Село корисно впливає на розум літніх людей

Adoption
Date
  • 510 Переглядів
Проживання в сільській місцевості робить розум гострішим навіть в старості. Ось чому людям похилого віку краще перебиратися в комфортабельні житла на природі, звичайно, якщо така можливість є.
0556_maxresdefault.jpg (60.69 Kb)


Британські вчені з'ясували, що проживання в сільській місцевості дозволяє людині зберігати гостроту розуму в міру старіння. Тривав 10 років аналіз інтелектуальних можливостей більше 6 500 осіб, що проживають у Великобританії, показав, що серед жителів сіл рівень зниження інтелекту був найповільнішим. Автори дослідження відносять це за рахунок меншої кількості забруднювачів повітря, більш активного способу життя і меншого рівня шуму і стресу.

Дослідники спостерігали за учасниками у віці від 56 до 68 років, які регулярно проходили через серію когнітивних тестів з трьома проміжками. Ці тести оцінювали їх словниковий запас і математичні здібності, коротку пам'ять, а також зниження всіх цих функцій. Протягом 10 років середньостатистичне зменшення когнітивних функцій у жителів сільської місцевості було на 4,6% меншим, ніж у жителів міст. Дослідники говорять про існування підвищеного ризику старечого недоумства і проблем з інтелектом у літніх людей через вплив агресивної міського середовища з забрудненням повітря, шумом, стресом і сидячим способом життя.

На противагу цьому, проживання на природі збільшує рівень фізичної активності людини і соціальної підтримки. Люди в селах краще знають один одного і природа зменшує рівень стресу, тут не так шумно і брудно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: село, здоров'я, мозок, літні люди, користь


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Пончики, пластівці та інші солодощі шкідливі для вашої фігури й організму.

Чим пончики і пластівці шкідливі?

Харчування | 06:20, 22.07.2018

Пончики, пластівці та інші солодощі шкідливі для вашої фігури й організму.

Згідно з останніми дослідженнями, які опублікували фахівці в галузі вивчення онкологічних захворювань, звичка вечеряти перед сном здатна обернутися на

Чому шкідливо пізно вечеряти?

Хвороби | 23:00, 20.07.2018

Згідно з останніми дослідженнями, які опублікували фахівці в галузі вивчення онкологічних захворювань, звичка вечеряти перед сном здатна обернутися на злоякісні новоутворення.

Якщо погода не сприяє позитивному настрою, на роботі проблеми, вдома - купа незроблених справ, то прокидатись вранці - наче чергове випробування. Та м

Як прокинутись вранці з хорошим настроєм?

Здоров'я | 10:00, 20.07.2018

Якщо погода не сприяє позитивному настрою, на роботі проблеми, вдома - купа незроблених справ, то прокидатись вранці - наче чергове випробування. Та ми знаємо, як все змінити!


Чи безпечний секс у воді - читайте далі.

Чи можна займатися сексом в морі?

Секс | 00:20, 20.07.2018

Чи безпечний секс у воді - читайте далі.

Вагітні жінки, які використовують пластикові харчові контейнери і духи, можуть нашкодити розвитку мозку дитини. Про це говорять дослідження Університе

Які предмети шкодять вагітній і майбутньому малюку?

Вагітність та пологи | 23:30, 19.07.2018

Вагітні жінки, які використовують пластикові харчові контейнери і духи, можуть нашкодити розвитку мозку дитини. Про це говорять дослідження Університету Іллінойсу, що проводилися на мишах, передає "The Daily Mail". Проблеми викликають фталати, які вп

При емоційному вигоранні потрібно дотримуватися декілька правил, щоб позбутися його.

Як боротися з емоційним вигоранням?

Здоров'я | 23:00, 19.07.2018

При емоційному вигоранні потрібно дотримуватися декілька правил, щоб позбутися його.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: