Чим сьогоднішні діти відрізняються від дітей попередніх поколінь?

Adoption
Date
  • 144 Переглядів
Світ стрімко змінюється, і це знаходить відображення в житті кожного з нас. І чим молодша людина, тим простіше її впустити ці зміни у своє життя. Тому не дивно, що демографи вважають нове покоління дітей, які народилися після 2010 року, абсолютно новим і ні на що не схожим.

22_3.jpg (29.88 Kb)


Які ж особливості відрізняють цих дітей від тих, хто трохи старше?

І сьогодні ми поговоримо про те, як пов'язані сучасні технології і розвиток дитини. Ймовірно, ці діти і правда найнезвичайніші за всю історію людства, але яке майбутнє їх в такому разі чекає?

Сучасний розвиток дитини

Представники нового покоління вміють користуватися гаджетами вже з перших років життя, а тому вони дуже рано звикають до свободи вибору, вчаться виражати свої переваги. Нормою стало те, що до 2 років життя дитина освоює гру на планшеті, а до 3-4 навіть має особистий гаджет.

При цьому сучасний цифровий світ настільки сильно розвинений, що діти не ділять реальність і віртуальність. Причина цього в тому, що картинка на екрані все більше схожа на те, що нас насправді оточує у житті.

Діти рано отримують відповіді на багато питань, раніше дорослішають і швидше розуміють, як влаштоване життя. Вони дивляться влоги, де спостерігають за життям інших, і самі охоче діляться переживаннями, навіть з незнайомими людьми. Потреба в прикрашанні реальності відпадає.

Нинішні батьки прагнуть більш усвідомлено підходити до своїх обов'язків, ніж це було в їх дитинстві. Вони проводять з дітьми більше часу, дотримуються сучасних методик виховання, теж користуються гаджетами та інтернетом. Це допомагає молодим батькам і дітям бути на одній хвилі, легко знаходити спільну мову.

Вважається, що юні представники покоління Альфа більше цінують прозорість і відкритість, тонко відчувають обман. І якщо вже обдурити дитину, то вона обов'язково зрозуміє це і не скоро пробачить.

Юне покоління відрізняють і високі моральні стандарти. Діти приймають близько до серця проблеми екології, вимирання тварин або виснаження ресурсів. Це примушує їх, рости свідомими людьми, які постійно замислюються про майбутнє всього суспільства.

Разом з тим молоде покоління погано концентрується на сприйнятті інформації. Звичайно, коли переробляється стільки даних кожен день, мозок зобов'язаний вчитися якимось чином відсіювати потрібне і непотрібне, цікаве і нецікаве. Тому є всього пару секунд, щоб зацікавити дитину, інакше вона зосередить увагу на більш цікавій справі.

З кожним роком світ змінюється все швидше, а тому звичне навчання втрачає позиції. Ніхто не знає, що потрібно вчити сьогодні, щоб через багато років ці знання лишилися потрібними. Тому фахівці прогнозують, що відсоток людей, які отримали вищу освіту, сильно зменшиться.

Яким би не було сучасне виховання та розвиток дітей, але в будь-якому випадку саме представники нового покоління Альфа отримають владу над цим світом. Їм же доведеться вирішувати й масу глобальних проблем. Чи зможуть вони зі своїми мінусами та перевагами впоратися з усіма викликами? Поки що залишається тільки сподіватися на позитивну відповідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, сучасні діти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під со

Як одягати малюка в спеку і коли краще гуляти?

Дитина | 09:30, 15.04.2024

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під сонцем. Особливо важлива наступна інофрмація для батьків.

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на

Скоро літо: як уникнути утоплення дитини?

Дитина | 06:20, 15.04.2024

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на воді. Статистика показує, що 47% дітей у віці 10−17 років, які потонули, вміли плавати.

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: