Як впоратись з дитячою істерикою?

Adoption
Date
  • 96 Переглядів
Дитячі істерики - зовсім не рідкість. В нашому матеріалі ми розповімо, як батькам вирішити цю проблему.

Дитяча істерикаБільшість батьків вимагають припинити істерику і заспокоїтися. Потім йде спроба присоромити, підвищується голос. Після невдалих спроб мама чи тато переходять на крик, далі може бути і ляпас. Але такий сценарій не вихід. Це скоріше показник вашого психологічного безсилля перед маленькою дитиною.

Перш, ніж почати виховувати дитину, відучувати від істерик, вона повинна знати, що батьки люблять її незважаючи ні на що. Тому якомога частіше обіймайте і цілуйте малюка. Поруч з вами він повинен відчувати себе в безпеці. Часом дитина істерить після завершення ГВ, тому що вона ще не звикла до цього. Дайте карапузу більше часу. Будьте з ним. Збережіть, якщо це можливо, спільний сон, щоб пережити період завершення годування менш травматично.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому дитина не має друзів і як реагувати на це батькам?

Необхідно вчасно переключити увагу дитини, коли ви бачите, що вона не в дусі, втомилася і ось-ось зірветься. Мудрі батьки передчувають ситуацію.

Лаяти дитину за істерики безглуздо, тому що вона в них не винна. Істерики відбуваються через надмірну втому або збудження психіки. Оскільки дитина маленька, вона свої емоції контролювати не може. Батькові важливо розуміти, що малюк не має на меті зіпсувати відносини чи роздратувати. Навпаки, вона як заручник своїх неконтрольованих емоцій потребує вашої турботи, розуміння і любові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, істерика, поради, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

За що може бути соромно мамі?

Мама | 15:30, 21.01.2021

Кожні мамі іноді буває соромно.

Про те, що відбувається у тебе вдома, не прийнято говорити, особливо якщо ти - заможна дама і твій чоловік - впливова особа в суспільстві.

Про що шкодують жінки багатих чоловіків?

Мама | 08:50, 20.01.2021

Про те, що відбувається у тебе вдома, не прийнято говорити, особливо якщо ти - заможна дама і твій чоловік - впливова особа в суспільстві.

Девід Кінг - приватний детектив зі стажем, який працює в якості керуючого директора, нещодавно вирішив поділитися з громадськістю найбільш імовірними

Приватний детектив розкрив ознаки, що чоловік вам зраджує

Мама | 06:50, 19.01.2021

Девід Кінг - приватний детектив зі стажем, який працює в якості керуючого директора, нещодавно вирішив поділитися з громадськістю найбільш імовірними ознаками того, що чоловік має роман на стороні.

Чого не можна забороняти дитині?

Психологія | 15:30, 18.01.2021

Дитячі психологи вважають, що це не варто заборняти дітям.

Друзі допомагають підліткам з тривого та депресією

Школярі | 12:30, 18.01.2021

Статистика свідчить, що кожен п'ятий підліток має симптоми психічного розладу, такого як депресія або тривога, а самогубства - друга за поширеністю причина смерті.

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що

Головний секрет щасливих пар відшукали вчені

Сімейні справи | 07:50, 18.01.2021

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що "не зійшлись характерами". Напевно, для того, аби зберегти сім'ю, замало характеру, адже стосунки - це щоденна праця. А науковці виявили головний секрет благополучних відносин.

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Говориш сам з собою - це норма чи патологія?

Патологія | 06:50, 18.01.2021

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: