Всього 2 речі допоможуть знизити ймовірність кесаревого розтиму, - вчені

Adoption
Date
  • 199 Переглядів
У жінок може бути ще одна причина для здорового харчування та фізичних вправ під час вагітності: згідно з новим мета-аналізом, така поведінка може знизити ймовірність кесаревого розтину.

9401_265cc92-depositphotos-haydmitriy-633-.jpg (38.91 Kb)

Збільшення ваги під час вагітності є здоровим і очікуваним, але надмірне збільшення ваги може мати негативні наслідки як для матері, так і для дитини.

Наприклад, надмірне збільшення ваги під час вагітності може збільшити ймовірність того, що дитина матиме високу вагу при народженні, що, у свою чергу, може збільшити ризик медичних проблем, таких як ожиріння та високий кров'яний тиск, у дитинстві. Крім того, надмірне збільшення ваги може поставити жінку під загрозу стану, який називається прееклампсією під час вагітності. А деякі дослідження показали, що надмірне збільшення ваги може збільшити ймовірність кесаревого розтину, який є більш ризикованим, ніж вагінальні пологи (кесарів розтин, як правило, вважається безпечним, але він все ще є серйозною хірургічною процедурою, тому несе ризик).

Серед вагітних жінок у новому дослідженні ті, хто дотримувався здорового харчування та займався спортом, набрали на 0,7 кілограма менше, ніж жінки, які не дотримувалися здорового способу життя. Відповідно до мета-аналізу, опублікованого 19 липня у журналі The BMJ , вони також мали на 9 відсотків менше шансів на кесарів розтин. Дослідження було проведено Міжнародною спільною групою з контролю ваги під час вагітності, мережею дослідників, які вивчають заходи щодо контролю ваги для вагітних жінок.

Висновки були отримані в результаті аналізу дослідниками даних, зібраних про понад 12 500 жінок у 36 попередніх дослідженнях. Усі дослідження вивчали вплив дієти та програм фізичних вправ під час вагітності як на матір, так і на дитину.

Близько 45 відсотків жінок у метааналізі брали участь у дослідженні під час своєї першої вагітності. Крім того, 40 відсотків включених жінок страждали ожирінням, а ще 40 відсотків заявили, що вели малорухливий спосіб життя, відзначили дослідники.

Отримані дані свідчать про те, що всі жінки, незалежно від їх ваги, можуть отримати користь від дієти та вправ під час вагітності, пишуть дослідники. Крім того, лікарі повинні запевнити жінок у тому, що під час вагітності займатися спортом безпечно, і вказати, що не робити цього може бути більш шкідливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, відсотки, збільшення ваги, ймовірність, здорові пологи, кесарів розтин, збільшити, розтин, вправи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність – особливий період, тому потрібно по-особливому ставитися до здоров'я жінки. Під час виношування дитини багато процедур опиняється під забо

Які стоматологічні процедури не можна робити вагітним?

Я вагітна | 00:30, 26.11.2023

Вагітність – особливий період, тому потрібно по-особливому ставитися до здоров'я жінки. Під час виношування дитини багато процедур опиняється під забороною, серед них – деякі стоматологічні.

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в

Як депресія мами може вплинути на інтелект дитини?

Мама | 19:56, 25.11.2023

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження ди

У якому віці найкраще народжувати дитину: несподівані цифри від науковців

Плануємо дитину | 12:00, 25.11.2023

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження дитини становить від 30 до 39 років.

Відмовившись від епідуральної анестезії, молода мама зробила, здавалося б, неможливе, народивши дитину рівно за 40 секунд.

Жінка народила за 40 секунд завдяки рідкісному стані

Пологи | 08:20, 10.11.2023

Відмовившись від епідуральної анестезії, молода мама зробила, здавалося б, неможливе, народивши дитину рівно за 40 секунд.

Ефективність та безпечність протизаплідних засобів цікавить більшість жінок. Акушер-гінеколог Людмила Василинчук дала відповіді на поширені запитання.

Тривале використання протизаплідних знижує шанси завагітніти в майбутньому

Вагітність та пологи | 06:20, 09.11.2023

Ефективність та безпечність протизаплідних засобів цікавить більшість жінок. Акушер-гінеколог Людмила Василинчук дала відповіді на поширені запитання.

Медичний аборт – це хірургічне видалення зародка з порожнини матки. Проводити таку операцію може виключно акушер-гінеколог. Зі скількох років можна ро

Зі скількох років можна робити аборти в Україні?

Аборт | 02:00, 22.10.2023

Медичний аборт – це хірургічне видалення зародка з порожнини матки. Проводити таку операцію може виключно акушер-гінеколог. Зі скількох років можна робити аборти в Україні – читайте в матеріалі.

Напевно ви теж знаєте випадки, коли після численних невдалих спроб ЕКО жінка упокорюється з ситуацією, може бути, навіть усиновлює дитину з дитячого б

Чому не виходить завагітніти: психологічні установки

Плануємо дитину | 08:20, 14.10.2023

Напевно ви теж знаєте випадки, коли після численних невдалих спроб ЕКО жінка упокорюється з ситуацією, може бути, навіть усиновлює дитину з дитячого будинку, а потім … несподівано вагітніє природним шляхом. Інакше як дивом це не назвати. Однак і цьог

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: