Чи безпечно пити протеїнові коктейлі під час вагітності?

Adoption
Date
  • 208 Переглядів
Це правда, що вам потрібно збільшити споживання білка, коли ви вагітні: вам потрібно від 60 до 100 грамів на день, залежно від вашої ваги, рівня фізичної активності та терміну вагітності.

8343_istock-1153677018-protein-shake-edited_wide_jpg_pagespeed_ce_nxwg7koi-a.jpg (26.37 Kb)

Протеїнові коктейлі можуть бути простим способом переконатися, що ви задовольняєте свої потреби в білках, особливо якщо вам важко отримати достатньо їжі через ранкову нудоту. Але більшість жінок отримують достатню кількість білка у своєму раціоні, і їм не потрібен коктейль, щоб досягти своєї мети. Найкращий і найбезпечніший спосіб задовольнити свої потреби в білку – це споживання різноманітних продуктів, багатих білком.

Протеїнові порошки - це порошкоподібні форми білка, які можуть надходити з рослин, яєць або молока. Ви змішуєте їх з водою чи молоком або кладете в смузі. Але вони не схвалені гінекологами, тому неможливо знати напевно, які інші інгредієнти в них містяться та чи безпечні вони для вас та дитини.

Справді, у звіті некомерційної групи Clean Label Project перевірено понад 130 білкових порошків і виявлено, що багато з них містять важкі метали (свинець, миш’як, кадмій і ртуть), бісфенол-А (BPA, який використовується для виготовлення пластику), пестицидів або інших забруднень.

Протеїнові коктейлі також можуть містити велику кількість доданого цукру та кофеїну, що може бути шкідливим для вас і вашої дитини. А деякі з них наповнені додатковими вітамінами та мінералами, які вже можуть бути у вашому пренатальному вітаміні, тобто ви отримуватимете більше, ніж вам потрібно.

Не використовуйте протеїнові коктейлі, щоб допомогти вам схуднути, оскільки дієта під час вагітності не є хорошою ідеєю. Якщо вам потрібна допомога в контролі збільшення ваги під час вагітності, ваш медичний працівник може допомогти вам з’ясувати, як правильно харчуватися, і створити безпечну та ефективну програму вправ.

Якщо ви вже отримуєте багато білка у своєму раціоні, немає потреби пити протеїнові коктейлі. Дослідження показують, що надмірна кількість білка під час вагітності може уповільнити ріст вашої дитини та підвищити ризик гестаційного діабету (це одна з причин, чому кето-дієта заборонена під час вагітності).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітності, коктейлі, можуть, Протеїнові, багато, кількість, дитини, потреби, потрібно


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, де

Чи можна приймати біотин під час вагітності?

Вагітність та пологи | 00:30, 24.11.2022

Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, депресію, але він також може сприяти вродженим дефектам у немовлят, матері яких мають дефіцит вітаміну

На 14-му тижні вагітності — на початку другого триместру — ви ще не відчуєте ворушінь дитини, але багато чого відбувається всередині вашої матки. Ваша

Про що можна дізнатись під час 14-тижневого пренатального візиту?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.11.2022

На 14-му тижні вагітності — на початку другого триместру — ви ще не відчуєте ворушінь дитини, але багато чого відбувається всередині вашої матки. Ваша дитина тепер розміром приблизно з ваш стиснутий кулак, практикує різні вирази обличчя та, можливо,

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах

Депресія під час вагітності, пов'язана з гестаційним діабетом

Вагітність та пологи | 23:00, 22.11.2022

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах вагітності, частіше розвивався гестаційний діабет на пізніх термінах вагітності.

У майбутніх мам є ще одна причина відмовитися від сигарет: нове дослідження пов’язує куріння під час вагітності зі змінами в ДНК плоду.

Куріння матері може змінити ДНК плода

Вагітність та пологи | 01:30, 22.11.2022

У майбутніх мам є ще одна причина відмовитися від сигарет: нове дослідження пов’язує куріння під час вагітності зі змінами в ДНК плоду.

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Вплив грипу на вагітність

Вагітність та пологи | 08:30, 21.11.2022

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низьк

Незвичайно спекотна або холодна погода може вплинути на вагу немовлят при народженні

Вагітність та пологи | 00:30, 21.11.2022

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низькою вагою, навіть якщо дитина не народилася передчасно.

З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в най

Чи може серцевий ритм жінки показувати, коли вона фертильна?

Вагітність та пологи | 19:00, 20.11.2022

З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в найбільш фертильному періоді свого менструального циклу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: