Математика відносин або правило ідеальної пари

Adoption
Date
  • 653 Переглядів
При всьому багатстві вибору (нас уже понад сім мільярдів на цій планеті) знайти свою половинку вдається не всім. Кількість спроб варіюється від нуля до нескінченності, а відносини створюються і розпадаються з запаморочливою швидкістю.

1558_gettyimages-672865682.jpg (30.17 Kb)


«Бабусині» формули типу «слухай своє серце», «має проскочити іскра», «любов – це хімія», «від долі не втечеш», звичайно, ніхто не скасовував. І все ж таки ... Життя одне, час летить стрімко. Хотілося б чіткіших алгоритмів, рецептів, правил. Як розпізнати свою людину серед багатьох інших? Як знайти саме того, з ким складеться ідеальна пара?

«Мама» соціоніки Аушра Аугустинавічуте говорила: «Людині потрібне не «ах, кохання», а такі форми симпатії люблячого, які є прийнятними та переконливими, задовольняють психіку». Іншими словами, у кожного з нас є своя ідеальна пара, людина, яка захистить наші слабкі місця та якій потрібні сильні сторони нашої особистості. Комусь ми обов'язково знадобимося такими, які ми є.

Відносини повного психологічного доповнення найбільш оптимальні для партнерства. Такого партнерства, в якому кожен отримує саме те, що йому потрібно. Це найзручніші стосунки, і в них майже не потрібно пристосовуватися один до одного, кожен залишається самим собою.
Поділ обов'язків у таких відносинах відбувається природним чином, і кожен у парі виконує ту роль, яка для нього є природнішою, отримуючи можливість займатися посильною для себе справою. У таких парах конфлікти рідкісні, вихід із них легко і безболісно. Партнери підходять один одному як дві половинки одного цілого.

Весь парадокс у тому, що, зустрівши таку людину, її не відразу можна виділити серед інших людей. Це відбувається через відсутність внутрішньої напруги, через те, що взаєморозуміння виникає одразу. Така людина здається простою і зрозумілою. А отже – нецікавою. Така позиція часто властива екстравертам. Інтроверт подумає: він такий класний ... дуже хороший для мене. Я навряд чи зможу сподобатися йому.

Як «розглянути» і не пройти повз свій дуал (так у соціоніці називається найбільш підходящий для вас психологічний тип)?

Спочатку згадайте: хто такі логіки, етики, сенсорики, інтуїти; раціонали-ірраціонали; екстраверти-інтроверти.

Почнемо із відчуттів. Під час спілкування з дуалом спочатку, швидше за все, ви не відчуєте особливого комфорту. Все якось буденно і особливих емоцій не викликає. Дуал сприймається як природна частина вашого життя. І тому нічого не означає. Розуміння того, наскільки ця людина потрібна і важлива, приходить тільки після розлучення з нею. Ось тоді виникають і гострі переживання, і усвідомлення того, що присутність цієї людини заспокоювала, даючи почуття захищеності.

Не пропустити свою половинку дозволить освоєння та використання правила ідеальної пари, що базується на визначенні дуальності соціонічних психотипів. Для його застосування спочатку необхідно визначити свій психотип.

Правило ідеальної пари включає одночасне виконання 3-х принципів.

Принцип 1. У екстраверта Дуал завжди інтроверт. Інтроверт – екстраверт. Погодьтеся, для виживання ця необхідна умова.

Принцип 2. У раціонала Дуал завжди раціонал. У ірраціонала – ірраціонал. Взагалі, раціональність/ірраціональність – «непримиренна» шкала нашої психіки. Підлаштуватись раціоналу під ірраціонала вкрай складно.

Принцип 3. Логіки (раціональні за визначенням) завжди дуальні етики. Сенсорики (ірраціональні за визначенням) завжди дуальні інтуїтам. І навпаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, завжди, ідеальної, Принцип, людина, одного, потрібна, спочатку, ірраціонала, партнерства


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: