Під час вагітності у жінки ростуть ноги

Adoption
Date
  • 2469 Переглядів
Дослідники встановили, що вагітність може раз і назавжди змінити розмір ноги жінки. Крім того, зайва вага при вагітності може стати причиною виникнення плоскостопості у молодої мами.
Учені з американського університету в штаті Айова виявили зміни форми і розміру ступні жінки, викликані її вагітністю. Подібні зміни можуть зберігатися у молодих мам на протязі довгого часу, іноді, навіть після пологів. Відомо, що вагітні дуже часто скаржаться на плоскостопість і набряклість ніг, які виникають через додаткове навантаження на суглоби. Наукою було виявлено, що зміни в ступнях молодих матерів носять тимчасовий характер. Як встановили американські вчені, подібні зміни можуть залишатися на все життя.

Читайте також: Масаж під час вагітності. Користь та особливості

У дослідженні вчених з США взяли участь 49 вагітних жінок, у 70 відсотків яких вже по закінченні першого триместру спостерігалися зміни у формі ступень. Через 5 місяців після пологів ступні молодих мам залишилися в незмінному вигляді. Такі серйозні зміни форми ступень можуть викликати у їхніх власників виникнення артриту. Це і пояснює той факт, що жінки більше схильні до ризику виникнення у них артритів, ніж чоловіки.

За словами автора дослідження доктора Нейла Сігала, вченим відомо, що частіше за всіх з скелетними розладами стикаються жінки, а також мами з дітьми. Схильність жінок до більшого ризику виникнення у них артриту хребта, стегон і ніг можна пояснити саме подібними змінами, які виникають під час вагітності.

Дослідники виявили, що під час вагітності довжина ступні жінок виростає на 10 міліметрів, а дуга жіночої ступні стає менш твердою і більш плоскою. В цілому, жіноча ступня за час вагітності виростає на один розмір взуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, ноги у вагітної, ступні жінок

Система Orphus


Новини по темі

Чому ви вирішили народити дитину? Якщо одна з причин та, що ми привели нижче, то терміново відмовляйтеся від цього планування.

Найгірші причини для того, щоб завагітніти

Сімейні справи | 17:00, 17.10.2017

Чому ви вирішили народити дитину? Якщо одна з причин та, що ми привели нижче, то терміново відмовляйтеся від цього планування.

Речі, які пригодяться при вагітності.

4 необхідні речі для вагітних, про які ви не знаєте

Вагітність та пологи | 10:00, 14.10.2017

Речі, які пригодяться при вагітності.

Фотографії вагітної можуть бути безглуздими і комічними, а можуть стати справжньою сімейною реліквією. Як домогтися того, щоб ці знімки викликали сльо

Як зробити прекрасні фото під час вагітності?

Вагітність та пологи | 23:30, 13.10.2017

Фотографії вагітної можуть бути безглуздими і комічними, а можуть стати справжньою сімейною реліквією. Як домогтися того, щоб ці знімки викликали сльози розчулення?

Лишай - це захворювання шкіри. Основний симптом - висип.

Чи небезпечний лишай для вагітних?

Вагітність та пологи | 10:00, 13.10.2017

Лишай - це захворювання шкіри. Основний симптом - висип.

Є декілька видів тестів, які допоможуть визначити чи ви вагітні чи ні.

3 види тестів на вагітність

Вагітність та пологи | 10:00, 12.10.2017

Є декілька видів тестів, які допоможуть визначити чи ви вагітні чи ні.

Водні пологи - зовсім не винахід сучасних акушерів, так як ще у шістнадцятому столітті в Південній Америці перуанки практикували пологи у воді. Вже в

Чи безпечні водні пологи?

Вагітність та пологи | 23:30, 11.10.2017

Водні пологи - зовсім не винахід сучасних акушерів, так як ще у шістнадцятому столітті в Південній Америці перуанки практикували пологи у воді. Вже в дев'ятнадцятому столітті такі пологи почали практикувати в європейських країнах - у Франції і в Німе

Овуляція зазвичай відбувається в середині менструального циклу, приблизно за 14 днів до початку менструації, якщо ваш цикл становить 28 днів. Якщо цик

7 ознак овуляції

Вагітність та пологи | 10:00, 11.10.2017

Овуляція зазвичай відбувається в середині менструального циклу, приблизно за 14 днів до початку менструації, якщо ваш цикл становить 28 днів. Якщо цикл триває більше або менше 28 днів, то овуляція може початися на чотири дні пізніше або раніше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: