Бабусині казки: міфи і забобони вагітних

Adoption
Date
  • 6587 Переглядів
Зародження нового життя - процес таємничий і непередбачуваний. Ну а там, де є таємниця, неминуче з'являються марновірства. Причому найчастіше досить безглузді, а часом навіть шкідливі. Чи варто вірити у всі ці бабусині казки? Дізнавалася "Наша мама".
Вагітній жінці неварто шити і в'язати - дитина заплутається в пуповині.

Дане марновірство абсолютно безпідставне, оскільки якоїсь певної причини, що приводить до обвиття дитини пуповиною, офіційна медицина не знає. Цьому явищу взагалі немає наукового пояснення, втім, як і лікування. Єдине, що можна зробити в даній ситуації - це призначити гомеопатичний препарат (краще не самостійно, а за допомогою лікаря-гомеопата, тоді ймовірність позитивного ефекту вища). Що ж стосується шиття і в'язння, то вони на обвивання впливу не роблять. Більш того, хотілося б нагадати, що в старовину майбутні мами не мали можливості купувати готовий одяг у магазинах, а тому все дитяче придане шилося, в'язали і вишивали власними руками. І вже, звичайно, не після пологів, а під час вагітності, коли на це у жінки був час.

Вагітній не можна стригти волосся - це скорочує життя дитині.

У давнину люди вірили, що людське волосся несе в собі енергетику свого господаря, якою можуть скористатися відьми і заздрісники. Щоб убезпечити себе від псування або наговору, щойно випадене волосся прийнято було спалювати або закопувати. З тієї ж причини майбутнім мамам радили не стригтися. Сучасна медицина ніяких особливих рекомендацій щодо довжини волосся вагітних не дає. Зате гінекологи радять не піддавати локони фарбуванню. Справа в тому, що фарби для волосся - це агресивна хімія, здатна спровокувати алергічну реакцію або призвести до інтоксикації. Так як під час вагітності імунний статус жінки змінений, а значить, реакція на реагенти може бути найнесподіванішою.

Не можна купувати заздалегідь коляску і дитячі речі.

Вагітність - це таємниця. І ніхто не може сказати з упевненістю, як пройдуть пологи і наскільки благополучно вони закінчаться. Страх перед невідомістю - ось, що лежить в основі цього забобону. І тут, як не можна до речі, було б згадати слова преподобного Серафима Саровського, який говорив: «А ви не вірте, і прикмети не збудуться!» Іншими словами, все залежить від психологічного настрою жінки. Якщо ж страх в душі дуже великий, не купуйте дитяче придане заздалегідь. Зрештою, у Вас є родичі, які зможуть зробити необхідні закупівлі в перші дні після народження дитини. Можна також скористатися послугами Інтернет-магазинів, в яких є можливість вибрати всі необхідні речі заздалегідь, а придбати вже після повернення з пологового будинку. Тоді Ви і з розміром не прогадаєте, і переживати даремно не будете.

Малюк, народжений в «сорочці» буде щасливим.

В акушерській практиці бувають випадки, коли плідні оболонки, в яких дитина перебуває в утробі матері, не розриваються під час пологів і малюк з'являється на світ у так званій «сорочці». Це буває вкрай рідко, а тому вважається добрим знаком. У давнину плодові оболонки використовували як захисний амулет від пристріту («сорочку» висушували і клали в ладанку, яку в майбутньому дитина носила на шиї). Чи приносив цей оберіг щастя, сказати важко, але сьогодні плодовий міхур рятує життя недоношеним дітям. У науковій літературі описана і успішно застосовується методика, завдяки якій під час кесаревого розтину недоношених дітей витягують на світло в плодовому міхурі. Робиться це для того, щоб знизити травматизм, якому піддаються немовлята під час пологів. Для ослаблених, недоношених малюків ці заходи є рятівними.

Вагітна жінка не повинна гратися з кішкою, інакше у дитини буде багато ворогів.

Спілкування з кішками і собаками приносить людині позитивні емоції. Відмовляти собі в задоволенні погладити кішку або улюбленого пса через якісь прикмети - нерозумно. «А як же токсоплазмоз, який переносять кішки?» - Запитаєте Ви. Відповідаємо: збудник цього захворювання представляє загрозу тільки в тому випадку, якщо жінка зіткнулася з ним під час вагітності вперше, що буває досить рідко (ми що дарма їли в дитинстві пісок з пісочниць?).

Набагато частіше зараження відбувається не від контакту з кішками, а після порції погано прожареного м'яса. Медична статистика свідчить, що найбільша кількість хворих цим захворюванням зафіксовано у Франції - країні, де так люблять біфштекс з кров'ю. Не дарма обстеження на токсоплазму у Франції включено в обов'язкову загальнодержавну програму. Так що не поспішайте викидати улюблену кішку на смітник. Краще обстежте її на токсоплазмоз, а заодно і самі здайте аналізи на інфекції. Якщо з'ясується, що Ви не хворіли цим захворюванням раніше, то постарайтеся не цілувати свою улюбленицю і забирайте її «туалет» у захисних гумових рукавичках.

Джерело: tsn.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, міфи, забобони, прикмети


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що впливає на цей процес? Повідомляє сайт Наша мама.

У кого найчастіше виникають розтяжки на шкірі

Вагітність та пологи | 23:00, 17.09.2020

Що впливає на цей процес? Повідомляє сайт Наша мама.

Кілька порад мамам. Повідомляє сайт Наша мама.

Цистит під час вагітності: чи можна вилікувати недугу

Вагітність та пологи | 14:00, 02.09.2020

Кілька порад мамам. Повідомляє сайт Наша мама.

Який вони маимуть вплив? Повідомляє сайт Наша мама.

Чи можна приймати антибіотики і протизаплідні таблетки одночасно

Вагітність та пологи | 10:00, 25.08.2020

Який вони маимуть вплив? Повідомляє сайт Наша мама.

Чому не так страшно ставати матір'ю після 35? Повідомляє сайт Наша мама.

Три переваги пізнього материнства

Вагітність та пологи | 10:00, 15.08.2020

Чому не так страшно ставати матір'ю після 35? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим вони загрожують вашому організму? Повідомляє сайт Наша мама.

Сім побічних ефектів від прийому протизаплідних таблеток

Вагітність та пологи | 18:00, 07.08.2020

Чим вони загрожують вашому організму? Повідомляє сайт Наша мама.

Стан, якого не уникнути. Повідомляє сайт Наша мама.

Як позбутися кровотечі з носа під час вагітності

Вагітність та пологи | 19:00, 30.07.2020

Стан, якого не уникнути. Повідомляє сайт Наша мама.

Причина не завжди у правильному/неправильному використанні. Повідомляє сайт Наша мама.

В яких випадках тест на вагітність може показувати неправильний результат

Вагітність та пологи | 19:00, 25.07.2020

Причина не завжди у правильному/неправильному використанні. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: