Яким має бути розвиток 3-річної дитини?

Adoption
Date
  • 1631 Переглядів
Етапи розвитку дитини залежать від двох основних факторів: природи та виховання. Природа посилається на генетичний склад дитини — її ДНК — конгломерат рис, переданих дитині її батьками. Виховання - це середовище, в якому дитина живе, грає і навчається. Оскільки кожна дитина має іншу генетичну структуру та середовище, існує широкий діапазон того, що є нормальним для дітей цього віку.Академічний розвиток
Дитина, якій 3,5 роки або 42 місяці, швидко освоює свої навички спілкування. До цього віку малюк повинен мати великий словниковий запас і бути здатним швидко вивчати нові слова та інтегрувати їх у свої довгі речення. Його граматичні навички також покращуються; хоча у нього все ще можуть виникати проблеми з використанням правильного часу дієслів або збігом підмета та дієслова, ці помилки трапляються дедалі рідше.

Ваша 3-річна дитина також швидко вдосконалює свою здатність розпізнавати цифри та літери, впроваджуючи їх у своє повсякденне життя, хоча іноді може їх плутати. У міру того, як дитяча пам’ять покращиться, вона зможе розпізнавати окремі цифри та літери і повторювати ряди цифр за командою.

Соціальний та емоційний розвиток
До 42 місяців багато дітей вже познайомилися з дошкільним закладом, тому цю групу часто називають дошкільнятами. Тоді як лише кілька місяців тому вона паралельно грала, ваша 3-річна дитина тепер менш сором’язлива та активно спілкується з іншими дітьми. Вона любить творчу гру, часто ставлячи себе та своїх друзів у центрі створених нею казок. Вона вчиться створювати власну дружбу, засновану на схожих симпатіях і антипатіях. Хоча їй подобається грати з іншими, вона також здатна до тривалих періодів самостійної гри.

Фізичний розвиток
Крім того, 3-річні діти постійно рухаються. У 42 місяці ваша дитина тепер може бігати, стрибати, лазити, кататися, танцювати та займатися майже будь-яким видом спорту, хоча й на початковому рівні. Покращений контроль над м’язами означає, що вона може кидати м’яч двома руками, ловити його, коли кидають назад, і бити ногою у велику ціль. Дитяча дрібна моторика також покращується; спритність складає головоломки та складання блоків улюбленими розвагами. Навіть зовнішність змінюється; до цього віку дитина уже не має такого вигляду, як малюк, а її тулуб, голова та кінцівки мають такі ж пропорції, як і у дорослого. Багато дітей цього віку здатні контролювати рух сечового міхура та кишечника.

Не всі діти розвиваються однаковими темпами - у цьому віці існує широкий діапазон нормальних показників. Проте, якщо ваша 3-річна дитина надмірно чіпляється до вас, не проявляє інтересу до ігор з іншими дітьми, має затримку великої або дрібної моторики, не може скласти речення з більш ніж трьох слів або втрачає здатність виконувати навички та завдання, які вона колись могла виконувати, зверніться до свого педіатра для оцінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, розвиток, іншими, швидко, навички, дитини, місяців, дітьми, широкий, розпізнавати


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: