Як підготувати себе до декрету: поради психолога

Adoption
Date
  • 118 Переглядів
Декрет - це повна зміна стилю життя. До цього треба себе готувати і розуміти, дивитися на материнство без ідеалізації, але і без зайвої драми. Чи зміниться графік, рівень відповідальності, режим сну, зміняться відносини з чоловіком і самою собою. Тому дуже важливо приймати цей факт і трохи підготувати себе на практиці.

Добре було б провести час з подругами і їх малюками. Так би мовити, примірятися і прислухатися до себе. Задати собі важливі питання: Як я буду організувати свій новий графік, коли стану мамою? Хто буде допомагати мені? Які хобі і проведення часу будуть мене наповнювати в цей час? Як ми з чоловіком розподілимо домашні обов'язки? Як я організую свій відпочинок?

7588_image_7.jpg (35.88 Kb)

корисні поради

1. Зміна тіла
Треба розуміти, що ваше тіло стане іншим. Потрібно навчитися це приймати і любити себе різну. Це не означає, що треба змиритися з проблемою і нічого не робити. Ні! Важливо просто ставиться до себе по-доброму, приймаючи і люблячи далеко не ідеальні форми.

І мова не тільки про зайву вагу. Розтяжки, целюліт, в'ялість шкіри. Займатися спортом відразу після пологів не можна. Ознайомтеся з цією темою побільше ще до вагітності. Зберіть інформацію, на яку потім зможете спиратися.

2. Негативне сприйняття

Напевно, це найголовніша проблема. Багато хто дивиться на материнство як на відсидку у в'язниці з позбавленням волі від 3-х до 18 років. Жінка ставить на собі хрест. Вважає, що їй більше ніколи не бути королевою, вона приречена на нескінченне служіння дітям, сім'ї, треба забути про самореалізацію, розвиток і своїх бажаннях. І реальність просто виконує вашу ментальну програму. Важливо вчитися мати особистісні кордон і розглядати ситуацію в цілому, не йдучи в крайності. Адже роль матері одна з багатьох ролей жінки. Роль матері не вкраде всі інші ваші іпостасі, а лише урізноманітнює їх. Головне, щоб ви не забували про всіх інших ролях, які приносять вам радість і задоволення.

3. Післяпологова депресія

Як правило, вона виникає через те, що під час материнства загострюються всі проблеми, які були і до цього. Декрет - це період, коли жінка багато часу проводить зі своїми думками. Відволіктися на роботу, спілкування вже немає можливості. Ти наодинці зі своїми проблемами. А поруч - тільки немовля. І треба бути йому гарною мамою, а ти розклеювали.

Доброю профілактикою післяпологової депресії є виявлення конфліктів до вагітності. Мається на увазі внутрішні і зовнішні конфлікти. Проаналізуйте ваші відносини, власні переконання, комплекси, блоки.

Дуже важливо розуміти, що це саме захворювання, а не ваша лінь, вина або примха. В основі цього захворювання - порушення роботи обміну нейрохімії мозку, тому важливо не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: готуємо себе до декрету, психологія, поради, топ поради, мама, жінка, дитина, фігура, робота, на увазі, внутрішні і зовнішні конфлікти, проаналізуйте ваші відносини, власні переконання, комплекси, блоки, негативне сприйняття, депресія, порушення роботи об


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Як зберегти гарні та пружні груди під час вагітності?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.12.2021

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Запас яйцеклітин закінчений і з віком зменшується. Коли та кому його потрібно перевіряти, скільки коштує аналіз і що робити, якщо яйцеклітин дуже мало

Навіщо жінці перевіряти свій запас яйцеклітин?

Вагітність та пологи | 23:00, 27.11.2021

Запас яйцеклітин закінчений і з віком зменшується. Коли та кому його потрібно перевіряти, скільки коштує аналіз і що робити, якщо яйцеклітин дуже мало?

Шведські та британські вчені встановили, що жіноча яйцеклітина за допомогою хімічних сигналів приваблює сперматозоїдів певних чоловіків, і таким чином

Вчені з'ясували, як яйцеклітина стає домінантною при зачатті

Зачаття | 14:00, 27.11.2021

Шведські та британські вчені встановили, що жіноча яйцеклітина за допомогою хімічних сигналів приваблює сперматозоїдів певних чоловіків, і таким чином бере участь у виборі кращого партнера для запліднення.

Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи

Вагітність та можливі патології

Вагітність та пологи | 00:30, 27.11.2021

Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи ніжки, спілкуватися з ненародженою крихтою та помічати новий етап розвитку.

Багато вагітних жінок відчувають задоволення від прослуховування приємної музики і впевнені в тому, що вона приносить таку ж насолоду і їхньому майбут

Навіщо потрібно слухати музику під час вагітності

Вагітність та пологи | 17:00, 26.11.2021

Багато вагітних жінок відчувають задоволення від прослуховування приємної музики і впевнені в тому, що вона приносить таку ж насолоду і їхньому майбутньому малюкові. У ході проведених досліджень було визначено, що дитина, перебуваючи в лоні матері, п

Розповідаємо про діагностику, яка чекає на кожну майбутню маму.

Що таке доплер УЗД під час вагітності?

Вагітність та пологи | 23:00, 23.11.2021

Розповідаємо про діагностику, яка чекає на кожну майбутню маму.

Останнім часом на різних медичних форумах ми все частіше стикаємося з питаннями ультразвукової діагностики. Спробуємо розібратися з найпоширенішими з

Чи шкідливо УЗД під час вагітності?

Вагітність та пологи | 09:00, 23.11.2021

Останнім часом на різних медичних форумах ми все частіше стикаємося з питаннями ультразвукової діагностики. Спробуємо розібратися з найпоширенішими з них.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: