Що робити, якщо ви сумуєте за домом ?

Adoption
Date
  • 256 Переглядів
Через війну багато українців змушені покинути свої домівки. Виїжджаючи в інші області або за кордон, люди часто сумують за рідними та домом. Що робити в цій ситуації?

4695_ekrana_2022_04_04_v_14_15_33_624ae179cb2ff.png (321.32 Kb)1. Нагадувння про дім
Візьміть з собою якесь нагадування про дім. Це може бути фотографія, улюблена ковдра чи іграшка, якщо йде мова про дітей.

2. Робіть ті справи, які ви любили робити вдома
Їжте улюблені страви, до яких звикли, підтримуйте свої сімейні релігійні традиції, займайтесь хобі, які були для вас розрадою вдома.

3. Поговоріть про емоції
Знайдіть людину, якій ви зможете легко розповісти про свої почуття і все, що відбувається з вами. Це може бути хтось близький, або навіть люди, які приїхали із того ж міста чи оласті, що й ви.

4. Підтримуйте зв'язок з рідними
Спілкування з близькими допоможе полегшити тугу за домом. Намагайтесь часто дзвонити своїм рідним. Завдяки сучасним технологія це дуже просто зробити.

5. Зверніться до спеціаліста
Якщо ви не справляєтесь самостійно з емоціями і ви бачите, що впадаєте в затяжну депресію, - зверніться до психолога. Зараз в Україні є багато фахівців, які надають допомогу онлайн безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, робити, рідними, багато, дзвонити, рідним, полегшити, намагайтесь, сучасним, просто, стрес, сум, сумувати, за домом, допомога


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Користь доброти для нашого здоров’я

Здоров'я | 08:30, 24.01.2023

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Чому діти бояться темряви і як перемогти цей страх?

Дитина | 07:00, 22.01.2023

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: