Чому втягуються соски після грудного вигодовування?

Adoption
Date
  • 1099 Переглядів
Близько 2 відсотків жінок в кожній країні мають принаймні один втягнутий сосок. Більшість жінок з втягнутим соском народилися з вродженим дефектом, що передається у спадок від народження.

0161_cw4uj9rfcxr4kejufjcf3ebiyqnbfgn8nhcl7zgj.jpeg (38. Kb)
Три причини можуть спричинити втягнуті соски після народження: недостатня кількість шкіри біля основи соска, звуження молочних проток і рубці молочних проток через грудне вигодовування. Деякі соски залишаються втягнутими навіть після грудного вигодовування, а інші повертаються в нормальне положення.

Приблизно кожна третя мама відчуває певний ступінь інверсії під час вагітності, але лише у 10 відсотків матерів до моменту народження дитини все ще буде втягнутий сосок. У цих жінок частота виворотвтягнення сосків зменшується з кожною наступною вагітністю.

Годування дитини грудьми може допомогти вашому соску затягнутися на достатньо довгий термін, щоб дитина могла отримати їжу, але втягнутися після того, як малюк відпустить ваш сосок. Ваша дитина втягує вашу ареолу і сосок всередину і вгору до свого рота. М’який масаж і стимуляція смоктання розтягують ваш сосок.

Шкіра навколо сосків еластична, змінюється протягом всієї вагітності і особливо в третьому триместрі. Спайки зв’язують шкіру біля основи соска з підлеглими тканинами таким чином, що не дає соску розтягуватися з тією ж швидкістю, що й шкіра, що його оточує. Коли клітини ваших грудей стають більш еластичними, деякі клітини вашого соска та ареоли залишаються прикріпленими, втягуючи ваш сосок всередину.

Деякі соски інвертуються після грудного вигодовування через накопичення рубцевої тканини, що зменшує еластичність клітин шкіри в грудях.

Часте грудне вигодовування піднімає спайки, а не розтягує і розриває їх, викликаючи тріщини в тканині сосків. Ці тріщини в кінцевому підсумку призводять до утворення рубців і вивороту сосків, що може викликати біль або дискомфорт для матері під час годування груддю. В цьому випадку варто звернутись до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: соски, втягнуті соски, втягнутий сосок, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вигодовування, сосків, грудного, народження, основи, вагітності, залишаються, грудне, проток


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коричневі виділення під час вагітності: коли варто хвилюватися?

Здоров'я | 06:20, 21.03.2024

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 18:01, 20.03.2024

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері, так і дитини, що розвивається. Хоча більшість фруктів безпечні, деякі з них вагітним жінкам слід в

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклик

Важливість підтримки коханої людини під час вагітності

Вагітність та пологи | 11:20, 20.03.2024

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклики. Партнер повинен бути готовий підтримувати жінку та приймати всі зміни, які відбуваються у її житт

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: