5 речей, які роблять психічно здорові та витривалі люди

Adoption
Date
  • 13990 Переглядів
Ми всі стикаємося з труднощами в житті, але можна розвинути розумову стійкість, щоб краще з ними впоратися. Вона починається з визначення того, що ми можемо, а чого не можемо змінити, від думок у наших головах до людей у нашому житті.

9060_karsinizdaki-kisiyi-ikna-etme-yontemleri-header_large.jpg (30.34 Kb)


Виконання цих речей допоможе вам зосередитися на тому, щоб залишатися психічно здоровими, сильними і витривалими.

1. Визначте, що знаходиться під вашим контролем і що ви можете змінити
Багато з нас схильні зосереджуватися на тому, що важко, що ми не можемо змінити і що нас стримує. Це може швидко розчарувати. Ми можемо застрягти в окопах відчаю, коли зосереджуємось на тому, що неможливо і чому ми не можемо зробити певні речі.

Навпаки, визначення того, що ми можемо контролювати, дає нам відчуття повноважень. Ми починаємо вірити в себе і усвідомлювати, що є речі, які ми можемо зробити, щоб покращити наше життя, мати кращі стосунки та подбати про наші потреби.

2. Зведіть до мінімуму цинічні думки
Хоча сарказм, безсумнівно, може бути засобом подолання життєвих розчарувань, занадто багато саркастичного гумору може призвести до цинічного ставлення до нас за замовчуванням. Тоді ми можемо застрягти, вірячи, що все ніколи не зміниться. Це не веде до оптимістичної точки зору чи стійкості, яка нам потрібна, щоб залишатися приземленими та зосередженими на тому, щоб жити своїм найкращим життям. Зловіть себе в цинічному режимі і нагадайте собі, що він не є корисним як повсякденний інструмент боротьби.

3. Визначте людей у ​​вашому житті, яким там не місце
Є люди, які погано до нас ставляться, пригнічують емоційно, а іноді навіть переконують, що ми не можемо досягти своїх цілей або бути найкращими. Зосередження на тому, що ці люди говорять і роблять. Наша відповідальність — виявити погані стосунки, а потім вирватися на свободу і рухатися вперед, а не продовжувати зациклюватися на тому, що ці люди зробили для нас.

Зрештою, ми самі приймаємо рішення та створюємо власні шляхи. Ті, хто любить і приймає нас такими, які ми є, підуть за нами і нададуть свою підтримку та підбадьорення.

4. Оточіть себе однодумцями, які докладають максимум зусиль, щоб жити добре
Кожен зазнає впливу людей у ​​своєму житті. Наші друзі, члени сім’ї, колеги впливають на наш світогляд. Зразки поведінки та настрої можуть бути заразними, як позитивними, так і негативними.

Надайте пріоритет людям, які змушують вас почувати себе добре і заохочують до ваших мрій. Проводячи занадто багато часу з людьми, які критично налаштовані або постійно сумніваються у вашому виборі та ваших мотивах, може знизити вашу впевненість у собі та змусити вас поставити під сумнів свої рішення. Перебувати поруч з людьми, які налаштовані оптимістично, відповідально і які вживають заходів для досягнення власних цілей, надихає. Їхня поведінка спонукатиме вас бути ініціативними.

5. Співпереживати почуттям і поглядам інших
Хоча важливо піклуватися про себе та зосередитися на своїх цілях і мріях, ваше життя не відокремлено від потреб і бажань інших. Здорові стосунки необхідні для міцного психічного здоров’я. Важко мати хороші стосунки та дружбу. Ми повинні розповісти про свої потреби, але ми також повинні показати іншим, що ми піклуємося про них і що ми хочемо їх зрозуміти. Це призводить до створення тісної мережі соціальної та емоційної підтримки, де кожен може підбадьорювати один одного та святкувати перемоги один одного.

Виконання перерахованих вище речей не створить ідеального життя. Але виконання цих кроків є хорошим початком для розвитку стійкості та позитивного психічного здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, стосунки, як змінити, психічна рівновага, зосередитися, налаштовані, стосунки з людьми, відносини, здорові люди, психічне здоров’я, емоційне здоров’я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

В якому віці дитина повинна стати абсолютно самостійною, автономною? 18-й день народження для деяких батьків вважається тим заповітним рубежем, коли ч

Чи можна виганяти дитину з дому, якщо їй вже виповнилося 18 років?

Сімейні справи | 02:00, 30.09.2023

В якому віці дитина повинна стати абсолютно самостійною, автономною? 18-й день народження для деяких батьків вважається тим заповітним рубежем, коли чадо чарівним чином має перетворитися в самодостатню та успішну людину. Але життєві реалії можуть пок

Ніколи не помічали: як тільки стаєш мамою, навіть сторонні починають роздавати поради? Може, люди відчувають страхи та сумніви молодої мами, можливо,

Безглузді поради, які дають мамам бездітні подруги

Мама | 08:20, 29.09.2023

Ніколи не помічали: як тільки стаєш мамою, навіть сторонні починають роздавати поради? Може, люди відчувають страхи та сумніви молодої мами, можливо, вони щиро намагаються допомогти. На ділі ж більшість порад тільки вганяють у зневіру. Замість того щ

Повчальна розповідь для всіх-всіх батьків!

Чому дуже важливо давати дитині право на помилку?

Мама | 07:30, 29.09.2023

Повчальна розповідь для всіх-всіх батьків!

Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на

Якщо дитина хамить дорослим

Дитина | 06:20, 29.09.2023

Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на дитину. Розповідаємо, що батьки роблять неправильно.

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають

«Як тобі не соромно?» Якими виростають діти, котрі часто чують ці слова?

Виховання | 02:00, 29.09.2023

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають з засоромлених дітей, відчувають себе некомфортно і мають труднощі в житті. Які саме?

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: