Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Як назвати дівчинку, яка народилася восени?, Цікаві факти про вагітність: правда та міф, Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини, Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому, Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році, Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні, Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?, Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?, Забобони? Чому не можна називати дитину в честь родича, Забобони чи ні? Ім'я дитині повинна давати лише мама, Шість причин назвати дитину нестандартним іменем, Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради, Визначили найпопулярніше в світі дівчаче ім'я, Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?, Як вибрати ім'я для хлопчика, народженого у серпні, Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні?, Як вибрати ім'я для дитини і не помилитися, Устин, Родіон, Богуслава...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦШЮЯ

Фаїна. Значення імені Фаїна

Adoption
Date
  • 1669 Переглядів
Ім'я Фаїна - давньогрецького походження, що в перекладі означає: "сяюча".

2994_img_5306.jpg (50.93 Kb)

Фаїна найчастіше - велика жінка, схожа зовні на батька, а імпульсивним характером - на матір. Вона трохи нервова й недовірлива, часто діє під впливом внутрішнього спонукання й потім журиться із приводу зробленого.

Маленьку володарку цього імені потрібно виховувати у великій любові, щоб не розвивати її меланхолійність. Вже в цьому віці вона здатна на вибух емоцій, часто не знаючи, як стримати себе. Від цього ж страждає і доросла Фаїна, яка іноді здається беззахисною і слабкою, а іноді — вимогливою і здатною домогтися будь-якої поставленої перед собою мети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення інших імен

Що стосується дружніх відносин, то Фаїна має безліч приятелів, легко сходиться з чоловіками, любить допомагати близьким. Її треба сприймати такою, яка вона є, так як Фаїну практично неможливо змінити.

У сімейних відносинах Фаїна проявляє себе як ніжна дружина і мати. Жити з володаркою цього імені весело: вона завжди щось вигадує, не заморочується з приводу того, що скажуть про неї інші люди, вміє відпочивати і не боїться здаватися смішною.

Іменини: 31 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вибираємо ім'я, як назвати дитину, значення імені, імена для дівчаток, Фаїна


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильни

Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому

Вибираємо Ім'я | 00:20, 25.06.2021

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильним і благородним, а також буде поважати матір і батька.

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього

Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році

Дитина | 12:00, 09.02.2021

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього пам'ятали усі.

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні

Вибираємо Ім'я | 17:00, 17.10.2020

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?

Вибираємо Ім'я | 16:00, 14.09.2020

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.

Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?

Вибираємо Ім'я | 17:00, 07.09.2020

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: