Відновлення після викидня: скільки потрібно часу?

Adoption
Date
  • 397 Переглядів
Викидень - це втрата вагітності до 20 тижнів. Найчастіше викидень відбувається в перші 12 тижнів.

8166_news_13.jpg (26.17 Kb)

Викидень здатися емоційно руйнівним або стати несподіванкою, оскільки ви могли не знати, що вагітні.

Ознаки викидня можуть включати:

Кровотеча з піхви, яка може бути сильною.
Біль у нижній частині живота, схожий на сильні менструальні спазми.
Ознаки вагітності, які були (такі як ніжність грудей або нудота ), раптово зникли.

Ці симптоми можуть виникнути з інших причин. Але зверніться до лікаря, щоб пройти обстеження.

Причини викидня
Більшість викиднів відбувається через речі, які ви не можете контролювати. Більше половини трапляється через проблеми з хромосомами, які зберігають гени, що визначають колір волосся, очей, здоров’я та інші особливості дитини.

Занадто багато або занадто мало хромосом може перешкодити нормальному розвитку дитини. Ці проблеми часто виникають випадково. Вони не викликані чимось, що ви або ваш партнер зробили.

Рідше одна з цих проблем зі здоров'ям у матері може підвищити ймовірність викидня:

Проблеми з гормонами.
Інфекції.
Неконтрольований діабет.
Захворювання щитовидної залози.
Вовчак.
Вплив радіації або токсичних хімікатів.
Куріння, вживання алкоголю.

Вік, у якому ви завагітніли, також може вплинути на ваш ризик. Жінки у віці за 30 або 40 років мають більше шансів на викидень, ніж жінки молодшого віку. Але багато жінок мають здорову вагітність навіть у віці 30-40 років.

Після викидання організму необхідно пройти процес відновлення. Цей процес може зайняти різну кількість часу для різних жінок, залежно від багатьох факторів, таких як вік, стан здоров'я та особистісні характеристики. Зазвичай жінки повинні дати свому організму щонайменше кілька тижнів на відновлення.

Фізичне відновлення може тривати 1-2 місяці. Менструація повинна початися протягом 4-6 тижнів. Не вставляйте тампон під час менструації та не займайтеся сексом приблизно 1-2 тижні після викидня.

Після викидня дуже важливо підтримувати здоровий спосіб життя. таким чином, жінка повинна дотримуватися правильної дієти, багато вживати рідини, підтримувати регулярний розпорядок дня та спати від 7 до 8 годин на добу.

Також необхідно пам'ятати про психологічні аспекти відновлення. Після викидня жінки можуть відчувати сильні емоції, такі як гнів, сум, розчарування і т.д. Важливо розмовляти зі своїм партнером, родичами чи друзями, або звернутися до професійного психолога чи терапевта для підтримки та консультування.

Крім того, жінки можуть розглядати додаткові методи, що підтримують процес відновлення, такі як йога, медитація, масаж або релаксаційні техніки. Ці методи можуть допомогти зняти напругу та стрес, заспокоїти нервову систему та сприяти загальному здоров’ю тіла

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, викидень, відновлення, тижні, процес, Ознаки, проблеми, підтримувати


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коричневі виділення під час вагітності: коли варто хвилюватися?

Здоров'я | 06:20, 21.03.2024

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 18:01, 20.03.2024

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері, так і дитини, що розвивається. Хоча більшість фруктів безпечні, деякі з них вагітним жінкам слід в

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклик

Важливість підтримки коханої людини під час вагітності

Вагітність та пологи | 11:20, 20.03.2024

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклики. Партнер повинен бути готовий підтримувати жінку та приймати всі зміни, які відбуваються у її житт

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: