Вправи при спробі завагітніти: користь

Adoption
Date
  • 575 Переглядів
Багато говорять про переваги допологових вправ, але рівень вашої фізичної підготовки до зачаття закладає основу для типу вправ, які ви зможете продовжувати протягом здорової вагітності. Якщо ви серйозна спортсменка, зменшіть інтенсивність тренувань за кілька тижнів до того, як спробувати завагітніти, щоб забезпечити регулярну овуляцію. Також припиніть будь-які вправи або види спорту, які викликають у вас неприємні відчуття або піддають ризику травми живота, включаючи верхову їзду, катання на лижах, баскетбол, футбол і гімнастику.

3214_8fc0447209d08d908327770619c740bc.jpg (30.08 Kb)

Ходьба
Ходьба є ідеальною вправою до зачаття з кількох причин. Якщо ви не у формі, маєте надмірну вагу та хочете скинути кілька кілограмів для більш здорової вагітності, програма ходьби надасть вам аеробне тренування з низьким навантаженням. Щоб почати, вам не потрібно нічого більше, ніж пара підтримуючого взуття. Після вагітності ви можете продовжувати тренування з ходьбою за згодою свого медичного працівника.

Велоспорт
Їзда на велосипеді — це ще одне серцево-судинне тренування з низьким навантаженням, яке може допомогти вам скинути зайві кілограми або підтримувати здорову вагу, покращити кровообіг, підвищити м’язовий тонус і витривалість, підтримувати здоровий рівень холестерину та знизити ризик таких захворювань, як діабет 2 типу. Більшість видів їзди на велосипеді на відкритому повітрі та велоспорту в приміщенні забезпечують ідеальні тренування перед зачаттям.

Плавання
Більшість фітнес-професіоналів і медичних працівників ставлять плавання на перше місце в списку безпечних вправ перед зачаттям і до пологів. Плавання, біг підтюпцем у басейні та групові заняття з аквааеробіки — це тренування без ударів, які розвивають серцево-судинну та м’язову силу та витривалість. Зазвичай ви можете продовжувати тренування в басейні протягом усієї вагітності без проблем. У другому та третьому триместрах ваша плавучість у воді може допомогти полегшити типові болі, пов’язані з вагітністю, наприклад біль у попереку.

Пілатес
Пілатес — це тренування розуму та тіла, яке одночасно зміцнює та розтягує м’язи. Відвідування мату або заняття на реформері два-три рази на тиждень можуть замінити традиційні силові тренування. Більшість вправ у репертуарі пілатесу зосереджені на ініціації рухів вашими силовими або основними м’язами. Початок вагітності з міцним серцем є необхідною умовою для її збереження, а міцні, стабільні м’язи живота можуть допомогти під час пологів і післяпологового відновлення.

Йога
Йога, як і пілатес, є вправою розуму і тіла, яка збільшує м’язову гнучкість, силу та витривалість. Техніки глибокого дихання сприяють посиленню кровообігу, зниженню стресу та полегшенню релаксації.

Тренування опору
Силові тренування два-три рази на тиждень зміцнюють м’язи та кістки, і те, і інше є корисним під час вагітності. Стабільний м’яч є ідеальним фітнес-обладнанням, оскільки ви можете продовжувати використовувати його під час допологових тренувань із опором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, тренування, вагітності, продовжувати, завагітніти, допомогти, витривалість, Більшість, пологів, можете, вправи, спроби завагітніти, спроби, спорт


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

В яку пору року народжується найбільше тих, хто доживає до 100 років?

Коли народитися, щоб стати довгожителем?

Здоров'я | 08:20, 12.10.2023

В яку пору року народжується найбільше тих, хто доживає до 100 років?

Старше покоління часто нарікає на молодих дівчат, які доволі стрункі, а часом - зовсім, як билинки. Мовляв, як вона завагітніє і дитину виносить? Чи п

Чи правда, що худим жінкам важче зачати дитину?

Мама | 08:20, 10.10.2023

Старше покоління часто нарікає на молодих дівчат, які доволі стрункі, а часом - зовсім, як билинки. Мовляв, як вона завагітніє і дитину виносить? Чи правда, що між цими процесами є зв'язок?

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині

7 фактів про овуляцію, які вас здивують

Мама | 02:00, 10.10.2023

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині жіночого організму 3-5 днів в пошуках яйцеклітини, яку можна було б запліднити.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Планування дитини - це важливий етап у житті будь-якої сім'ї. Це вимагає уважного розгляду різних факторів та врахування особистих потреб кожного парт

Як і коли правильно запланувати дитину?

Сімейні справи | 12:01, 25.09.2023

Планування дитини - це важливий етап у житті будь-якої сім'ї. Це вимагає уважного розгляду різних факторів та врахування особистих потреб кожного партнера. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які варто врахувати при плануванні дитини.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Якщо ви бажаєте, щоб обов'язково народився хлопчик, чи мрієте про дівчинку, то стать майбутньої дитини можна запланувати самостійно.

Як запланувати стать майбутньої дитини?

Плануємо дитину | 10:00, 16.09.2023

Якщо ви бажаєте, щоб обов'язково народився хлопчик, чи мрієте про дівчинку, то стать майбутньої дитини можна запланувати самостійно.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: