Домашні засоби від ячменю у малюків

Adoption
Date
  • 770 Переглядів
Прокидатися з оком, покритим гноєм, неприємно як для малюка, так і для вас. Ячмінь часто зустрічається у дітей і є результатом бактеріальної інфекції.

6479_yachmen-1.jpg (19.51 Kb)

Ячмінь — це просто інфекція сальної залози на столітті.

Ячмінь виглядає як червоні, наповнені гноєм шишки на верхній або нижній повіці. Гній має білий або жовтуватий колір і може сочитися, викликаючи липкі виділення, які покриваються кіркою, коли висихають. Інфекція є результатом зараження бактеріями Staphylococcus aureus. Бактерії стафілокока широко поширені і зазвичай не викликають інфекції. Однак, коли малюк тре очі брудними руками, бактерії можуть заразити повіку.

Ячмінь у дітей
Ячмінь виникає в будь-якому віці, але зазвичай частіше зустрічається у дітей, ніж у дорослих. Діти частіше, ніж дорослі, труть очі і рідше миють руки, перш ніж торкатися очей або обличчя. Ячмінь може розвинутися лише на одному оці або поширитися на обидва ока через перехресне зараження.

Домашній засіб
Інфекція, що спричиняє ячмінь, найчастіше проходить через кілька днів без будь-якого лікування.

Застосування теплих компресів допомагає витягнути інфекцію та витягнути гній.

Якщо гній витікає швидше, почервоніння та набряк також швидше зникають. Щоб зробити теплий компрес, змочіть чисту мочалку теплою, але не гарячою, водою.

Обережно покладіть тканину на інфіковане око вашого малюка на 10-15 хвилин. Повторюйте три-чотири рази на день, поки гній не витече.

Профілактика
Ячменю важко запобігти. Часте миття рук і хороша гігієна запобігають очним інфекціям, але ці звички важко прищепити малюкам.

Запобігайте перехресному забрудненню, часто миючи руки. Завжди використовуйте чисту мочалку для теплих компресів і виперіть використану тканину в гарячій мильній воді та ретельно висушіть у сушарці для білизни. Не використовуйте одну мочалку для миття обох очей або обличчя вашого малюка. Слідкуйте за тим, щоб члени сім’ї не користувалися спільними рушниками.

Наявність ячменю не означає, що ваш малюк повинен залишатися вдома без дитячого садка.

Bарто попросити персонал дитячого садка допомогти вашій малечі мити руки протягом дня та не використовувати ті самі рушники та одяг, що й інші діти. Ячмінь рідко потребує медичної допомоги.

Зверніться до лікаря, якщо ячмінь не зник після тижня застосування теплих компресів, якщо вся повіка вашої дитини виглядає запаленою та червоною або якщо інфекція поширюється на інше око дитини. Вашій дитині може знадобитися антибіотичний крем для боротьби з інфекцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, Ячмінь на оці в дитини, малюк, компрес, теплих, ячмінь в дитини, обличчя, Інфекція, ячмінь


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може за

Чим поліомієліт загрожує дітям і як запобігти зараження?

Хвороби | 06:20, 27.05.2024

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може залишатись на іграшках та побутових речах.

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Флакон з парфумів, морква і вейп: Сторонні предмети, які ковтали діти

Дитина | 08:30, 26.05.2024

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмі

Як на дитину впливає синдром відмінника?

Школярі | 01:30, 26.05.2024

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмінних оцінок. Такі вимоги можуть нанести психологічну травму чаду в дорослому віці.

Про те, як покращити харчування дитини, розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.

Як сформувати здорові харчові звички в школяра

Дитяче харчування | 00:30, 26.05.2024

Про те, як покращити харчування дитини, розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.


Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Як зробити перекус у школу для дитини корисним?

Дитяче харчування | 14:50, 25.05.2024

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: