Основні рішення, які потрібно прийняти під час вагітності

Adoption
Date
  • 653 Переглядів
Рішення, рішення, рішення - вони ніколи не закінчуються! І тепер, коли ви готуєтеся прийняти маленьку радість у вашому домі, у вас є певні питання, які вимагають вирішення. Від вибору акушерки до розробки планів відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

7140_vagitnist_39_tizhniv.jpg (25.8 Kb)


1. Чи варто дізнатись стать дитини чи зробити це сюрпризом?
Ви та ваш партнер повинні обговорити, чи хочете ви знати стать своєї дитини. Чи будете ви двоє просити про визначення статі під час УЗД, чи ви б краще дотримувались старомодного маршруту і продовжували б здогадуватися, поки не народиться ваш прекрасний хлопчик чи дівчинка?

2. Народжувати вдома чи в стаціонарі?
Закрийте очі на хвилину і уявіть, що ви народжуєте. Де ви бачите себе? Це в лікарні, спеціальному центрі пологів чи у затишку власного дому? Поговоріть зі своїми подругами про їхній досвід пологів. Перш ніж прийняти остаточне рішення, важливо вивчити всі варіанти та ознайомитися з плюсами і мінусами.

3. Чи потрібно народжувати природним шляхом чи робити епідуральну анестезію?
Питання про те, чи приймати знеболюючі ліки чи продовжити природні пологи, — це ще одне важливе рішення, яке вам потрібно прийняти, тому обов’язково проведіть всі дослідження до великого дня. Обговоріть зі своїм лікарем всі переваги та ризики кожної процедури.

4. Чи варто годувати грудьми чи пляшечкою?
Хоча годування з пляшечки все ще ефективне, педіатри наполегливо рекомендують грудне вигодовування, оскільки це найздоровіший спосіб годувати новонародженого.

5. Якщо у вас хлопчик, чи потрібно йому робити обрізання?
Обрізання – ще одна спірна тема, тому обговоріть це наодинці зі своїм партнером і лікарем. .

6. Чи варто проходити курс навчання пологів?
Абсолютно варто – візьміть і свого партнера! Про процес пологів можна багато чого дізнатися, особливо якщо це ваша перша дитина.

7. Чи потрібно зберігати пуповинну кров дитини?
Якщо ви ніколи не чули про це раніше, то це процес зберігання пуповинної крові дитини. Причина, чому деякі батьки роблять це, полягає в тому, що кров багата стовбуровими клітинами, які пізніше в житті можна використовувати для лікування різних захворювань і розладів. Обговоріть зі своїм партнером, чи хочете ви обидва цього робити чи ні. У вас є два варіанти: приватний і державний банк пуповинної крові. Приватний коштує дорого, тоді як державний, як правило, покриває страхова компанія. В нашій країні такі банки рідкість, але спробуйте пошукати.

8. Чи варто пускати людей до кімнати, коли ви народите?
Якщо ви вирішили народжувати в лікарні, обов’язково поговоріть зі своїм лікарем про те, скільки людей дозволено в кімнаті. Залежно від політики лікарні, кількість людей може бути обмежена.

9. Який план декретної відпустки?
Обов’язково обговоріть план декретної відпустки зі своїм начальником задовго до народження дитини. Як правило, жінки повідомляють новини на 12 тижні або принаймні до того, як почне виділятися ваш животик. Буде дуже доречно сповістити свого начальника на початку вагітності, оскільки це дає змогу кожному спланувати місяці вашої відсутності та розділити будь-які проекти, які можуть бути запропоновані клієнтами на певні дати.

10. Хто буде педіатром дитини?
Це найважливіше рішення з усіх, тому ми приберегли його наостанок. Дуже важливо, щоб ви та ваш партнер вибрали педіатра ще до народження дитини. Вашій дитині знадобиться велика кількість вакцин, тому важливо відразу вибрати лікаря, щоб малюк не відставав від графіка. Проведіть дослідження, запитайте своїх друзів або зверніться до свого лікаря первинної ланки, щоб попросити рекомендацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, допологовий час, питання, рішення, мама, сайт для мам, вагітність, пологи, дієта, дитини, прийняти, потрібно, пологів, важливо, дослідження, робити, вибрати лікарню


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

УЗД вагітним можна проводити на будь-якому терміні без шкоди для матері та плода.

Як підготуватися до УЗД під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 06.12.2023

УЗД вагітним можна проводити на будь-якому терміні без шкоди для матері та плода.

УЗД вагітним роблять трансабдомінально (через передню стінку живота) та трансвагінально (через піхву). Трансвагінальне УЗД під час вагітності проводят

Чи обов'язково вагітній робити УЗД?

Я вагітна | 02:00, 06.12.2023

УЗД вагітним роблять трансабдомінально (через передню стінку живота) та трансвагінально (через піхву). Трансвагінальне УЗД під час вагітності проводять у першому триместрі, воно дає змогу визначити термін зачаття та виключити позаматкову імплантацію

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Де народжувати: Відгуки про Київський міський пологовий будинок №4

Вагітність та пологи | 17:00, 05.12.2023

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі

Чи можна робити рентген вагітним?

Я вагітна | 08:20, 05.12.2023

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі ризики.

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Де народжувати: Відгуки про Київський міський пологовий будинок №3

Вагітність та пологи | 17:00, 04.12.2023

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Де народжувати: Відгуки про Київський міський пологовий будинок №2

Вагітність та пологи | 17:00, 03.12.2023

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Під кількістю сперматозоїдів розуміється кількість сперматозоїдів на мілілітр сперми. Вимірювання кількості сперматозоїдів зазвичай є частиною аналізу

6 порад, як покращити якість сперми, щоб стати батьком

Плануємо дитину | 07:30, 03.12.2023

Під кількістю сперматозоїдів розуміється кількість сперматозоїдів на мілілітр сперми. Вимірювання кількості сперматозоїдів зазвичай є частиною аналізу сперми, який також перевіряє форму сперматозоїдів і їх рухливість. Всі ці фактори можуть мати значе

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: