Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Чоловічиі імена-обереги: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим, Як назвати дівчинку, яка народилася восени?, Цікаві факти про вагітність: правда та міф, Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини, Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому, Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році, Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні, Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?, Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?, Забобони? Чому не можна називати дитину в честь родича, Забобони чи ні? Ім'я дитині повинна давати лише мама, Шість причин назвати дитину нестандартним іменем, Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради, Визначили найпопулярніше в світі дівчаче ім'я, Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?, Як вибрати ім'я для хлопчика, народженого у серпні, Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні?, Як вибрати ім'я для дитини і не помилитися, Устин, Родіон...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦЧШЮЯ

Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?

Adoption
Date
  • 1635 Переглядів
Очікуєте народження крихітки восени? Підберемо ім'я разом?

4134_0002.jpg (71.74 Kb)


Для хлопчиків, народжених восени, найбільш підходящими варіантами будуть імена: Андрій, Роман, Денис, Данило, Антон, Микита, Михайло, Петро, ​​а також Дем'ян, Веніамін, Максиміліан, Лука і Інокентій.

Осінніх дівчаток можна назвати такими іменами: Анна, Людмила, Анастасія, Вероніка, Софія, Таїсія, як варіант - Аріадна, Уляна, Клеопатра. Як стверджують астрологи, варто врахувати і той факт, що всі імена наділені енергетичним зарядом, такий же заряд мають і знаки Зодіаку, тому безперечно варто підбирати ім'я дитині, враховуючи і його астрологічний знак.

На осінній період припадає чотири знаки Зодіаку: Діва, Терези, Скорпіон і Стрілець.

Найбільш сприятливою вважається сумісність знака Діви з іменами Степан, Валентин, Тимофій, Костянтин, а також з іменами Наталя, Анна, Єлизавета, Христина. Знак Терези мають сумісність з цілою низкою імен, ось деякі з них: Олег, Микита, Павло, Сергій, Михайло, Олена, Софія, Людмила. А маленьким Скорпіонам слід давати такі імена, як: Дмитро, Артем, Юрій, Таїсія, Катерина, Яна та Анастасія. Діткам, народженим під знаком Стрільця, безумовно підійдуть імена: Василь, Іван, Єгор, Микола, Олександр, Василиса, Діана, Мартіна, Жанна, Аліна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ім'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вибір імені для малюка - важливий процес для усіх батьків.

Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини

Вибираємо Ім'я | 23:30, 03.08.2021

Вибір імені для малюка - важливий процес для усіх батьків.

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильни

Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому

Вибираємо Ім'я | 00:20, 25.06.2021

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильним і благородним, а також буде поважати матір і батька.

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього

Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році

Дитина | 12:00, 09.02.2021

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього пам'ятали усі.

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні

Вибираємо Ім'я | 17:00, 17.10.2020

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?

Вибираємо Ім'я | 16:00, 14.09.2020

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.

Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?

Вибираємо Ім'я | 17:00, 07.09.2020

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: