Ознаки здорової ранньої вагітності

Adoption
Date
  • 506 Переглядів
Багато вагітних жінокхочуть зробити більше процедур, щоб переконатися, що їхня майбутня дитина здорова.

Є кілька ознак здорової вагітності, які з’являються на УЗД протягом перших семи тижнів вагітності. Відповідне підвищення рівня хоріонічного гонадотропіну людини свідчить про здорову вагітність, а ранні симптоми вагітності також дають впевненість у тому, що вагітність розвивається нормально.

0887_unnamed.jpg (36.02 Kb)

Хоріонічний гонадоптріон людини (ХГЛ)
ХГЧ - це гормон, який виробляється плацентою під час імплантації в матку. Домашні тести на вагітність вимірюють ХГЧ в сечі; аналізи крові дають більш точні показання. Через чотири тижні рівень ХГЧ коливається від 17 до 119 міліміжнародних одиниць на мілілітр (мМО/мл); важливо не стільки точне число, скільки те, чи подвоюється число кожні два-три дні.

Подвоєння рівня ХГЧ кожні два-три дні спостерігається у понад 85 відсотків нормальних вагітностей. До того часу, коли рівень ХГЧ досягне 2000 мМО/мл, на трансвагінальному ультразвуковому дослідженні слід побачити деякий розвиток ембріона.

Гестаційний мішок
На момент першої затримки місячних жінка вважається вагітною на четвертому тижні, хоча ембріон був імплантований лише за тиждень або близько того до цього. Коли перший тест на вагітність показує «позитивний», через чотири тижні, на УЗД все ще нічого не видно.

Але вже протягом наступного тижня можна візуалізувати перші ознаки вагітності; через чотири з половиною тижні вже видно гестаційний мішок, в якому буде розвивається ембріон. До п’яти-шести тижнів усередині гестаційного мішка має бути видно жовтковий мішок; це забезпечує харчування ембріона до повного розвитку плаценти.

Фетальний полюс
Коли ембріон вперше розвивається, він здебільшого схожий на невелику квасолю. Полюс плода вперше з’являється через п’ять з половиною – шість з половиною тижнів і вимірюється від вершини до кривої - це називається довжиною корони-крупця. При деяких вагітностях фетальний полюс не розвивається; плацентарна тканина розростається і в крові виявляються гормони, які вказують на вагітність, але плоду немає. Це відоме як заражена яйцеклітина. Полюс плода з довжиною вінця до крупа 5 мм, але без серцебиття, найімовірніше, є нежиттєздатною вагітністю, але її слід перевірити ще раз через кілька днів, щоб бути впевненим.

Серцебиття плода
Коли серцебиття плода вперше видно, серце плода все ще є однокамерною трубкою. Це крихітне мерехтіння, яке в середньому можна побачити на УЗД через шість тижнів, є відмінним показником самопочуття плода.

Серцебиття плода на ранніх термінах повільніше, ніж після того, як у плода розвинеться нормальне чотирикамерне серце, приблизно 110 ударів на хвилину. Частота серцевих скорочень плода (ЧСС) менше 90 ударів за хвилину може вказувати на нежиттєздатний плід.

Як тільки спостерігається здорове серцебиття плода, ймовірність викидня значно знижується.

Симптоми вагітності
Ранні симптоми вагітності зазвичай вказують на те, що вагітність розвивається нормально. Біль у грудях, нудота, втома і часте сечовипускання є ознаками того, що виробляються гормони вагітності, такі як естроген і прогестерон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітності, розвивається, тижнів, чотири, половиною, серцебиття, вперше, ембріон, ембріона, ознаки вагітності, ранні ознаки вагітності, ранні ознаки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Чи небезпечно вагітним їсти фаст-фуд?

Харчування | 07:40, 24.05.2024

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Мова, яку дитина чує в утробі матері, впливає на розвиток її мозку

Вагітність та пологи | 11:20, 23.05.2024

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: