Як змінити положення дитини в матці. Вправи

Adoption
Date
  • 2995 Переглядів
Зазвичай дитина займає правильне положення у животі мами - головою вниз. Однак, трапляються випадки, коли дитина займає інше положення, що негативно може відбитися під час пологів. "Наша мама" розкаже про вправи, які допоможуть змінити положення дитини.

Як з'ясувалося, дитина може бути у таких положеннях:

тазове - сідничками і ступнями (сідничне) або колінами і ступнями (ніжне) до низу;

поперечне - дитина лежить спиною і плечима вниз або косе - дитина лежить косо у порожнині матки.

Щоб змінити положення дитини, слід виконувати спеціальні вправи.

Старанне, регулярне виконання вправ у більшості випадків приводить до бажаного результату. Пам'ятайте, що у Вас завжди є можливість змінити положення дитини незалежно від того, чи до пологів залишилось 2 тижні чи 1 день.

Зміст цих вправ полягає в тому, що змінюється положення тіла мами (піднімається таз вище рівня голови) і так само змінюється центр тяжіння середовища перебування дитини і ми провокуємо дитину перевернутися.

І варіант

Покладіть на підлогу складену вдвоє подушку або скручений у щільний валик коц. Ляжте на спину так, щоб стегна знаходились на підвищені. Ноги зігніть в колінах, поставте ступнями на підлогу. Таким чином ділянка тазу піднімається на 30 - 35 см вище рівня голови. Залишіться в цьому положенні на 5-10 хв. Виконуйте декілька разів протягом дня.

ІІ варіант

Ляжте на спину, спираючись ногами об стінку. Підкладіть під таз декілька подушок. Залишіться в цьому положенні на 5-10 хв. Виконуйте цю вправу декілька разів на день.
Краще виконувати цю вправу натщесерце - у дитини буде місця для переміщення і вас не турбуватиме печія.

Деяким жінкам під час вагітності не зручно лежати на спині, для них підійдуть такі вправи:

- ляжте на бік зігнувши ноги в колінних суглобах, потім поверніться на другий бік. Залишайтеся лежати на кожному боці протягом 3-5 хв. Повторіть 4-5 разів.

- сядьте так, щоб сідниці знаходилися на п'ятках, пальці повинні бути разом, п'ятки - розведені. При цьому коліна повинні бути розставлені на ширину плеч. Тепер обережно опустіться на підлогу і обіпріться головою. Грудна клітка максимально прогнута вниз, а таз припіднятий. Залишатися в такому положенні протягом 5 хв. Повторити 3 рази.

-станьте на четвереньки. На видоху нахиліть голову і округліть спину. На вдисі підніміть голову і прогніть спину. Повторіть 10 разів.

- станьте на коліна, потім поставте передпліччя на підлогу. Під голову можна покласти подушку. Залишіться в такому положенні 5 хв.

Виконуйте вище описані вправи декілька разів на день, але зауважте - до їди.

За цілий день ви повинні в сумі виділити не менше 30хв для виконання вправ, щоб змінити положення дитини.

Для проведення вправ створіть для себе приємну розслаблюючу атмосферу.
Включіть тиху спокійну музику, запаліть ароматичну лампу з олією лаванди або м'яти. Заспокойтесь, розслабтесь і лише тоді приступайте до фізкультури.

Обов'язково під час виконання вправ спілкуйтеся з дитиною.

Говоріть їй лагідні і заспокійливі слова, поясніть дитині для чого вона повинна повернутись і попросіть, щоб вона це зробила.

Намагайтесь хоча б один раз на день робити це разом з батьком дитини. Можливо, почувши підбадьорюючий голос батька і заспокійливий - матері, дитина набуде впевненості і змінить своє положення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, вправи, положення дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: