Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Устин, Родіон, Богуслава, Лея, Сава, Карл, Касьян, Карпо, Влас, Доліта, Аріна, Ізольда, Найда, Айза, Герасим, Юзефа, Аарон, Харита, Нінель, Глафіра...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦШЮЯ

Лея. Значення імені Лея

Adoption
Date
  • 2803 Переглядів
Все про значення жіночого імені Лея.
02_leya.jpg (124.54 Kb)


Походження і значення імені Лея

Походження імені Лея точно не встановлене, але, найімовірніше, воно відноситься до аккадського слова «корова». Існують також версії походження імені на основі староєврейської і халдейської мов. Відповідно до першої з них, ім'я перекладається як "втомлена", "слабка". Лея (як варіант, Лія). За другою версією, значення імені трактується як «гірська коза», «антилопа», «газель»; в переносному значенні: «ніжна», «лагідна». Спочатку вважалося, що ім'я підходить дівчаткам виключно єврейської національності, однак все частіше його почали використовувати і слов'янські народи.

Написання імені англійською: Leia.

Іменини Леї святкують 22 березня.

Характер

З самого дитинства дівчинка з таким іменем дуже товариська і доброзичлива, однак досить егоїстична, оскільки її власні інтереси для неї завжди будуть на першому місці. Лея досить емоційна і часом може сказати різкі слова перш, ніж подумає, причому з роками ця риса в ній тільки посилюється. Цій дівчинці просто складно контролювати себе, тому батькам часом доводиться не легко в процесі виховання доньки. Ця дитина далека від дисципліни і суворого розпорядку, тому будь-які обмеження стають їй тягарем. Максимальний інтерес у власниці цього імені викликає спілкування, як з близькими і друзями, так і з абсолютно сторонніми людьми.

Незважаючи на те, що дівчина легко сходиться з різними особистостями, самооцінка її часто буває досить заниженою, тому вона далеко не завжди впевнена в собі і своїх можливостях.

Часом Лея здається незібраною і неорганізованою особою, однак цій дівчині цікава творчість і самореалізація, при цьому інші сфери, включаючи сім'ю і друзів, відходять на задній план. Лея цікавиться в житті чимось одним, зосереджуючись і не розпорошуючись на багато сфер відразу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лія. Значення імені Лія

Кар'єра

Дивно, але в Леї уживаються повні протилежності: працьовитість і нелюбов до постійної роботи. Втім, це можна пояснити і означає, що постійний монотонну працю їй не в радість, а ось в творчості вона часто проявляє тягу до тривалої роботи. Лея артистична, прагне до самовираження, однак здатності має надто вже різнопланові, тому шляхи їх реалізації відрізняються і перед нею постає необхідність вибору того чи іншого варіанту.

Актриса, письменник, художник чи вчений - в будь-якій з цих професій Лея зможе знайти себе. Вона прагне творити й експериментувати, змінюючи світ на краще. Це ще раз пояснює, чому їй важкі домашні справи - вони дуже монотонні, і в них зовсім немає місця для творчості.

Однак слід зазначити, що з Леї вийде непоганий керівник - строгий, але справедливий.

Любов та сім'я

Молода особа володіє чарівністю, романтичністю а також умінням найбільш виграшно представити себе, свої почуття. Це має велике значення і сприяє успіху Леї у протилежної статі. Її вміння бачити в партнері краще, відкривати в ньому прекрасні якості.

Вибираючи чоловіка, дівчина з ім'ям Лея віддає перевагу чоловікам старшого віку. Головні вимоги, які вона висуває до свого обранця: допомагати їй розвивати себе, вирішувати її проблеми і не навантажувати своїми. Якщо чоловік буде відповідати цим специфічним вимогам, в парі складуться щасливі тривалі відносини. Лея у взаєм подарує чоловікові вірність і постійність, що важливо для сімейного життя. Навіть якщо в стосунках не все гладко, Лея буде зберігати терпіння. Що стосується ведення домашнього господарства, то турбота подібного роду не для неї. Лея не любить ні прати, ні прибирати, ні готувати. З цим чоловікові краще змиритися відразу і не намагатися перевиховувати таку дружину.

Чоловічі імена, які підходять Леї: Август, Акім, Олександр, Альфред, Андрій, Арнольд, Артем, Борис, Валерій, Варлаам, Віссаріон, Владлен, Гавриїл.

Чоловічі імена, які не підходять Леї: Адам, Альберт, Антон, Аполлон, Артур, Вілен, Володимир, Владислав, Георгій, Герман, Дем'ян, Денис, Іван, Іраклій.

Здоров'я

Здоров'я дитини з такою специфікою нервової системи часто вразливе. В першу чергу на це впливає емоційний фон дитини. При підвищених психоемоційних навантаженнях імунітету дівчинки помітно знижується. В принципі це відноситься і до інших дітей, але для Леї це особливо актуально.

Камінь: агат, яшма.

Колір: темно-коричневий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ім'я, ім'я для дівчинки, донька, значення імені, вибираємо ім'я, Лея


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Все про значення жіночого імені Лея.

Лея. Значення імені Лея

Вибираємо Ім'я | 17:00, 14.02.2018

Все про значення жіночого імені Лея.

Чоловіче ім'я Сава має арамейське коріння і означає

Сава. Значення імені Сава

Вибираємо Ім'я | 13:00, 30.10.2015

Чоловіче ім'я Сава має арамейське коріння і означає "старий".

Ім'я для хлопчиків давньогерманського походження, в перекладі означає:

Карл. Значення імені Карл

Вибираємо Ім'я | 13:00, 29.10.2015

Ім'я для хлопчиків давньогерманського походження, в перекладі означає: "сміливий".

Чоловіче ім'я Касьян має латинське походження і в перекладі означає

Касьян. Значення імені Касьян

Вибираємо Ім'я | 13:00, 28.10.2015

Чоловіче ім'я Касьян має латинське походження і в перекладі означає "пустий, порожній".

Ім'я грецького походження, що в перекладі означає

Карпо. Значення імені Карпо

Вибираємо Ім'я | 13:00, 27.10.2015

Ім'я грецького походження, що в перекладі означає "плід".

Грецьке ім'я, що означає

Влас. Значення імені Влас

Вибираємо Ім'я | 13:00, 26.10.2015

Грецьке ім'я, що означає "простий, грубий".

Від римського родового імені Долій. Ім’я Дола означає “польова трава” (лат.).

Доліта. Значення імені Доліта

Вибираємо Ім'я | 12:53, 23.10.2015

Від римського родового імені Долій. Ім’я Дола означає “польова трава” (лат.).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: