Як виховують дітей у різних країнах світу?

Adoption
Date
  • 6984 Переглядів
У різних країнах дітей виховують по-різному. Усе залежить від культури певного народу, традицій та розуміння сім'ї. Ми пропонуємо ознайомитися із цікавими методами виховання малечі у США, Німеччині, Франції, Великобританії, Італії та Японії.





Німці, наприклад, не поспішають заводити дітей 30-ти років, поки не побудуть власну кар'єру. Няньку для дитини чоловік та дружина підбирають ще до народження малюка.Традиційно всі діти в Німеччині до 3-х років сидять вдома. Коли дитина виростає, то раз на тиждень її водять в «ігрову групу», щоб вона навчилася спілкуватися з іншими дітьми, а вже потім у дитсадок.

Великобританія - дуже сувора і консервативна країна, тому дитинство маленького англійця сповнене масою вимог, які спрямовані на формування англійських традиційних звичок, поглядів і особливостей характеру і поведінки в суспільстві. З маленького віку дітей навчають стримувати прояв своїх емоцій. Батьки ніколи не демонструють дітям свою любов, але насправді вони дуже трепетно ставляться до своїх малят.

Американське виховання, навпаки, дуже ліберальне. З юних років дітей навчають, що у них є право на власну думку, на власну життєву позицію. Американці зазвичай заводять двох або трьох дітей, вважаючи, що одній дитині буде важко рости в світі дорослих. Підлітки у США дуже часто відвідують вечірки разом зі своїми батьками, у них дружні стосунки.

Французьке виховання інколи передбачає такі наслідки, що діти виростають аж занадто вільнодумними. У Франції дитина майже з народження весь день проводить спочатку в яслах, потім у дитячому садку, потім у школі. Французькі діти швидко дорослішають і стають самостійними. Вони самі ходять до школи, самі купують в магазині необхідне учнівське приладдя. З бабусями онуки спілкуються тільки на канікулах.

В Італії для дитини родина - це своєрідний клан, де вона відчуває себе захищеною. Батьки часто залишають дітей з родичами, особливо з бабусями і дідусями. У дитячий садочок звертаються тільки тоді, якщо немає нікого з рідних.

Дуже цікавим є виховання японських дітей. В Японії дитині до 5-ти років дозволено робити все. На неї сварять за різноманітні витівки та істерики, не б'ють і всіляко балують. Починаючи з середньої школи ставлення до дітей стає більш жорстким.

За матеріалами "Бэби.РУ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, країни, світу, традиції


Система Orphus



ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Якщо ви стали помічати, що ваш малюк з кожен днем стає все більш упертішим, нервує і кричить

"Я сам": Криза 3 років і що про неї треба знати

Виховання | 08:00, 21.02.2021

Якщо ви стали помічати, що ваш малюк з кожен днем стає все більш упертішим, нервує і кричить "я сам", значить у нього криза 3 років. Що про неї потрібно знати батькам?

Звісно, іноді у батьків і дітей виникають непорозуміння, це нормально і у цьому немає нічого дивного. Проте, постійні конфлікти - це проблема, яку пот

Психологи розповіли, як уникати конфліктів з дитиною

Психологія | 07:00, 20.02.2021

Звісно, іноді у батьків і дітей виникають непорозуміння, це нормально і у цьому немає нічого дивного. Проте, постійні конфлікти - це проблема, яку потрібно викорінювати. Тому ми наводимо поради психологів, які знають, як уникнути конфліктних ситуацій

Хлопчикам корисно грати у відеоігри

Дитина | 17:00, 19.02.2021

Хлопчики, які регулярно грають у відеоігри у віці 11 років, рідше мають симптоми депресії через три роки.

Часто батьки помилково вважають, що хлопчика і дівчинку потрібно виховувати однаково - за одним шаблоном. Проте це неправильно. І якщо ти росла у колі

Чим виховання хлопчиків відрізняється від виховання дівчаток?

Дитина | 08:00, 12.02.2021

Часто батьки помилково вважають, що хлопчика і дівчинку потрібно виховувати однаково - за одним шаблоном. Проте це неправильно. І якщо ти росла у колі дівчаток, то виховувати сина буде складніше, бо поки зрозумієш, наскільки це інша "стихія", може пр

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Діти - доволі ніжні створіння, потрібно уважно спостерігати за їх поведінкою, щоб не пропустити тривожні

Як побороти дитячу тривожність?

Дитина | 10:00, 09.02.2021

Діти - доволі ніжні створіння, потрібно уважно спостерігати за їх поведінкою, щоб не пропустити тривожні "дзвіночки", такі як тривожність, невпевненість в собі. Якщо вони є, як з ними боротися? Про це говоримо далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: