Чи нормальна сильна втома при вагітності?

Adoption
Date
  • 399 Переглядів
Відчувати втому під час вагітності – це нормально. Втома під час вагітності може бути особливо вираженою на початку першого триместру та пізніше, у третьому триместрі. Ось що робити з цим і коли це може сигналізувати про щось більш серйозне.

1552_vtoma.png (213.38 Kb)

Чи нормальна сильна втома на ранніх термінах вагітності?
Відчувати втому і навіть виснаження в перші місяці вагітності – це нормально. Втома, навіть сильна, є ранньою ознакою вагітності , яку відчувають майже всі жінки в першому триместрі. Це також дуже нормально в третьому триместрі, вражаючи приблизно 60 відсотків усіх вагітних жінок.

Втома офіційно вважається постійною нестачею енергії. Під час вагітності вам може здатися, що ви не можете встати вранці або не можете дочекатися, щоб піти з мішка, як тільки ви прийдете додому ввечері. Або вам може здатися, що ви просто тягнетеся і млявий від моменту, коли ви прокидаєтеся, до того, як лягаєте спати.

Як рано починається втома від вагітності?
Втома може початися вже з перших тижнів вагітності. Деякі жінки помічають виснаження при вагітності вже через тиждень після зачаття.

Хоча втома зазвичай зменшується на початку другого триместру, вона часто повертається в третьому триместрі , хоча, як і всі симптоми, вона може змінюватися від вагітності до вагітності.

Що викликає втому під час вагітності?
Вагітність — це щось на кшталт марафону з рюкзаком, який з кожним днем ​​важить трохи більше. Іншими словами, це важка робота! Хоча ви не усвідомлюєте, що робить ваше тіло, воно працює наполегливіше, ніж будь-коли, навіть коли ви перебуваєте в спокої.

Причини втоми на ранніх термінах вагітності
У першому триместрі низка факторів може спричинити втому від вагітності, зокрема:

Побудова плаценти. Протягом першого триместру вагітності ваше тіло створює плаценту , орган, створений спеціально для вагітності, який забезпечує вашу дитину поживними речовинами та киснем, необхідними для росту та процвітання. Це величезне завдання, яке позбавляє вашого тіла енергії.
Ваші гормони. Втома під час вагітності в основному пов’язана з прискореним виробленням гормону прогестерону, який підтримує вашу вагітність і збільшує вироблення молочних залоз, необхідних для грудного вигодовування пізніше. Гормональні зміни також можуть спричинити зміну настрою, а катання на емоційних гірках вагітності може бути втомливим.
Посилення кровопостачання. Вимоги щодо створення та перекачування додаткової крові для постачання вашої дитини поживними речовинами та киснем можуть викликати у вас відчуття втоми.
Інші фізичні зміни. Ваш метаболізм прискорюється, серцебиття частішає, рівень цукру в крові та артеріальний тиск знижуються, ви споживаєте більше поживних речовин і води — усе це може вас виснажувати.

До кінця першого триместру ваше тіло виконає важке завдання з виробництва плаценти та трохи звикне до гормональних та емоційних змін, що відбулися, а це означає, що другий триместр зазвичай є часом відновлення рівня енергії.

Чи може втома зашкодити дитині?
Для переважної більшості жінок втома під час вагітності є цілком нормальним явищем і не зашкодить ні вам, ні вашій дитині. Насправді це знак отримати необхідний відпочинок.

Зрештою, ваше тіло виконує монументальне завдання зі створення іншої людини, тому почуватися більш втомленим – це нормально. Хоча ви можете подумати, що можете провалитися крізь підлогу, ваша дитина нічого не відчуває.

Проте, якщо на будь-якому етапі вагітності ваша втома є сильною та постійною, або якщо вона триває протягом усієї вагітності, поговоріть зі своїм лікарем. Іноді сильна втома під час вагітності може бути ознакою більш серйозного захворювання, яке потребує лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітності, триместрі, триместру, сильна, навіть, нормально, можете, енергії, термінах


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з при

Харчування під час вагітності впливає на харчові звички майбутніх дітей

Дієта для вагітних | 00:30, 22.02.2024

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з причин тут може бути суто генетичною. Обмін речовин залежить від генів, і в цих генах можуть бути мутац

Всім відомо, що вагітним жінкам краще не піддаватися стресу. Вчені з Університету Цинциннаті (США) знайшли ще один доказ того, що стрес матері негатив

Стрес майбутньої матері впливає на розвиток дитячих хвороб

Я вагітна | 00:30, 21.02.2024

Всім відомо, що вагітним жінкам краще не піддаватися стресу. Вчені з Університету Цинциннаті (США) знайшли ще один доказ того, що стрес матері негативно впливає на розвиток її майбутньої дитини.

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Як вегетаріанство мами впливає на розвиток її дітей?

Дієта для вагітних | 13:43, 20.02.2024

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Гранатовий сік здатен захищати мозок плода від травм під час вагітності

Я вагітна | 09:30, 20.02.2024

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх со

У світі з рекордними темпами народжуються близнюки

Вагітність та пологи | 07:40, 20.02.2024

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх сорока років.

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється

Чому коханий не хоче мати дітей?

Плануємо дитину | 08:30, 19.02.2024

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється й таке, що один з партнерів відтягує появу дитини усіма силами, а іноді й категорично заявляє, що не

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: