За допомогою чого чоловіки можуть визначити ступінь жіночої привабливості?

Adoption
Date
  • 2135 Переглядів
Саме це чоловіки звертають часто увагу.

5690_idealnaya_figura1.jpg (56.19 Kb)

1. Стегна
У журналі «Особистість і соціальна психологія» було написано, що великий відсоток чоловіків зізнався: їх дуже приваблюють жінки з маленьким співвідношенням між талією і стегнами.

Тому, перш ніж ви почнете голодувати, щоб домогтися ефекту тонкого олівця, пам’ятайте, що чоловіки, також, схильні шукати жінок, у яких хороші і соковиті стегна – вони краще підходять для дітонародження. Звичайно, це теорія залишилася з нами з часів печерних людей, але вона залишається актуальною.

2. Симетрія
Чоловіки шукають жінок, тіло яких симетричне. Особливо обличчя. Симетрія – ознака краси і хороших генів. Фактично, всі люди підсвідомо шукають симетрію у інших. Це теж пов’язано з потомством.

3. Довге волосся
Чоловіки сприймають жінок з довгим волоссям, незалежно від їх кольору, більш привабливими. Це підтвердило опитування, проведене в 2004 році в журналі Human Nature.

Можливо, це пов’язано з тим, що хлоп’ячі стрижки змушують чоловіків відчувати себе незручно. Тому, якщо ви намагаєтеся виглядати більш привабливими для протилежної статі – відростіть волосся.

4. Додайте червоний
Жінки давно почали підкреслювати свої губи червоним кольором. І не просто так. Як каже наука, для всіх homo sapiens – червоний колір найбільш привабливий. Як для чоловіків, так і для жінок.

5. Що це за запах?
Чоловіки реагують на те, як жінки пахнуть. У хорошому сенсі.

Дослідження показали, що жіночий цикл впливає на феромони, які вона випускає. Чоловіки підсвідомо розпізнають їх, в залежності від дати вашого циклу. У підсумку, чоловіки люблять жінку, яка, як вони думають, добре пахне.

6. Очі
Найпоширеніший елемент, який чоловіки вважають привабливим в жінці – її очі. Чоловіки люблять жінок, у яких великі, яскраві очі – це означає здоров’я і молодість. І колір тут не має значення.

7. Приємні для вух
Справа не тільки в тому, як ви виглядаєте, але і як звучите. Згідно з дослідженнями журналу «Smithsonian Magazine», чоловіків приваблюють жінки з більш високим тоном голосу.

8. Соковиті губи
Колір губ важливий, але це не єдине. Дослідження Манчестерського університету показало, що чоловіки проводять половину спілкування з жінками, дивлячись на їх губи. І жінки з пухкими губами сприймається більш привабливими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, чоловіки, Чоловіки, чоловіків, привабливими, пов’язано, приваблюють, журналі, підсвідомо, шукають


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: