Близнюки та їх розвиток у дитинстві

Adoption
Date
  • 571 Переглядів
У більшості випадків стадія малюка для ваших близнюків така ж, як і для одноплідних дітей. Досягнення кожної віхи розвитку залежить від взаємодії їхніх клітин мозку одна з одною. Важливими факторами, які впливають на ваших близнюків, є їхній досвід і взаємодія з навколишнім середовищем, до якого входите і ви. Незважаючи на схожість розвитку з однонародженими дітьми, є деякі унікальні характеристики, які спостерігаються переважно у близнюків.

85__11754_e840b997-1154-47f7-90a0-51eb702b63.jpg (35.25 Kb)

Мовлення та мова
Мовлення малюків зазвичай починається до 18 місяців зі словникового запасу приблизно з 10 слів. Як правило, у віці 2 років малюки мають фрази з двох або трьох слів, які містять приблизно 50 зрозумілих слів. До 3 років це збільшується приблизно до 450 слів. Однак цікавий поворот полягає в тому, що близнюки, особливо однояйцеві, можуть бути повільнішими в розвитку мовлення. Вони також можуть виробити власну мову, відому як «розмова близнюків» або «мова близнюків». Оскільки близнюки, як правило, народжуються недоношеними, вони також можуть заїкатися. У більшості випадків всі ці особливості зникають природним шляхом. Якщо ви хвилюєтесь, зверніться до свого педіатра.

Соціалізація
Однояйцеві близнюки зазвичай соціально розвиваються приблизно з однаковою швидкістю. Разнояйцеві або неідентичні близнюки можуть розвиватися повільніше або швидше, ніж інші, подібно до однонароджених дітей. Тим не менш, близнюки - одно- і різнояйцеві - мають тенденцію бути близькими і залежати один від одного в підтримці. Це може зіграти роль у сором’язливості та небажанні спілкуватися. У міру дорослішання у кожного близнюка проявляється індивідуалізм. Позитивним є те, що близнюки зазвичай вчаться ділитися раніше, ніж однонароджені діти.

Рухові навички
Навчитися ходити означає подвійні проблеми. Зазвичай досить важко стежити за одним, а тут за двома! До 18 місяців ваші малюки вже ходять і піднімаються сходами. Вони п’ють із чашки, годують себе (і один одного) ложечкою. Приблизно через 2 роки вони опановують мистецтво метання м’яча (в приміщенні та зовні), малювання кіл на папері або стінах.

Інтелект
Більшість однояйцевих близнюків дуже мало відрізняються в інтелекті. Різниця в IQ між вашими двома маленькими геніями, мабуть, не перевищує п’яти балів. Різнояйцеві близнюки можуть відрізнятися більше, оскільки одноплідні брати та сестри відрізняються один від одного. Однояйцеві близнюки розвиваються приблизно однаковими темпами в когнітивному плані, якщо немає психічних або фізичних проблем. У всіх близнюків є свій власний маленький світ, який розуміють лише вони двоє. Вони вчаться відкручувати кришки від банок, складати прості головоломки та відкривати дверцята.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, близнюки, можуть, приблизно, близнюків, одного, розвитку, зазвичай, правило, місяців, розвиток


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: