Дисгевзія: металевий присмак під час вагітності

Adoption
Date
  • 469 Переглядів
У вашому організмі під час вагітності багато чого змінюється. Починаючи з очевидного – ваша талія розширюється, ваше волосся може стати густішим, ваші нігті можуть стати міцнішими, їжа, яку ви колись любили, може здатися вашим найлютішим ворогом, ваш нюх стає сильнішим, і смак теж не той. Дисгевзія - це стан, який помічають більшість вагітних жінок.

5085_solodkyj-prysmak-v-roti.jpg (27.1 Kb)

Дисгевзія визначається як спотворення смаку. Більшість жінок описують цей смак як металевий присмак, схожий на пиття з жерстяної чашки; але його також описують як кислий, пригорілий або неприємний смак. Цей смак може зберігатися, навіть коли ви не їсте, і є цілком нормальним.

Такий симптом, як металевий присмак у роті, може здатися незначним, але це може бути проблемою, особливо коли в цей період вашого життя нічого іншого не здається «нормальним». На жаль, дисгевзія зазвичай з’являється в першому триместрі вагітності, що означає, що вона супроводжується такими симптомами, як відраза до їжі, нудота – все, що пов’язано з відчуттям смаку. Хороша новина полягає в тому, що дисгевзія зазвичай проходить сама по собі після першого триместру. Якщо ви перейшли до першого триместру і все ще відчуваєте симптоми, не хвилюйтеся – це не триватиме вічно і зникне після пологів.

Як і більшість симптомів під час вагітності, цей металевий присмак у роті викликаний зміною гормонів у вашому організмі, зокрема, винен естроген. Ваш нюх також може бути підвищеним, що може сприяти ефекту металевого присмаку. Оскільки дисгевзія викликана коливаннями гормонів, цьому не можна запобігти, але ви можете полегшити симптоми, спробувавши кілька речей:

Регулярно чистіть зуби, включаючи язик. Це допоможе зберегти відчуття свіжості в роті, а обов’язкове чищення язика може допомогти нейтралізувати рівень рН. Деякі лікарі навіть рекомендують полоскання солоною водою.
Змініть свої вітаміни. Проконсультуйтеся з лікарем, можливо, ви можете спробувати вітамін з меншою кількістю заліза, що може допомогти зменшити присмак металу.
Збалансуйте рівень ph за допомогою кислої їжі. Якщо вас не пригнічує думка про лимонад чи солоні огірки, спробуйте їх.

Хоча дисгевзія є цілком нормальною частиною вагітності, важливо визнати, що ви можете спостерігати цей симптом через більш серйозні захворювання, такі як захворювання нирок або печінки, діабет або інфекції ротової порожнини. Завжди краще поговорити зі своїм лікарем, якщо ви відчуваєте, щощось не є нормальним, або якщо ви бачите інші ненормальні симптоми разом із дисгевзією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, присмак, можете, вагітності, дисгевзія, металевий, спробувати, допомогти, навіть, першого


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас

Вузли на пуповині під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 03.02.2023

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас або вашої дитини.

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також может

Чи потрібен аналіз крові на вагітність?

Вагітність та пологи | 00:30, 03.02.2023

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також можете отримати ці результати, підтверджені аналізом крові на вагітність.

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятил

Як рано можна почути серцебиття дитини?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.02.2023

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятиліття пристрій, схожий на стетоскоп, був єдиним доступним інструментом, і лише лікар міг почути серце

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Ранні ознаки вагітності під час годування груддю

Вагітність та пологи | 01:30, 01.02.2023

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: