Перші ознаки вагітності після ЕКЗ

Adoption
Date
  • 665 Переглядів
Коли пара відчуває труднощі із зачаттям дитини, доступні кілька допоміжних репродуктивних технологій, щоб досягти успішної вагітності.

Одним із цих методів є двоетапний процес, який включає запліднення жіночої яйцеклітини спермою її партнера в лабораторії, що називається заплідненням in vitro (ЕКЗ) з наступною імплантацією отриманого ембріона в її матку. Перші ознаки успішної імплантації та ранньої вагітності зазвичай з’являються приблизно через два тижні після процедури.

8220_scale_1200_large.jpg (22.99 Kb)

Найраніші ознаки
Коли ембріон імплантується в стінку матки, дрібні капіляри її слизової оболонки можуть пошкодитися і кровоточити. Це може викликати кров’янисті виділення або невелику кровотечу, хоча вони також можуть бути відсутніми або не помітними після перенесення ембріонів.

Жінка також може відчувати незначні судоми під час імплантації ембріона. З іншого боку, багато жінок не відчувають ні кровотечі, ні спазмів. Одним з інших ранніх ознак вагітності, будь то в результаті допоміжної технології або вагітності, яка настає природним шляхом, є затримка місячних.

Інші ознаки
Жінка, яка пройшла перенесення ембріонів, може помітити кілька інших змін протягом двох тижнів після процедури, хоча більшість із цих фізичних симптомів з’являється пізніше, якщо вони взагалі з’являються. Її груди можуть бути набряклими або відчувати біль при дотику, зміни, які відображають підвищення жіночих гормонів під час вагітності. Іноді хворобливість спадає через кілька тижнів, але потім повертається пізніше під час вагітності, оскільки груди ростуть і тиснуть на підтримуючі зв’язки. Раптове підвищення гормонів також може викликати головний біль протягом перших тижнів, хоча у багатьох жінок цього симптому немає. Жінка також може відчувати нудоту, хоча ця ознака може з’явитися лише пізніше під час вагітності або взагалі не з’явитися.

Деякі ознаки того, що перенесення ембріонів пройшло успішно, можуть бути надзвичайно ледь помітними.

Наприклад, жінка може відчувати легку втому, ознака, яка може з’явитися вже в перший тиждень або два і вона може дрімати або відпочивати вдень.

Для жінки також цілком нормально, що після успішного перенесення ембріонів в її організмі немає ніяких змін у її самопочутті і немає чітких ознак того, що в її організмі відбувається щось особливе. У неї можуть не з’являтися судоми або кров’янисті виділення, особливо якщо ембріон імплантується високо на стінці матки, а інші ознаки вагітності можуть з’явитися пізніше – потенційно стресова ситуація, коли вона чекає тесту, щоб підтвердити, що вона вагітна.

Раннє тестування
Як правило, пара, яка пройшла ЕКЗ та перенесення ембріонів, не впевнена в успіху процедури приблизно через один-два тижні після її завершення.

Перший тест, щоб визначити, чи відбулася імплантація, включає вимірювання гормону, який називається хоріонічний гонадотропін людини, або ХГЛ, який виробляється клітинами, що оточують ембріон.

Це тестування зазвичай проводиться протягом першого тижня або двох, але може бути нерезультативним до пізніх етапів і може повторюватися кожні кілька днів і супроводжуватися іншими тестами, такими як ультразвукове дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ЕКЗ, ЕКО, симптоми вагітності, перші ознаки вагітності, ознаки вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, під час вагітності, ознаки, перенесення ембріона, ембріон


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, де

Чи можна приймати біотин під час вагітності?

Вагітність та пологи | 00:30, 24.11.2022

Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, депресію, але він також може сприяти вродженим дефектам у немовлят, матері яких мають дефіцит вітаміну

На 14-му тижні вагітності — на початку другого триместру — ви ще не відчуєте ворушінь дитини, але багато чого відбувається всередині вашої матки. Ваша

Про що можна дізнатись під час 14-тижневого пренатального візиту?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.11.2022

На 14-му тижні вагітності — на початку другого триместру — ви ще не відчуєте ворушінь дитини, але багато чого відбувається всередині вашої матки. Ваша дитина тепер розміром приблизно з ваш стиснутий кулак, практикує різні вирази обличчя та, можливо,

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах

Депресія під час вагітності, пов'язана з гестаційним діабетом

Вагітність та пологи | 23:00, 22.11.2022

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах вагітності, частіше розвивався гестаційний діабет на пізніх термінах вагітності.

У майбутніх мам є ще одна причина відмовитися від сигарет: нове дослідження пов’язує куріння під час вагітності зі змінами в ДНК плоду.

Куріння матері може змінити ДНК плода

Вагітність та пологи | 01:30, 22.11.2022

У майбутніх мам є ще одна причина відмовитися від сигарет: нове дослідження пов’язує куріння під час вагітності зі змінами в ДНК плоду.

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Вплив грипу на вагітність

Вагітність та пологи | 08:30, 21.11.2022

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низьк

Незвичайно спекотна або холодна погода може вплинути на вагу немовлят при народженні

Вагітність та пологи | 00:30, 21.11.2022

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низькою вагою, навіть якщо дитина не народилася передчасно.

З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в най

Чи може серцевий ритм жінки показувати, коли вона фертильна?

Вагітність та пологи | 19:00, 20.11.2022

З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в найбільш фертильному періоді свого менструального циклу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: