Які люди не товстіють?

Adoption
Date
  • 1356 Переглядів
Журнал "Cell Reports" опублікував дані, отримані дослідниками з Ексетерського і Копенгагенського університетів. Ці дані свідчать: у деяких людей є генетична особливість, в силу якої вони залишаються худенькими, навіть поїдаючи багато солодкого.
0970_solodoszi.jpg (.97 Kb)

Автори нового проекту вивчали особливості цього «гена ласунів» у європейців. Ними були проаналізовані дані 450 тисяч чоловік.

Вчені встановили, що існує парадоксальна закономірність: носії вищезгаданої генетичної варіації хоч і були з народження схильні до вживання великої кількості солодкого, відрізнялися низьким відсотком жирової тканини в тілі в порівнянні з іншими людьми.

Фахівцям поки не ясно, які саме процеси в організмі сприяють тому, що генетичні ласуни не повніють. Вони заявили, що алель гена FGF21 вимагає подальшого уважного вивчення. Крім того, отримані вченими факти говорять про те, що подібна генетична мутація пов'язана з деякими негативними щодо здоров'я ефектами. Зокрема, за словами дослідників, вона може робити людей схильними до підвищеного кров'яного тиску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: їжа, солодощі, солодке, худа, фігура


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Інколи з цим не варто легковажити.

Чому родимка може потребувати візиту до лікаря

Здоров'я | 17:00, 26.02.2024

Інколи з цим не варто легковажити.

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки

Чому діти сплять довше, ніж дорослі?

Дитина | 15:41, 26.02.2024

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки між нейронами всередині мозку, тому маленьким дітям потрібно більше часу на сон, ніж дорослим.

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперакти

Медики розповіли, як правильно потрібно обробляти рани дитині

Дитина | 07:40, 26.02.2024

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперактивної поведінки свого чада: розбиті коліна, синці, подряпини і садини. Багато хто впевнений, що всі ц

Вчені з'ясували, що улюблені дітьми сухі басейни з кульками можуть становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я малюків. Вся річ у тім, що такі б

Вчені розповіли про смертельну небезпеку дитячих басейнів з кульками

Дитина | 09:30, 25.02.2024

Вчені з'ясували, що улюблені дітьми сухі басейни з кульками можуть становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я малюків. Вся річ у тім, що такі басейни є «розсадниками» інфекцій. Дослідження провели фахівці Університету Північної Джорджії (США).

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Це найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії

Алергія | 07:40, 25.02.2024

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Часто люди плутають ці поняття.

У чому різниця між стресом, тривожністю та депресією

Здоров'я | 21:00, 24.02.2024

Часто люди плутають ці поняття.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: