують ознаки, які допоможуть вам зрозум

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. В

Вчені розповіли про вплив сімейних стосунків на математичні здібності дітей

Дитина | 00:30, 23.02.2024

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. Вони оцінювали домашню обстановку у родині і порівнювали її з результатами математичних тестів, які д


Жіноча нервова система — тонкий механізм, який схильний до впливу подразнюючих факторів значно більше, ніж чоловічий. З появою малюка життя молодої ма

Що робити мамі, якщо дитина почала її дратувати?

Мама | 14:50, 22.02.2024

Жіноча нервова система — тонкий механізм, який схильний до впливу подразнюючих факторів значно більше, ніж чоловічий. З появою малюка життя молодої мами кардинально змінюється, а навантаження на психіку збільшується у кілька разів. Найбільш неприємни

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: