Як не дозволяти дітям "говорити забагато" у відповідь?

Adoption
Date
  • 641 Переглядів
Коли діти підростають, потреба контролю може стати для них важливішою. Хоча батьки мають перевагу, діти можуть почати демонструвати певну поведінку, щоб отримати важелі впливу. Популярний приклад – зворотний зв’язок. Така поведінка викликає особливе занепокоєння, оскільки може спричинити проблеми не лише вдома, а й у школі та інших видах діяльності. Важливо, щоб сім’ї розробили певні стратегії, щоб якомога швидше припинити цю дію, аби уникнути довготривалих проблем. Давайте подивимося на деякі тактики, які батьки можуть використовувати, щоб зупинити нахабство.

0651_lori-0006568123-bigwww.jpg (33.55 Kb)

Поясніть, чому це неприйнятно
Сьогодні діти дізнаються про різноманітні способи поведінки із зовнішніх джерел, будь то їхні друзі на ігровому майданчику чи перегляд телевізора. Незважаючи на те, що наслідування часто є найкращою формою лестощів, відповідати не можна. Діти повинні зрозуміти, чому дія неправильна, перш ніж дорослі зможуть сподіватися виправити її. Сім'ї повинні пояснювати шанобливий діалог і неприйнятні способи розмови. Батьки можуть сказати дітям, щоб вони висловлювали свої почуття щодо ситуації – розчаровані, сумні, злі – без грубості. Припинення випадків раннього нахабства може гарантувати, що малюки будуть ввічливі в майбутньому.

Зберігайте спокій
Діти часто використовують зухвалість, коли хочуть привернути увагу. Батьки мають мільйон обов’язків щодня, але якщо діти не відчувають, що отримують достатньо вільного часу, вони можуть використовувати відповіді, щоб отримати певну силу. Зрозуміло, як цей вчинок може розчарувати і розлютити дорослих, але важливо не втрачати спокій. Загоряння в ситуації лише погіршить її і стане поганим прикладом для малюків. Натомість батьки повинні зосередитися на збереженні самовладання.

Не лайте відразу
Коли діти поводяться погано, батьки можуть захотіти негайно застосувати дисципліну. Дорослі можуть думати, що знають причину через яку їхні діти відповідають, але краще запитати у малюка окремо. Пошук кореня проблеми може призвести до меншої кількості тих самих дій у майбутньому. Діти хочуть знати, що їхні почуття дійсні і варті того, щоб їх почули. Просто визнаючи емоції дітей, сім’ї можуть зупинитися і знайти рішення, яке підходить для всіх.

Відповідь (йдеться саме про нахабні відповіді батькам, зневажлиу розмову) – поширена проблема, з якою доводиться стикатися батькам. Діти різного віку використовуватимуть цю тактику, щоб отримати увагу та контроль, але для дорослих дуже важливо припинити нахабну поведінку, перш ніж вона вийде з-під контролю. Пояснюючи прийнятні дії, зберігаючи спокій і визначаючи причину проблеми, сім’ї можуть забезпечити, щоб їхні діти могли вирости з меншою кількістю тривалих проблем. Крім того, визнання та винагорода за хорошу поведінку покаже дітям позитивні моменти, які можна отримати від ввічливих дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, батьки, отримати, повинні, поведінку, проблеми, важливо, ситуації, причину


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

Чого категорично не можна робити за дітей?

Сімейні справи | 01:20, 04.03.2024

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.


Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: